אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שנתיים לחוק פנסיה חובה לעצמאים: רק 10% מפקידים את הסכום המקסימלי

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הקנס אינו קנס, הסכום ירד מהפרשה לבטוח לאומי בתשלומ
תשלום שנתי לבטוח לאומי ירד ב500שח, לכן אם לא צפרידים, ההטבה בקזוז יורדת. אבל מבחינה כלכלית עצמאי רשאי ןנהל את כספו וחסכונותיו לפי רצונו. החוק לא חוקי. במצב הקופות כיום הפסדים ודמי נהול, עדיף הקנס, להשתמש בכסף לצרכים עיסקים ולא חסכון שוד ממש. אחפה עתירה נגד המדינה. זה חוק פסול.
חסכון הפסדי | 14.10.19
8.
צודק . לא רק שזה סידור נוראי
אלא שהכסף יושב בגופים המוסדיים שלוקחים את רוב התשואה בשמי ניהול. שנגיע לפנסיה או שלא יהייה שם הרבה כסף אחרי ההוצאות של הגוף המנהל או שהןא יקרוס עקב איזשהי פעולה לא חוקית של עובד או הנהלה סוררת. מדינת הפשע של גנביהו. טרור כלכלי נגד האזרח
למגיב 5  | 06.01.19
7.
למגיב 5
אם את עצמאי וצריך את המדינה שתנהל לך כספים לעתיד זו בעיה. מעבר לכך לא זכור לי שהמדינה דואגת לעצמאים אז שלא יסבנו אותך. עצמאי שסוגר עסק אפילו לא יכול לחתום אבטלה אז איפה בדיוק הדאגה והעזרה. מדינות הם מאפיות עם רישיון שיכולות פשוט לנחית לנו חוקים על הראש. שבוע טוב לך ולשאר עדר הכבשים שאוכלים את הבלוף שהמדינה דואגת לנו.
קוקו שאנל בתחת שלי | 05.01.19
3.
חוק מושחת, שנועד לשדוד את העצמאים...
...במטרה לחלץ את קופות הפנסיה הכושלות. אם ישנה סיבה מדוע הפכתי לעצמאי, הרי היא כדי שאוכל לנהל את ענייני הכלכליים מבלי שהמדינה תתערב. אבל פקידי האוצר החמודים אינם מסוגלים להתאפק, הלא כן? הם חייבים לתחוב את אצבעותיהם החמדניות לכל חור.
אורן | 27.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת