אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בודד בראש המגדל

82 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

79.
שלמה אליהו איש מדהים
עם כל הכבוד לביקורת על התנהלות אישית שאולי כן יש בה משהו פחות מקצועי עדיין מדובר באחד האנשים שתרמו רבות למדינת ישראל בעשיה ובתרומה משמעותית וחבל שאנחנו כקהל נוהרים אחרי דרמה ולא עוצרים להיות עם חמלה כלפי אנשים שהראו במהלך השנים שהם מעוררי השראה במנהיגות שלהם כמו שלמה אליהו
קול שפוי | 06.01.19
74.
לא טוב לכם ? תתפטרו !!!
נראה אתכם מתפטרים. אתם עובדים עם חובות, משכנתאות והלוואות. בואו, תתפטרו, נראה אתכם, גיבורים. ראיתי פעם עובד אשר פוטר ממגדל ביטוח. שיחק אותה "מנהל בכיר". ברגע שקיבל את מכתב הפיטורים הוא בכה כמו תינוק, כרע ברך והתחנן ישיאירו אותו. אמר שיש לו משכנתה כבדה של 1.2 מליון ש"ח לבנק לאומי. לא עזר לו - העיפו אותו ולא הביאו חדש במקומו. יש אבטלה סמוייה בגדל, יותר מידי בטלנים שלא עושים שם כלום חוץ מלקשקש במטבח או לדרוש עוד מסך מחשב. בטלנים שבמקום להישאר כל יוד עד שעה 20:00 בורחים הביתה ב 17:00.
לא טוב לכם ? תתפטרו !!! | 05.01.19
73.
לקצץ בתנאי העובדים הממושכנים
שלא נטעה לרגע. אותו "מנהל" שסיפר את הסיפור על המקררים או אותו "בכיר" שליכלך על שלמה בקשר לסגירת תיק בפשרה הם כותה אנשים עם משכנתאות כבדות שגרים באם המושבות וחייבים לבנק 1.2 מליון ש"ח. שלמה יכול להעיף אותם מהעבודה בהשניה ובאותו רגע הבנק ימכור את דירתם ויזרוק אותם לרחוב. אלה לא "מנהלים" ולא "בכירים" - אלו עבדים ממושכנים.
הרעת תנאים למלשינים | 05.01.19
72.
עונשו של המתכחש
מי שידע להתכחש לעברו, למשפחתו המורחבת, לאלו אשר צעדו איתו בראשית הדרך ותרומתם להצלחתו היתה קריטית ומשמעותית, מגיע היום בו אופיו הוא זה אשר מפיל אותו, מחזיר אותו לנקודה ממנה התחיל בשנת 1955 - עם אותו ה"הון" שהיה לו אז. זה גלגל החיים, מי שלא ידע לתת אלא רק לקחת, ייקח ממנו העולם בחזרה.
ישראל | 05.01.19
71.
כל מילה נכונה - עצוב מה שקורה במגדל
כל מה שנכתב כאן נכון , עצוב מה שקורה במגדל - כל ה"חכמה" נמצאת רק אצל אנשי אליהו מהגדול לקטן , שמרגישים כמו אדוני המערכת ,ומזלזלים באופן ניכר ומובהק במי שעומד מולם הן בעשייתו והן כשהוא מציע משהו , למרות שמקצועית אינם שווים כקליפת השום לעומת הידע הנצבר אצל אנשי מגדל ומכאן שמסתיימת היצירה החשיבה והחדשנות משום שאינם מוכנים לקבל שום דבר חדש שאינו מוכר להם או שהם יזמו אותו , ולאחר שנים מתברר שמשהו מחלחל להם אבל זה כבר מאוחר וכאילו נברא על ידם .... אין יצירה, אין חשיבה, אין אסטרטגיה - עצוב עצוב עצוב וחבל.
מהמערכת  | 05.01.19
68.
לקצץ בתנאי העובדים - מיד !!!
בסך הכל יש כאן מנהל מצויין, old school , שירד לשטח ונדהם מהבזבזנות בה נוהגים עובדי מגדל. מחסן עם מקררים ומסכים ישנים - אפשר למכור את הציוד. עובדים מתבטלים במטבחון - צריך להאיץ בהם לחזור לעבודה. עובדת צריכה שני מסכים ? מה, היא פוזלת ? אליהו מנסה להגיע לפשרה בתיקים ולסגור תביעות? מה רע ? העובדים שלו בטלנים. רוצים לצבור עוד ועוד תיקים פתוחים ולדרוש אישור לשעות נוספות !!! בסך הכל עובדי מגדל לא חסים על כספי החוסכים. כל הביזבוז לא יוצא מהכיס שלהם אלה מהחסכונות של הציבור. הם מנהלים את כספם של אחרים ולכן אינם רגישים לביזבוז. לפני 4 שנים עשיתי למגדת תרגיל מסריח: העברתי מהם למנורה מבטחים ביטוח מנהלים עם דמי ניהול של 1.8% מהצבירה ו 6% מההפקדות. בלחיצת כפתור של המסלקה הפנסיונית הצלתי את הפנסיה שלי ממגדל הגנבים.
התייעלות | 05.01.19
67.
שטויות
כתבה לא רצינית ומרביתה לא נכונה. מגדל חברת חסכון ארוך טווח במהותה ואליהו שבא מעולם האלמנטר לא מתערב. בואו תבחנו מה עשו רוב המנהלים שעזבו את מגדל היום... במקומם קודמו מנהלים צעירים ומוכשרים מתוך מגדל שעד כה הציגו השנה תוצאות טובות מאוד ביחס לענף והכי חשוב, ביחד עם העובדים וועד העובדים מיצרים חברה שטוב לעבוד ולהיות מבוטח בה. אז אליהו חוסך הוצאות, עדיף מאשר להיות חברה בזבזנית שמשקיעה בכסאות ומקררים למנהלים
עובד מגדל | 05.01.19
66.
מלי שאול הורסת את מבטח סימון
מלי שאול היא הנחתה לתוך מבטח סימון, הוגדרה כמנהלת אך ללא כישורי ניהול בסיסיים, חוסר הבנה בסיסי בצרכי לקוח ( מתי פעם אחרונה ישבה מול מבוטח?) התערבות יומית בניהול אך ללא כל ידע. סירסור מנהלים, נטיית בוטה של מכירות לטובת מגדל חברה לביטוח ( מציעה לרגולטור לבדוק מה אחוז המכירות של מבטח סימון בריסק, ביטוח ופנסיה, נותן לכם את התשובה 90 אחוז) . מלי שחררי אותנו מהנוכחות המעייפת שלך
אחת שיודעת | 05.01.19
61.
תגידו, אין לכם מה לעשות בכלכליסט?
הרכילות הפנימית במגדל הפכה נושא למלל ארוך ומטריד. איזה עניין כקורא יש לי בפרטי הפרטים של זה? יש עניין מסויים, לדעתי לא גדול במיוחד, לציבור, במה שקורה בחברה שמחזיקה כספי ציבור ברמה כזו. אבל הרבה, הרבה יותר קצר מכל הברברת הזו. נשקו החזק ביותר של העורך הוא כפתור ה delet. אנא.
דורון | 05.01.19
25.
דומה למה היה בכלל ביטוח עם המנכל איזי כהן
כל כך דומה. ולכן גם תחלופת מנהלים גדולה. צרחות על אנשים בישיבות. הנחתת משימות מרגע לרגע. אוירה של טרור. חוסר הצלחה לשדרג כנדרש את המיחשוב. כולל חוסר הבנה בחוזים ראויים עם חברות מיחשוב שגורם להוצאות ענק אל ספק חיצוני. לבסוף נזרק מהחברה כפי שראוי לו ולחברה. בתקוה שלאחר עזיבתו החברה תשתקם.
ישראל | 04.01.19
5.
מגדל חברת ביטוח
מגדל חברת הבטוח המקצועית בישראל וכאחד שעובד איתה יכול להעיד על רצינות ומקצועיות של עובדיה , שלמה אליהו עשה את עסק חייו כשקנה אותה רק שבמקום לנהל כל בו גדול הוא מתנהל כסדרן מדפי סחורה וחבל -חייב לשבת בצד ולתת למנכל שהוא מאמין בו לעבוד , המנהלים רובם רציניים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה , הכסף מנוהל בצורה סולידית וטובה תביעות בדכ משולמות כפי שצריך. שלמה תתרחק מהשוטף ותן לכולם לעבוד .
משה דר | 03.01.19
3.
מגדל חברה רשלנית מזה עשרות שנים. אחרי 43 שנים של ביטוח מנהלים, עושים סיוט לקבל פנסיה
אומרים שהדג מסריח מהראש? לא יודע! אבל דבר אחד אני כן יודע - לאחר 43 שנים של חסכון פנסיוני רצוף בטעויות (שחלק מהן אין כל וודאות כי תוקנו), הגיע הזמן לקבל קיצבת פנסיה. במגדל תרבות שרות רשלנית. בקו החזית הם מחזיקים טלפניות שלא מבינות בפנסיה מאומה ולא מסוגלות לתת מענה לשאלות. לא ייתכן שמגדל מחזיקה מליונים של חוסך, אבל לא מסוגלת להתחיל לשלם קצבה חודשים רבים אחרי גיל הפרישה.
דודו | 03.01.19
2.
תרבות ארגונית
ב"אליהו" היה ארון סודי: "ארון הכפופים". מיועד לתיקי התביעות שנסגרו בפס"ד בפשרה, הוכן צ'ק, והוחבא ב"ארון הכפופים". למי שניסה לקבל את הצ'ק אמרו שהצ'ק נשלח, והתיק בארכיון. אחרי מסכת טרטורים, רגע לפני פתיחת תיק הודו ב"אליהו" שפסה"ד "כפוף לאישור ביהמ"ש". אבל, בלי חותמת ביהמ"ש - המשיכו לסוסס בכחש את התובעים, חלקם התייאשו, כולם - ספגו ירידת ערך של הסכום שנפסק, ושלמה התפאר שעשה את כספו במו ידיו,..
תובע מ"אליהו"  | 03.01.19
1.
כמה לכלוך
פשוט לא יאמן , איזו נקמנות של אדון שריג ועובד "מגדל" כפוי הטובה , לא התייחס לכול השקרים שנכתבו , מאז ששלמה קנה את החברה יש לעובדים ועד , קבלו תוספות שכר שלא קבלו שנים ועוד ועוד יש פתגם שאומר , ומציעה גם לאדון שריג וגם ל"עובד מגדל" לאמץ אותו "לא יורקים לבאר ששותים ממנה"
מוטי | 03.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת