אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך הפכו הליכי חדלות פירעון לכלי סחיטה בסכסוכים עסקיים

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
כשמישהו משלם 4M$ תחת תביעה...
כנראה שהתביעה מפחידה אותו. ואם מדובר בחברה של אופציות בינאריות, שבמילים אחרות זו חברה של נוכלויות, רמאויות שום דבר לא כשר שם (אפילו לא הריהוט) - הרי שהדבר האחרון שכל מי שיש לו חלק בחברה הזו רוצה זה שפרטים עליה יגיעו לציבור. רק זה חסר להם. אותי רק מעניין מאיפה היה למר חוגג כסף לשלם, אם באמת שילם - שכן הניחוש שלי הוא שאין לו גרוש אמיתי על הטוסיק.
המטיף בשער | 02.01.19
24.
השופט
השופט הינו אדם לפני היותו שופט, ולפיכך נתון למניפולציות כמו כל בנאדם אחר. במקרה דנן מדובר בטכנוקרט שיכל בקלות להיות פקיד מצויין אבל בתור שופט הוא כושל במשימתו העיקרית (זו שמבדילה אותנו מן הרובוט-ןלאו דווקא מן הבהמה) והיא לרדת למהות העניין שלפניו ולמניעים האנושיים המניעים אותנו כגזע, פרוצדורות ונהלים חשובים אבל מי שמבין את המנגנון שלהם מסוגל גם לשחק איתם די בקלות. מקווה שאורנשטיין ישב על הכסא מספיק שנים(-תישאר , תישאר, תישאר :) עד שסגנו הנכבד יקלוט את כובד האחריות הנלווית לתפקיד ...
ישראל לוי | 31.12.18
21.
לכל המגיבים מטעם ומנסים להלל את עוה"ד שניסו לפרק חברה
לכל המגיבים מטעם ומנסים להלל את עוה"ד שניסו לפרק חברה. אין 5 מיליון בשום מקום. היו 4 מיליון דולר ששולמו לבלי המניות עבור מכירת מניותיהם והתנצלות על לשון הרע שהפיצו כנגד חוגג. ועוד 100,000 $ ששולמו למפרק כדי שיסכים לעזוב את התיק. גם אם נחבר את הסכום ששולם עבור המניות לסכום ששולם למפרק עדיין מדובר בסכום של 4.1 מיליון דולר ולא 5 מיליון דולר.
אחד העם | 30.12.18
15.
מה שקורה בהליכי פירוק במדינת ישראל זה בושה וחרפה
המפרקים פשוט עושים מה שבראשם ומקבלים את גיבוי שופטי בית המשפט המחוזי פעם אחר פעם. ישנה תחושב מאוד קשה של שיתוף פעולה בין בית המשפט למפרקים ונראה שהשופטים קצת שכחו שתפקידם הוא לפקח על ההליכים ולא להיות שותפים להם במחשכים. שמישהו יטפל כבר ברעה החולה הזאת!
חנן | 30.12.18
13.
אם הבעלים שם יד בכיס, ולא החברה, כנראה שכסף עבר מהחברה לבעל הבית. תקראי ענת
תקראו טוב, החברה היתה חייבת כסף ומי ששילם, מהר והרבה - זה בעל הבית. כנראה שהייתה לו סיבה טובה. הוא לקח את הכסף של החברה הבייתה, כתוצאה מזה לחברה אין כסף לבעל הבית יש כסף ולכן הוא פוחד להיחקר ומשלם מכיסו פשוט להבנה
דולי | 30.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת