אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך קרן נאמנות סולידית מפסידה 10% בחודש אחד?

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
מגדל שוקי הון ? במקרה המנכ"ל לא היה מנב"ל אייביי שוקי הון ?!
האם המנכ"ל של מגדל שוקי הון לא היה באייביאי ושם לפני מספר חודשים הפסידו במתן אשראי ללא אחריות למשקיעים 12 מ' דולר ? האם אני טועה תתקנו אותי בבקשה ? ! ג'וליאן אסוס מנכ"ל מגדל בנקאות להשקעות. ג'וליאן הצטרף ביולי 2018 לקבוצת מגדל כמנהל זרוע הבנקאות להשקעות של מגדל שוקי הון. ג'וליאן מביא עמו ניסיון עשיר של קרוב ל-30 שנה בניהול ופיתוח ... מנכ"ל מגדל בנקאות להשקעות ג'וליאן מילא שורה ארוכה של תפקידי ניהול בכירים בשוק ההון ובתפקידו האחרון כיהן, במשך 7 שנים, כמנכ"ל אי.בי.אי שרותי בורסה
הצדק הקוסמי | 06.01.19
33.
האשמה במערכות הדירוג של הבנקים !!
מערכת הדירוג של הבנקים בוחנת את הקרנות במונחי תשואה ושארפ שנה אחורה !! זה מעודד חשיבה צרה ,לטווח קצר ולקחת סיכונים. הבנקים חייבים לדרג ל 3 שנים !!! ואז נוכל לבחון את מנהלי הקרנות איך מצליחים בתקופות ארוכות גם בעליות וגם בירידות ! ודבר אחרון חשוב, גם ליועצים יש אחריות כבדה - תבדקו את התשואות ומדד שארפ לאורך זמן ובנוסף תסבירו ללקוחות שהשקעה בקרנות היא לטווח ארוך , ושלא יעשו כל פעם את אותה טעות -קונים בעליות ומוכרים בירידות ...חבל !!
מוסדי | 02.01.19
16.
לאחר שלושים שנה של ריביות יורדות בלבד...
...רמות הריבית בעולם מתחילות לטפס. ואג״ח קונצרני הוא כמובן הראשון לסבול מתהליך שכזה. איך ״מנהלי קרנות״ שאמורים להיות מומחים בתחומם עוד לא הבינו את הסיכון הזה, נפלא מבינתי. אין זאת שמדובר בחבורת חובבנים, שבטוחים שמה שהיה הוא שיהיה... צפו לעוד הרבה ירידות, שכן בסביבה של ריביות עולות גם האג״ח וגם המניות יחטפו.
אורן | 02.01.19
11.
זה המבחן לסולדיות. בירידות. לבדוק כמה שנות תשואה נמחקו בשפל של 24.12
24.12 היה שפל בבורסת ארה"ב ישראל . גם במדדי האגח בארץ. בדרך כלל מקובל להשוות תשואות לכמה שנים כדי לדעת מי מנהל טוב. וגם לבדוק מדדי סיכון כמו סטיית תקן ושארפ. אבל מה איכפת לנו מתנודות? מי ששונא סיכון איכפת לו רק מירידות חדות. והנה הן באו. וזו ההזדמנות לבדוק סיכון מול תשואה בצורה פשוטה. כמה שנות תשואה של הקרן נמחקו בשפל. כמה השער שלה חזר אחורה ביום 24.12 של השפל. מדדי האגח החזקות חזרו ליולי אוגוסט 2017. אבל מדד הזבל האמריקניות הונפקו רק אז וקבעו שפל זמני. אז פשוט מאד. קרן שחזרה לתחילת 2017 גרועה.
atuk19 | 02.01.19
3.
מה קרה לרחלי של תחילת השנה?!
אותה רחלי שברברה שטויות בלי תקנה סוף סוף מתחילה לקלוט..אבל להגיד שרק בקרנות הקטנות לקחו סיכונים זה שטויות! יש פה קרנות ענקיות שחטפו 6 ו7 אחוז במסלולים הסולידים..זה מול קרנות ותיקות וטובות ששמרו על ערך והציגו ירידות של אחוז או שניים בלבד..
שמשון | 02.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת