אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המספרים מוכיחים: מחיר למשתכן היא הצלחה

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
אתר של מחיר למשתכן לא עונים לפניות
50 אחוז מהזכיות לא הוגש היתרי בניה. הקבלנים לא עונים מדוע ולמה. באתר של המחיר למשתכן אין מענה. הגרלה 501 ראש העין - הוצאתם לנו את העיניים. איפה הקבלן דונה? ולמה לא הוגש היתר? כמה שנים נחכה? למה לא מפורט באתר בדיוק באיזה שלב זה תקוע? אצל איזה גורם מעכב ??????
אין היתרי בניה. אין עם מי לדבר. קבלן\pniot@eta.org | 26.12.18
14.
סופסוף כתבה מפרגנת - ובצדק!!!
כמה הכפשות ספג כחלון בעוד שכולם חברו לנפח ולנפח ולנפח.. והוא, ספג מהלומות אינסופיות מכתבי חצר. הזיכרון קצר ואינטרסנטים נלחמים על דעת הקהל כל הזמן, אבל מי שיפעיל את הזיכרון ימצא בו את המציאות טרום כחלון שבא המחירים טסו כל שנה והתחושה הכללית הייתה וודאות מוחלטת שהמחירים רק יעלו. אז הנה, לא עולים, יורדים. והריביות ידפקו את המסמר האחרון בארון הקבורה של מחירי הדיור.
צגי | 25.12.18
8.
תגישו אותם נורמלים? איזה מחירים ירדו איזה
שכחתם שהמדד הפרטי שכחלון המציא לעצמו הוא בלוף המאה. הממשלה מכניסה דירות מסובסדות לתוך מדד!! נראה לכם הגיוני? אולי שייתנו 5000 דירות בחינם ירשמו כמכירה ב 0 שקלים ותראה גם 10 אחוז ירידה במדד.... האם זה אומר שיש ירידת מחירים של 10 אחוז?? לא!! בנוסף ביטלו את מדד השמאים סילפו ושינו חישובים כדי שיהיה למשרד האוצר נוח לרשום ולהציג מה שהוא רוצה. כל אחד עם טיפת שכל בראש מבין את זה... ועדיף שלא אדבר על כשלון למשתכן, רוקן קופת מדינה שלמה בשביל כלום תוצאות, לא יאומן.
ירון | 24.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת