אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אבי גבאי נפרד מציפי לבני: מפרק את המחנה הציוני

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
אבי גבאי
אבי גבאי שכח שהוא לא בבזק, והוא לא יכול לקבל החלטות בלי להתיעץ עם חבריו, אני מבין שיש לו אוהדים להחלטה, בעיקר אלו שמפחדים שבגלל המקומות המשוריינים לתנועה של ליבני הם לא ייבחרו, אני מרגיע אותם, גם בלי השריונים הם לא יבחרו, העבודה תפסיד הרבה קולות, המפלגה של ליבני "התנועה" קצת גיוונה את מפלגת העבודה וגרמה לה להיראות פחות שמאלנית, שמאל לא מביא קולות. וגבאי הוכיח שהוא פועל מהבטן ולא מהראש, ואם נוסיף גם קצת בהיסטריה.
מנדל | 01.01.19
19.
אתה לא מנהיג
אבי גבאי . מנהיג אתה לא. ראינו שכמותך שבאו לעשות למען הציבור....באת לעשות משהו אבל אפילו אתה לא יודע מה לעשות. אתה מבולבל, ירוק, ויש לך הרבה מה ללמוד. ציפי יכולה לתת לך שיעור אחד או שניים או מאה, בין היתר כי היא תותחית על ופוליטיקאית אצילה . אני מאחל לך שאישתך תשב בפורום חדר ישיבות והמנכ״ל יבעט אותה ליד כולם הביתה כי היא כזאת וכזאת וכזאת..... אבי גבאי . מנהיג אתה ממש לא.
אורן  | 01.01.19
17.
לבני נסתה לשדר עוצמה אבל יצאה רמוסה
אין לי סנטימנטים לאף פוליטיקאי, אבל בחייאת היא יצאה כמו ילד קטן שמתאפק לא לבכות ליד בריון שהרביץ לו, והולך לבכות בחדר סגור. קצת אגלנטיות סטייל קלייר אנדרווד לא היה מזיק. תעמדי בגב זקוף, תברכי אותו, תציגי אותו באור חיובי. כמו כל דבר, טוב או רע, זה חוזר בבומרנג, אז למה לא לשבח, גם אם צריך לחפש על מה? ככה לא נראה פוליטיקאי.
ארז | 01.01.19
12.
גבאי הולך בדרך הנכונה... מחיקת העבודה, מערך, מפא"י מהמפה הפוליטית.
הפתרון למהפך בשלטון הוא פירוקה הסופי של מפלגת העבודה. חטאי העבר מלווים אותה בקרב אלה בהם פגעה בשנות הקמת המדינה. היה לה תפקיד אז והגיע הזמן שתיעלם. אולי כשתיעלם תקום מפלגה חדשה תחתיה, שתאפשר לאלה שמצאו אלטרנטיבה מדומה בליכוד הקפיטליסטי שבין חרות הישנה לליברלים שנעלמו מן המפה ונשלטים על ידי הקפיטליסט\אליטיסט בסטייל אמריקאי בנג'מין נהנתניהו. גבאי עשה טובה לעם הזה ופרק את מפלגת העבודה בטרם הבחירות. אתה בדרך הנכונה...
א | 01.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת