אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מס הקנייה עולה - מכוניות חדשות יתייקרו באלפי שקלים

62 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

60.
.
תמשיכו להצביע ביבי..כחלון..ושות' וימשיכו לחלוב את אמא שלכם. הרי הם לא סופרים אותכם מטומטמים. להם אין בעיה שיעלו את המס גם ב 200 אחוז. יש להם רכב ודלק שאתם משלמים עבורו. תמשיכו להיות פראיירים ותממנו את משפחת הלא היה כלום ולא יהיה כלום, אבל ממשיך לבכות,וימשיך לבכות.
ביבי טורס ושות' | 26.01.19
46.
גזירות כואבות.
הכל הפוך במדינה הזאת וזה כבר לא מפתיע.. במקום לעודד שימוש בהיברידיות, מה שבאמת חשוב זה המס שמטילים פה. לא הצרכנים, לא הסביבה ולא טובת האזרח. אני לקחתי מהעבודה שלי נירו בראש ובראשונה לחסוך בדלק וגם בעתיד לעבור לפלאג אין, המדינה צריכה לעודד את זה כמה שיותר ונראה שהיא לא עושה את זה.
אור | 31.12.18
44.
ממשלת הגנבים
עוד רוצים שאדלם מס בשווי 200000 שח בקושי יכול לממן את הרכב 160 אלף וזה בחסדי ה' אם הבנק יאשר . רק לא הבנתי איפה לשים את הראש על המס של הדלק 68 אחוז או על האגרצ רישוי 4000 שח או ו על המשכנתא או על הגנים או על ההסעות ננניח צריך משכורת של 100 נטו בשביל לעמוד בגחמותיהם של ממשלת ישראל בושה וחרפה צריך להיות מהפך של האנשים הפשוטים האליתותו מפרקות כל דבר טטב שיהיו פקידים
משפחה עם 8 נפשות  | 31.12.18
37.
הכסף הזה הוא הכסף הקטן - מה עושים עם המספר השה 83%
מס קנייה בגובה 83%!!! ומס בגובה דומה על הדלק, ועל כל אלה יש עוד מעמ!! נשבר כבר. איך אפשר לעשות שביתת מיסים?? לא רוצה לשלם מיסים עד שיתחילו להזיז פה דברים. למה אנחנו צריכים לקבל את רוע הגזרה הזו כאילו היא לא ניתנת לשינוי? הח״כים הביזיוניים האלה לא מתעסקים בזה כי הם לא יודעים אפילו כמה עולה להחזיק רכב אחרי שהמדינה ממנת להם אחד כזה...
רואה בכוכבים | 31.12.18
17.
זה לא יקרה, ישנו את תוכנת המחשב, יורידו הספק וזהו..!!
זה לא יקרה, היצרן ישנה את מפת העבודה של המנוע באמצעות תוכנת המחשב, ויורידו הספק ומומנט. הם עשו את זה כבר בעבר עם הטוסון שאיבד בגלל זה כ 10 כו"ס. נקבל פשוט רכבים יותר "חלשים" עם פחות ביצועים על חשבון המס - אן אלטרנטיבה אחרת, ייבאו שני דגמים עם הפרש בהספק.
עובד בזה | 30.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת