אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גלנט מצטרף לליכוד: מתפטר מתפקיד שר השיכון ומהכנסת - ימונה לשר הקליטה

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
קשקשנים
אני קורא את כל התגובות ונגעל. אני מכיר את גלנט מימי הצבא, לא יודע מה אתו עכשיו אבל זה בן אדם שסיכן חייו לא פעם, הוביל אחריו בדוגמה אישית ואחד האנשים החכמים הכריזמטיים והמתמידים שאני מכיר. לא חוכמה לשפוך וללכלך, ולכל הקשקשנים, ללא קשר לעמדתו הפוליטית אתם רחוקים שנות אור מהבן אדם וממה שהוא עשה בחייו.
runi | 14.01.19
28.
למזלנו שלא מונה לרמטכ״ל
שר כושל שעסוק בעצמו, לא מנהיג ולא לוקח אחריות, משרד השיכון בתקופתו היה חסר ערך , לא מוביל ולא יוזם ולא מקדם פתרונות, מיום כניסתו לכולנו היה עסוק בהישרדות פוליטית ופלירטט עם הליכוד וליקק כל הקדנציה לראש הממשלה. המחשבה למנות אותו לשר ביטחון מעלה פחד וחלחלה, בטוח שיכירו אותו מקרוב יבינו את המשפט שככל שמתקרבים לענקים מבינים כמה הם קטנים.
זלמן | 01.01.19
19.
אסור להצביע לגלנט. איש לא ישר
גלנט מתגלה שוב כאיש לא ישר. אסור להצביע עבורו. נכון שבישראל חוסר יושר אינו מכשול עבור פוליטיקאי, ובכל זאת. גלנט לא נבחר למפכ״ל בגלל חוסר יושר. והוא ישב ממושכות כשר בממשלה מטעם מפלגת כולנו בידיעה כי לעת בחירות הוא ינטוש את המפלגה ויצטרף לליכוד. זה ניצול מכוער וניבזי של מפלגה אחת כדי להתברג במפלגה אחרת. ברגע שקיבל את ההחלטה היה חייב להתפטר מהמפלגה ומהכנסת ולהמתין עד הפריימריס במפלגת הליכוד. אבל רמאי וציניקן רוקד על כל החתונות ומגלגל עיניו השמיימה בתמימות מעושה. מגעיל.
יעל | 31.12.18
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת