אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועדת הכנסת אישרה את התפלגות בנט, שקד ומועלם למפלגה החדשה - "צל"ש"

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
תמונת מראה לאשיות שלהם...
דוגמא קלאסית להתנהגות הפוליטית שלהם...שר החינוך ושרת המשפטים.... בזיון שאין כדוגמתו. השאירו אדמה חרוכה אחריהם והעבירו את החובות לאחרים. זו תמונת מראה לעתיד של השנים הללו. אפס לקיחת אחריות, אפס מסוגלות להנהיג, הם ביחד עם ביבי, הם הפרצוף של הימין המכוער. ערכים, מוסר , עקרונות? לא אצל עלובי הנפש הללו. הלוואי ולא תעברו את אחוז החסימה.
רני | 31.12.18
30.
בנט ושקד בהתקף של שגעון גדלות אחרי היותם שרים כושלים, מתנהגים כמו רשגדים בצופים
שקד ובנט זמנכם עבר עשיתם נזקים אדירים לחברה הישראלית, תודה שהחלטתם לחסל את הקריירה הפוליטית ההרסנית שלכם בכך שאתם חושבים שתביאו בוחרים, הימין החדש של בנט ושקד בספק אם יעבור את אחוז החסימה
לא יעברו את אחוז החסימה | 30.12.18
28.
איזה תחכום...
אח...., כמה שהם מתוחכמים, השניים האלה. וכמה שהם אמינים.... ממש כמו חברות עוקץ למיניהן שנעלמו אתמול, והיום הן צצות בכתובת אחרת, עם שם חדש, עם קורבנות חדשים, אבל עם אותו נוכל שעומד בראש ומושך בחוטים. והכי משעשע הוא השם שנבחר, צל"ש. איפה כאן הציונות, איפה הליברליות ואיפה השוויון? מקווה שהמהלך שלהם יצליח לנו, ושניפטר במכה אחת גם מהם, וגם מסמוטריץ', יוגב, בן-דהן ואריאל. ונאמר אמן.
דפנה | 30.12.18
26.
ככה מתנהגים שרת המשפטים ושר החינוך....
על חוב הרבה יותר קטן, בית המשפט מטיל קנסות ועיקולים ...., אבל שרת המשפטים ושר החינוך , האמונים על הצדק, היושר והחינוך במדינת ישראל...., נותנים דוגמא אישית!!!! איזה צמד פוליטיקאים כלובי נפש אתם? מי יבחר בכם? עכשיו ברור למה נתתם חסינות לביבי!!! אתם יותר מושחתים ממנו !!!!
דניאל | 30.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת