אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אאוטבריין, Wix וחברות נוספות במיזם חדש: הכשרת אנשי טכנולוגיה לשוק העבודה

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
ל"מדריך"
בסה"כ אתה מאשר את מה שאמרתי - לא יהיה כלום כי אין ממש כלום מאחורי התוכנית הזו. רק חבל שאתם מתעקשים לשווק את זה בתור "קורס" ו"הכשרה" ומדברים על "סטודנטים" ו"מדריכים" ו"סילבוס" ו"מהנדסי תשתיות"(?!) כל הקטע של אנשי תעשיה שבאים מהשטח וכו' קיים בכל מכללה הגונה ורצינית (יש כמה כאלו, גם אם בודדות) ולגבי הטיעון ש"לא מתקבלים לעבודה על סמך תעודה זו או אחרת" - לא הגיע הזמן להספיק עם הסיפורים האלה ? או שעבר הרבה זמן מאז שאתה ועמיתיך ה"מדריכים" ניסיתם למצוא עבודה בתחום או שאתם באמת תמימים. אגב כמה אפשר להתקדם בשכר ותפקידים בתעשיה מבלי שתהיה תעודה כלשהיא ? במיוחד שהיום מדברים על תואר ראשון גם לאנשי IT.
ניצן | 02.06.19
9.
לניצן
יש אנשים שcoursera, מתאים להם, ויש להם את היכולת ליצר לעצמם תוכנית מלאה וללמוד לבד. מה שעומד מאחורי היוזמה הוא שנושאי הלימוד מגיע מתוך החברות, (מהצורך בשטח), המדריכים הם אנשי תעשיה שמכירים את הבעיות בעולם היצור. תעודה זה נחמד, אבל היום לא מתקבלים לעבודה על סמך תעודה זו או אחרת, אלא על סמך ידע, ויכולת ואת שניהם הקורס מקנה.
מדריך | 27.05.19
8.
כמה דברים שלא ברורים מהכתבה (והאמת גם לא מהאתר של העמותה שמפעילה תעסק)
לא ברור מי מפקח על התכנים, איזה גוף רשמי (בניגוד לכמה הייטקיסטים עם רצון טוב) משגיח ומאשר מבחינה פדגוגית (בדומה למשרד הכלכלה, מה"ט וכדומה) את ההכשרה הזו ? ואם אין גוף כזה, אז במילא איזו תעודת סיום כבר אפשר לקבל בעקבות הלימודים האלו? ואם אין פה שום פיקוח רשמי ושום תעודה (אלא רק כמה "מדריכים" בלתי מוסמכים עם זמן פנוי ורצון לעשות טוב על דעת עצמם), אז עם כל הכבוד, במה זה יעיל ויועיל יותר מללמוד את אותם תכנים מיוטיוב, או אפילו לשלם סכום סביר בcoursera וכו'?
ניצן | 27.05.19
2.
בלי רעש, בלי זיקוקים, בלי פוליטיקה
פשוט עושים. אחלה יוזמה! סוף סוף מספרים על החבר'ה שדוחפים את התעשייה קדימה, בלי יותר מידי עניינים. אולי מתישהו יעשו גם כתבה על תרבות ה meetups והפודקסטים ואיך תעשיית ההייטק משתפת ידע, אפילו בין מתחרים. ואולי המגזר הציבורי ירים גם הוא את הכפפה...
או אופ אופס דבאופס | 31.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת