אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סיכום הכהונה של נפתלי בנט: 5 יחידות מתמטיקה, 5 יחידות הדתה ואפס לימודי ליבה

117 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

117.
מעניין מהותית יותר נבחנים במתמטיקה
מהותית פחות תלמידים בכיתה, הפסקת דיקטטורת השמאל במי רשאי ללמד איזה תארים, בשביל זה יש מל"ג, לקבוע רמה. התקציב עלה והדברים החשובים שהם רק מדעים מדויקים בפרונט. התלונות נשמעות הזויות ומאולצות כמו "אולי צריך חינוך לשיתוף פעולה ויצירתיות" כן זה לא ממש היה ב5 יחידות ספרות... בקיצור הכותב של המאמר הזה בור ועם הארץ ואם בנט היה איש שמאל הכתבה הייתה טוענת ובצדק שמדובר בשר החינוך הטוב ביותר אי פעם.
אני ואפסי עוד | 02.03.20
116.
שר חינוך כושל
המספרים מוכיחים זאת. מלבד זאת 5 יחל מתמטיקה זו בדיחה עצובה. הורידו את רמת הלימודים כדי שהגחמות של בנט תתמלאנה. מלבד זאת, הדתה שמדתה כנאמר. לגמרי שר חינוך מוטה. אבל מסכן בנט, הוא לא רצה את המשרד. זה נכפה עליו. הוא עסק בכל חוץ מענייני משרדו. נקווה לעתיד טוב יותר בחינוך עם שר חינוך שמבין ורוצה חינוך.
סמי | 29.12.18
112.
5 יחידות של היום זה לא 5 יחידות של לפני 20 שנה
אני מלמד אותם באוניברסיטה, והם יודעים הרבה פחות ממה שידעו לפני 20 שנה. הציונים שלהם בבגרות לא משקפים רמת יידע אמיתית. ככה זה כשאפשר לשפר לחוד כל שאלון בבחינה (05, 06 ועוד), וכשהשאלות קלות יותר. ועל בוגרי 3 יחידות בכלל אין מה לדבר. מצטער. זו לא רפורמה. זו רגרסייה. ולא במובן המתמטי של המלה.
מלמד את בוגרי 5 יחידות  | 28.12.18
111.
בנט טוחן מים
בנט היה שר חינוך מהגרועים שהיו במדינת ישראל. פוחד לעשות שינוי משמעותי בחינוך. פוחד מארגוני מורים . עסק בעיקר להטיב עם החינוך הדתי והחרדי. ודגש על החדרת הדתה לבתי ספר ממלכתיים. עיקר עיסוקו היה להטיב עם בוחריו המתנחלים ,וביחד עם הגב' שקד הוצאה לפועל של הרס הדמוקרטיה .
איציק | 27.12.18
110.
ממשלה עם הפרעה אוטואימונית. שרים תוקפים את המשרדים שלהם הימין לא רוצה השכלה. תרבות. אומנות.
העיקר הוא שהברית בין השבטים המזרחים והדתיים ביודעין גורמים להתפוררות החברה הישראלית כי הם המרויחים הגדולים משיטה שבטית בה לא משנה כמה המדינה משגשגת או נכשלת, הם תמיד ישלטו בלי קשר לכישורים.
ם ה | 28.12.18
104.
בנט הגיח לביקור במשרד החינוך
היה עליו להציג תוצאות מיידיות.. תוצאות החינוך מטבע אופיו משפיעים וניכרים רק אחר תקופה ארוכה, ברם עלייה של x תלמידים שניגשים ל5 יחי מתמטיקה=סטארט אף ניישן עשירה וקפיטליסטית=פרופוגנדה מעולה לציבור בוחריו, ומה עם שאר 90% מהעם שלא יכולים ולא רוצים 5 יחי מתמטיקה?? מה עם חנוך לנער על פי דרכו, קרי, שוויון הזדמנויות לכולם? הם לא מביאים לא את הכסף, ולא את הפתק, לפחות לא בקדנציה של בנט, אז את מי הם מעניינים הג'ונגל, ישראל, סוף 2018,
ראובן | 28.12.18
103.
לנפתלי בנט . בתקווה שתקרא
כתבתי למטה כבר שהבן שלי עשה 5 יחידות מטמטיקה ואנגלית .הוא עשה גם 5 יחידות במדעי המחשב וכימיה...היה בכיתת מצויינות . במרס 2019 הוא צריך.להתגייס. וצה"ל לא מתייחס לילדים מצויינים בכלל. רק למטאורים הכי גדולים. שכחתי לציין שהקב"ה והדפ"ר שלו גם גבוהים. הוא מתגייס במרס 2019 . ועדין לא יודע לאן יתגלגל בצבא. עצוב מאד.
דינה | 28.12.18
101.
רק להתלונן אתם יודעים
תפסיקו כבר להתלונן כל הזמן, אתם תמיד מסתכלים על חצי הכוס הריקה ולא על המלאה. מרוב כל התלונות שלכם, והניסיונות הנואשים שלכם למצוא משהו לא טוב אתם מפספסים את הדברים שהוא כן עשה, וכן שיפר. תפסיקו כבר להתלונן כל הזמן, זה לא שאתם תלמידי תיכון כמוני שיודעים באמת כמה הוא שיפר את הרפורמה של לטובה. וכן, אני חילונית לא מאמינה, בבית ספר חילוני ואין שום הדתה. וגם אם יש קצת מסורת סימלית זה ממש לא התחיל מבנט אבל קל לכם להאשים אותו כי הוא דתי.
שני | 27.12.18
99.
בתי ספר נראים בדיוק כמו בשנות ה 60..המחשבים מיושנע
תכנית הלימודים לא רלוונית למאה ה21..אין מרחבים לימודיים עדכניים..והמשרד מבקש למידה דיפרנציאליים..וטוענים שהמורים עושים עוד מאותו דבר..מורה לא מצליח לצאת לשירותים בהפסקה הוא תורן מותקף מכל הסביבה והאשמה עליו..משרד החינוך צריך להילווד מחדש..
תתפטר | 27.12.18
92.
שני דברים שצריך להצטיין בישראל מדע ויהדות
ישראל מדינה יהודית לכן עיקר הפוקוס חייב להיות טיפוח העם היהודי. לנספחים יש לתת שוויון הזדמנויות ותמיכה. היהדות המודרנית, שנובעת מהקבלה והיהדות של קירוב לבבות לעבודת ה'.. היא נושא שנעלם 2000 שנה ומנסים להחיותו. עבודת ה קרסה לאחר חורבן בית שני והיום כמעט ונמחקה מחילונים וחרדים גם יחד. יש לחדש רוחניות עם ישראל. ודבר שני היא מחקר מדע שהם חיוניים גם לעבודת ה' החדשה וגם לתרומתנו לעולם ולעצמנו בחומריות. אין לנו לנסות להשתפר לפי תרבות אירופה או ארהב הסטארטאפ הגדול של ישראל הוא חידוש רוחניות ישראל.
משה נבו | 27.12.18
90.
"הדתה", סיסמא נלוזה! ככה זה שנגמרות המילים...
הזהות היהודית, וגם הדתית של העם הזה , היא מה שאפשרה ומאפשרת לך ולנו לחיות כאן! הכי קל להסית נגד הדת והדתיים בתואנה שכל מה שהוגדר את ערכי החילונים הוא הדתה! באו אם כבר נהיה ישרים עם עצמנו , אתה לא גורם ל"החלנה" , רק לך מותר לקבוע איך יראו מערכת החינוך, הצבא והתרבות בארץ? כל מה שיזיזו או יעשו יהודים מאמינים גם כאלו שאינם דתיים
שמח להיות יהודי | 27.12.18
88.
לכותב
אם ברצונך לערוך כתבה מהימנה שתשקף נכונה את המצב וכך יוכלו הקוראים לבחון באמת מה דעתם על תקופת כהונתו של בנט מן הראוי היה שתתן סקירה של מכלול מעשיו והישגיו. דוגמה בולטת שלא ציינת היא האופן בו בחר בנט להתמודד עם פערי ימי החופש של התלמידים. הוא הוא, זה שסיכמת בכמה מילים ביקורתיות, הצליח לעשות את מה שקודמיו לא הצליחו, העלה פתרון יצירתי לחופשות עבור הורים עובדים. אז לא אני לא מחסדיו אך גם לא ממבקריו הצריפים, חשוב בעיני שאנשים יקחו אחריות על דבריהם וכשהם מנסים לשקף תמונת מצב שיעשו זאת תוך התייחסות לכל
הודיה | 27.12.18
86.
לנפתלי בנט .
הבן שלי היה בכיתת מצויינות..עשה 5 יחידות במטמטיקה ואנגלית. וגם 5 יחידות במדעי המחשב וכימיה. במרס 2019. הוא צריך להתגייס. ולצה"ל לא איכפת. וגם עדין לא משובץ. מנילה וקב"ה גבוהים. מה עוד צריך .רוצה לתרום ולתת מהיכולות שלו. ולצה"ל לא איכפת. אני מתפללת שהשר נפתלי בנט יקרא את מה שכתבתי. וגם יעזור.
דינה | 27.12.18
85.
נפתלי בנט לעייונך
הבן שלי היה בכיתת מצויינות. עשה 5 יחידות במטמטיקה ואגלית ... גם במדעי המשב ובכימה הוא עשה 5 יחידות. הוא צריך להתגייס במרס 2019 . ןלצבא לא איכפת . לא שיבצו אותו באף מקום. לא מעניין אותם גם קב"ה ומנילה גבוהים. פשוט לא איכפת לצה"ל...מתפללת שנפתלי בנט יקרא. את מה שכתבתי ויעזור לו.
דינה | 27.12.18
80.
הדתה ? למה לא חילון
ישראל מעולם לא היתה כה חילונית כמו בתקופה הזאת מגדלים פה דור מנותק משורשיו מהלכים אימים על ההורים בבתי ספר שאוטוטו מחר ילדיהם יגדלו פאות ויעטו שטריימל דעו רבותי כי זכותנו על הארץ היא רק בגלל היותנו יהודים ובזכות ספר הספרים ששמר על עמנו לאורך הגלות הדוויה באם אנחנו נשמיט נוותר נתבייש בזכותנו זו ובאם אנחנו ננתק את שרשרת הדורות ונדיר את ילדינו ממנה אזי אנו מגדלים פה דור שמפחד ומתבייש ביהדותו ומאבדים בכך את זכותנו ואחיזתנו על הארץ והסוף מי ישורנו
את.רון | 27.12.18
79.
קורא את העובדות ולא מסכים לפרשנות שנתת. בגדול באת לקלל ויצאת מברך.
ביקורת זה מצויין. אבל נראה שהכותב החליט לצבוע הכל בשחור. גם כשצויינו דברים טובים שעשה בנט ניסה הכותב להסביר כמה הם רעים. לצערם של כותבי התעמולה, עשר שנות ביבי לימדו אותנו לקרוא את מה שכותבים לנו ולהבין מה באמת רוצים להגיד ולהפריד את העובדות מהפרשנות שהכותב רוצה לתת להן. וכן למדנו לעשות את זה גם כשביבי נותן לנו פרשנות.
בילעם | 27.12.18
76.
ביום שהבת שלי תלך לכתה א
אני ייתן לה את כל הגב שבעולם שאם וכאשר היא תתקל בהדתה, כמו בנות הציונות האלה, או כמו הבגרות באזרחות שבסופה היה רשום " למרות כל האמור בנ"ל האמת היחידה היא של הקדוש ברוך הוא " ובלה בלה... מבחינתי הילדה יכולה לקום ולקרוע לגזרים את הבגרות מול המורה או בוחן ואם היא תתקל בבנות שמחזירות בתשובה פשוט לקום וללכת ומבחינתי שתירק עליהם, לא צוחק. שתעשה מה שהיא רוצה כנגד זה. את מלואם הגב ממני יהיה לה לעשות נגד זה מה שהיא רוצה.
ירון  | 27.12.18
68.
רואים שהבחירות קרבות...
פשוט כתבה פתאטית, כמנהג "החמוצים" (רואה אדון שחר אילן כמה קל כיום להדביק תוארים ללא קשר למציאות?! בדיוק כמו שכותבים "הדתה" !! ) צמצום מספר הילדים בכיתה מ 40 ל 32? - זניח. קפיצה מדהימה ב 5 יח' מתמטיקה כולל בפריפריה? - שולי, למה אין שינוי במדעים וכ"ו סייעת נוספת בגנים? - את מי זה מעניין ילדים בני 3-5 שלא יכולים לצעוק או להצביע נגד ביבי וכן הלאה וכן הלאה. למה אי אפשר להביא כתבה מאוזנת שמציגה את הבעיות של המערכת אבל גם את ההצלחות בשביל להיות אדם טוב והגון צריך לדעת גם לפרגן !!! אפילו כשזה לא מישהו בדעותיך. לדוגמא: יוסי שריד. אני חשבתי תמיד 180 מעלות ממנו וחשבתי (ועדיין חושב) שהדעות שלו מסוכנות מאד לען ישראל..... אבל זה לא הפריע לי אף פעם להעריך אותו מאד בתור ידען גדול ! בעל עושר שפה והבעה מופלאים.
מפוכח | 27.12.18
62.
בנט והבית היהודי מסכנים את מדינת ישראל!
מצד אחד קעקוע מוסדות החוק - באחריות איילת שקד. מצד שני שטיפת מוח דתית לחילונים + גרירת צה"ל לויכוח ציבורי + ויתור על חינוך לחרדים - באחריות בנט. מצד שלישי הבטחות משיחיות לארץ ישראל השלמה מה שיגרור אותנו לאינסוף מלחמות - באחריות סמוטריץ' וחבריו. הבית היהודי זה הדבר המסוכן ביותר שקרה לעם ישראל בעשור האחרון.
פינקופץ | 27.12.18
54.
מעז יצא מתוק
דווקא הכותב האנטי-דתי הסדרתי לא הצליח בפועל להציג עובדות שליליות על תפקודו של בנט. כל הדברים השליליים שבכתבה הם או אמירות באוויר ללא עובדות מאחוריהן. לעומת זאת, הצלחת חמש היחידות וההצלחות הנוספות מסתמכות על עובדות מוצקות. כל שאם כל זה - זה מה שהוא מצא יוצא שבני הוא מהשרים המוצלחים ( וגם סימפטי).
מרדכי היהודי | 27.12.18
52.
אין מה לבחור! השמאל בוגדים! והימין משיחיים ! למה אין מפלגת מרכז קיצוני?!
מפלגה שבכל העניינים הביטחוניים היא ימנית מאוד. ובכל העניינים החברתיים שמאלנית מאוד! אני רוצה מפלגת ימין חילונים! שזה בעצם רוב העם! אני רוצה תחבורה ציבורית בשבת וגם רוצה עונש מוות למחבלים! הרי כולנו כאלה!
שירן | 27.12.18
42.
אנחנו יהודים!!!
לקרוא את הכתבה ולא להאמין שאנחנו עברנו את השואה. השינאה העצמית הזאת והשנאה לדת יכולה להוציא כתבים מדעתם. הילדים שלנו בבתי ספר חילונים בהרצליה ולא - לא כפו עלינו שופ הדתה הכל שקר אחד גדול. הילדים שלנו בקושי לומדים תנ"ך ושוכחים את ההיסטוריה שלנו
אבי הרצליה | 27.12.18
37.
כתבה כלל לא מגמתית
לדעתי, ואני לא מבוחריו ואפילו לא קרוב לדעותיו (אני בוחר ביש עתיד), הוא היה שר חינוך מעולה ושר כלכלה מעולה בממשלה הקודמת. האיש בא לעבוד ומגיע ליעדים האגרסיביים מאד שהוא מציב לעצמו. אם לא הייתה לו כיפה על הראש, כנראה שהייתם נרגעים קצת ומצליחים לראות את הישגיו... כל הדיבורים על הדתה מאד מוזרים לי כאב ל3 בנות במערכת החינוך... לא ראיתי זכר למשהו שמזכיר הדתה.
איציק | 27.12.18
31.
ל 7- אין פשוט אלטרנטיבה בשמאל- ואני לא מצביע לביבי
למי נצביע? לגבאי שכמנכ"ל בזק קרע את הציבור ? ליאיר לפיד? שנעלם ולא עשה כלום באופוזיציה? לגנץ? שחילק תוספות שכר בלתי חוקיות כתוספת הרמטכ"ל? אין שמאל שבאמת עובד עבור האזרחים ( חוץ מסתיו שפיר ) ולא רק טס לחו"ל כל השנה בשליחות פרלמטרית.
ערן | 27.12.18
29.
טעות בכתבה
מהכתבה משתמע שמתימטיקאים ומדעני מחשב אינם יצירתיים, למעשה הם הכי יצירתיים. סיפרו פעם להילברט (מתימטיקאי דגול) שסטודנט לשעבר עבר מתימטיקה לספרות ושירה, הוא הפטיר, תמיד ידעתי שאין לו מספיק דימיון. המדע הבדיוני האמיתי נמצא בתיאוריות מתקדמות בפיזיקה, מתימטיקה ומדעי המחשב.
איתן | 27.12.18
19.
קשה לפרגן...
1. קשה לפרגן הא? עולה לכם בדם? 2. כמות ההדתה עלתה - כי לפני כמה שנים לא הייתה מילה כזאת בכלל. עוד מילה שהשמאל המציא ומתחיל לפמפם בכלי התקשורת שלו. 3. לא דוחפים את היהדות להורים, אלא מנגישים את היהדות שהיא הבסיס לקיומנו כעם יהודי בארצו לתלמידים כחלק מהעושר התרבותי עליו הם צריכים לגדול. אבל כמו שאמר ברל כצנלסון רצינו לגדל אפיקורסים וגידלנו עמי ארצות.
מישהו ################ | 27.12.18
16.
יישר כח לבנט!
למר שחר אילן יש אג'נדה ברורה - הוא לא אוהב את בנט. הכתבה הנ"ל היא פרשנות מוטה של האג'נדה, קחו את הנתונים בכתבה ותמקמו את גודל הכיתות, מספר הנבחנים בחמש יח"ל במתמטיקה וגידול במוסדות חרדים ממלכתיים ותקבלו ציון מחמיא על העשייה. מעניין שלא הוזכר בכתבה נושא הרחבת ימי הלימוד בחופשות. כתבה לא אמינה!
צפריר | 27.12.18
14.
בורות בעובדות
הבעיה הגדולה של המדינה שאולי 1 אחוז של האזרחים קוראים ויודעים עובדות.כל השאר נמצאים בתרדמת עמוקה או מעוניינים בכותרות בלבד.זהו כשלון עצום של מערכת חינוך שאינה מכשירה תלמידים להיות אזרחים פעילים במדינתם.במיוחד כעת כשאנו לקראת בחירות קריטיות לעתיד המדינה.
איילה לבנה | 27.12.18
12.
המשך
לגבי המורים: הסיכוי היחיד לשפר את רמת ההוראה הוא להביא מורים עם IQ גבוה. זו צריכה להיות המשימה העליונה: כמו שמגייסים היום אנשים עם IQ גבוה לצבא מבתי הספר, לגייס אנשים כאלה גם להוראה, תוך הבטחת שירות צבאי תוך לימודים באוניברסיטה, תנאים מיוחדים בהוראה (חדר פרטי, מיעוט שעות, אסיסטנט, משכורות מיוחדות), וכד'. כמובן ארגון המורים יתנגד ל"אפליה" שכזאת, אבל כאן צריך שר חינוך חזק. לגבי הציבור החרדי, צריך לעבוד בשיטות שלהם: לתגמל בכסף משפחות שישלחו ילדים ללמוד מקצועות ליבה: מתמטיקה, סיפרות, מדעים, מחשבים, וכד'.
IQ | 27.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת