אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

100 ימים, 100 מרתונים, אשה אחת

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
האם כל כך קשה לקבל שיש אנשים
שהעולם חשוב להם? מגיב 6 - היא הרי רק גימיק... אבל יש לה עשרות פרוייקטים קודמים ונוכחיים שבהם היא עוסקת בנסיון לפצור את משבר המים... גם זה גימיק? אף אחד מהמגיבים כאן (כולל אני) לא עושים עשירית ממה שהיא עושה למען מטרה חשובה. אבל לנו נותר לפחות להעריך את זה ולעודד... התגובות כאן כל כך ציניות ומגעילות. הרוב הישראלי מאמין לפוליטיקאים שקרנים שבכל יום גונבים, מרמים והורסים (במיוחד למי שבראשם) אבל כשיש משהו אמיתי ומוכח... זה כבר הקו האדום. לזה לא מאמינים... היא רק רוצה להיראות טוב
שרון | 29.12.18
19.
קשה לכתוב ביקורת על אנשים שמקדישים אם עצמם
אבל במבט ריאלי, האישה מטורפת. ברור לכולם שמה שהיא עושה יישאר בגבולות הגימיק והיא לא תשנה כלום. ברור לכולם שהי מטורפת מזוכיסטית, אגואיסטית ואוהבת פירסום. אבל אי אפשר שלא לכתוב כתבה אוהדת כאילו היא המשיח שתציל את האנושות.
יוסי | 29.12.18
18.
ל14 לא שמת לב בדיוק למה שהיא אמרה ,מירדן לישראל היא לא טסה.
היא לא עושה לעצמה ויתורים. אין ימי מנוחה. "אנחנו טסים כל הלילה, אני נוחתת ומתחילה לרוץ ישר מנמל התעופה", היא מסבירה. "כשיש ג'ט לג זה קשה, למשל כשטסנו מסין לירדן היה קשה מאוד, אבל אין ברירה, לומדים להתרגל. לפחות לישראל הגעתי מירדן דרך היבשה, אז עכשיו אין לי ג'ט לג".
doron | 29.12.18
6.
סתם מגאלומניה אישית במסווה של מטרה נעלה.
אין שום קשר. היא רוצה לעשות שיא ולהוכיח לעצמה משהו שתהיה בריאה ותצליח. היא צריכה מימון אז המציאה את הקשר שיגרום לחובבי איכות הסביבה לשלם לה ולמשלחת שלה על האתגר. אבל לא מדובר בשום דבר מעבר לזה. היא לא חוקרת כלום או מציעה פצרון כל שהוא והיא יותר דוגמא לסיבות שהביאו לצריכה מוגברת של מים ושל משאבים בכלל . כל אחד רוצה יותר ויותר הגשמה עצמית מוגזמת או קניות מיותרות בשני הצמקרים מדובר בבזבוז משאבי טבע שלא לצורך. לדוגמא בואו נראה כמה זיהום אוויר גורמת הטיסה שלה והגיפ המלווה מסביב לעולם?
רוני | 29.12.18
4.
התפלה מחממת
בסופו של דבר הקרחונים ימסו ופני הים יעלו בגלל ההתחממות הגלובלית. התפלה מחמירה את המצב... בטווח הקצר והמקומי יש שיפור לתושבים שצריכים מים, בטווח הארוך זה גורם משמעותי בהתחממות. לחסוך בשימוש (למנוע ביזבוז, לשמר מאגרי מי תהום), למצוא מקורות ברי קיימא (איגום וצבירה, טיהור מאגרי מי תהום לדוג') ולקבוע מחיר נכון למים שצורכים שמשקף עלויות ישירות אך גם עקיפות, לשימוש בתהליכים בזבזניים כגון התפלה.
תפול | 29.12.18
3.
כל הכבוד על יכולתה האישית
מה הקשר למודעות שמירת המים ??..בסוף הכל תלוי בנו ויש מספיק מים בים להתפלה ועדיף ככה.העולם מתחמם הקרחונים נמסים מפלס הימים עולה ויעלה. העולם ישאב.יתפיל.ויתרום להורדת המפלס .כי לא כל המים יחזר לים בדרך הטבע. שתרוץ להנאתה בלבד..שבת שלום לכולנו
מצד לצד | 28.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת