אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הראיות נחשפות: כך פעלה בר רפאלי להסתיר את קשריה לישראל

256 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

255.
בר רפאלי העלמות מס
במידה וישנן הוכחות לכתוב בכתבה, הרי שמקומה בכלא ומקווה שלשנים רבות. לא יתכן שלידוענים וטייקונים יעשו הנחות על העלמות מס ועוד בקנה מידה של מיליונים. לפחות יתווסף בכלא קישוט. ובנוסף , גם הוריה אינם חפים מפשע במקרה שלה מאחר ושיתפו פעולה ושוב אם התביעה תוכיח זאת.
רונן | 10.01.19
254.
לא מת עליה אבל...
אני חושב שרשויות המס קצת אובססיביים לגביה . מותר וכדאי לתכנון מס כל עוד לא עוברים על החוק , הרי אנחנו לא עובדים בשביל לשלם מילונים לרשויות החזירות . אם היא קיבלה רכב לשנתיים לנהוג עליו למה היא צריכה לשלם מס ? איפה יש חוק כזה ? מס הכנסה קצת מגזים -איכון לטלפונים וכו .. כל החקירה נגדה עולה יותר ממה שטוענים שהיא צריכה לשלם ... בשביל 3-4 מליון שקל כל הבלאגן הזה ? לכו לתשובה לדנקנר הגנבים הכי גדולים !!! שם יש מילארדים .
אזרח | 09.01.19
250.
נו זה ברור כשמש ככל שאתה מרוויח יותר יותר קשה לשחרר
מי שמרוויח 10000 שקל לוקחים מס ישיר כ 2500 שקל וזה סבבה למוח האנושי אבל אם אתם מרוויחים 5,000,000 לוקחים לכם 1,500,000 זה קשוח מלא כסף מה עושים עושים מתחילים לעשות תרגילים כלכליים חשבונאים בשיתוף של רואי חשבון עורכי דין משפחה חברים בלי לשים לב מתחילים להיות חזרי כסף, חיים בצורה בזבזנית יתר על המידה. שלי שלי שלי למה שהמדינה תקח הכסף שלי
השם ישמור  | 07.01.19
248.
לא ימצא בישראל שיכניס אותה ליום לכלא וחבל על ההשקעה
ענבל אור שעשקה עשרות אנשים במיליונים מהתלת בבית המשפט כן יש לה חסינות בדמות ילד כמוה בר ומשפחתה המפוארת שרימתה את צה"ל ,ראשויות המס גם להם יש חסינות והנחת סלב . הפרקליטות נמנעת מלהכניס סלב לכלא . רק לראות את תקדים קצב , לראות אייך השחירו את פני א רק כדי לא להושיב אותו יום בכלא . זה שקצב ישב בסוף זה ששיחק משחקי כבוד מזויף ( מזכיר את קובי פרץ ולחלופין את אלא שלו ישבו אייל גולן ופרץ)
ערן | 07.01.19
243.
מציע לרפאלי להסכים לדיל מול ישראל לפני שה IRS האמריקני ישלח לך מכתב.
לרפאלי כדאי פי 1000 לשלם - ויד, לרשויות המס בישראל, אחרת תושבות הקבע שלה תהיה לפי הודאתה בארה"ב, ואז היא תואשם בהעלמת מס שם. רק לסבר את האוזן, בארה"ב לפעמים כדאי לך להיות מואשם ברצח ולא בהתחמקות ממיסים. זו עבירה חמורה, אולי החמורה ביותר מבחינה ציבורית.
יואל | 06.01.19
233.
התיק אינו רק תיק של תושבות...
על פי ממצאי החקירה, רפאלי לא הצהירה בין היתר על הכנסה במזומן ממכירת עשרות בגדים שלה שהיא כנראה קיבלה מתצוגות אופנה בחו"ל ,בחינם, של מותגים לאנשים בארץ באמצעות הבוטיק של תמי שפורן. היא קיבלה רכב ודירות ששכרה בעסקאות ברטר לשימושה האישי תמורת פרסום שמה. בקיצור עורכי הדין שלה מבלבלים את המוח סתם
שרלק הולמס | 05.01.19
227.
רשות המיסים מחפשת פרסום ובחרו בבר רפאלי כפרזנטורית ללא תשלום.
ברור שאם זאת לא הייתה בר רפאלי לא היינו שומעים על הפרשה. ברור שרשות המיסים מחפשת פרסום וכותרות התלבשו על בר וכמו קנדה ישראל, לקסוס ורובר, גם הם מקבלים פרסום חינם בלי שהם מוציאים חשבונית. תפסו עליה טרמפ.
פרסומאי | 05.01.19
225.
בטח המשפחה קיבלו ייעוץ מקומבינטור ישראלי שאמר יאללללה יהיה בסדר
עשירי עולם אמיתיים מתייעצים אצל רואי חשבון מהשורה הראשונה ויודעים לתכנן מס ולשלם את המינימום אם בכלל. במקרה של משפחת רפאלי זה נראה כמו קומדיית טעויות מטומטמת של יהודה ברקן. שתשלם את המחיר על הטמטום, תחזור לעשות כסף ואו שתתחיל לתכנן כמו שצריך או לשלם כמו שצריך.
קומבינטור | 05.01.19
222.
מה מיוחד אצלה? כל העצמאים מעלימים מס
מלבד קומץ קטן שאין לו ברירה - כמו כאלה שעובדים עם המדינה או גופים מוסדיים מסודרים, שאר העצמאים מעלימים מס (לא מדווחים על הכנסות) ומנפחים הוצאות בכך שרושמים למשל את המקרר על בית על העסק, הטלויזיה, קניות לשבת ועוד. מתי ציבור מקבלי השירותים זכה לקבל חשבונית מס קבלה מעצמאי? ככל שמדינת ישראל תפחית את שיעורי המס היא תוכל לצפות שיותר נישומים ישלמו מס כדין.
שכיר משלם מס כדין | 05.01.19
218.
לא ברור לי מדוע מס הכנסה נילחם נגד בר בעיתונות במקום בבית המשפט?!
אם יש לכם עדות מרשיעה נא להביא לביהמ"ש לפני השופט שיכריע האם כן או האם לא. כל דבר אחר פסול. זה בדיוק מה שהמשטרה והפרקליטות עשו ועושים עם תיקי נתניהו ואישתו. לא נלחמים בעיתונים הם והקהל לא נותנים פס"ד. את זה נותנים שופטים בביהמ"ש. אז נא להפנות את החומר למקום הראוי ולא למקום מיותר. אין לכם ראיות מרשיעות חפשו ותשבו בשקט עד ההכרעה. כיון שכל אדם זכאי כל עוד לא הורשע בדין.
ישראלי שפוי | 04.01.19
204.
לכל מי שמזכיר את זה שבר לא שרתה בצבא
אתם לא יודעים איזה ייסורים עוברים על בחורה יפה מעל הממוצע במדינה הזו , שבה חלקים רחבים מהאוכלוסייה חושבים שאשה = סמרטוט "ושלא תתנשא". אתם לא יודעים מה בר עברה כשהתגייסה אולי המ"כיות אז קינאו בה ועשו לה את המוות והיא נלחצה , התחתנה והתחרטה אחר כך . ואני חושבת שהיא גם שרתה יותר מאוחר או תרמה אז היא בעצם תיקנה את הטעות שלה (שאולי קרתה כי הציקו לה נורא בגלל שהיא יפה, אתם לא יודעים כמה בנות מסוגלות לעשות את המוות לבנות יפות ולמרר להן את החיים ככה שהיפות יצטערו על היום שהן קמו בבוקר כבר אמרה ענת זמיר "יופי הוא קללה ") אולי הצבא הסיק מסקנות מהמקרה שלה ובנות יפות מאוד שבאו אחריה הוא שומר עליהן יותר טוב שיקבלו יחס פחות מציק ומקנא כך שיתאפשר להן להיות כמו כולנו ולשרת את המדינה.
גלי  | 04.01.19
200.
מקמבנים אותנו
זה מדהים שחבורה של מיוחסים בעיני עצמם בטוחים שאפשר לקמבן אותנו-אזרחיי המדינה-עוד ועוד ועוד. בר השתמטה מצהל ולא משלמת מיסים השופט דן מור עשה קומבינת מס ונאלץ להגיע ל״הסדר״ פרישה ״מרצון״ ביבי עשה קומבינת מיליארדים. ואנו משרתים ומשלמים ובו-זמנית, מוותרים למיוחסים-כי הם מיוחסים לא!!!! הם מכוערים ודופקים את הקופה הציבורית
בר-ביבי-השופט דן מור | 04.01.19
197.
העלמות מס
כלא זהו המקום שצריך להיות לאנשים כמוה שגונבים מהמדינה שלא כחוק...ראו קובי פרץ על לא עוול בכפו נכנס ישירות לכלא..בגלל כנראה אמרגנו...נכון..הוא מזרחי..כאן במקרה זה אבוי למערכת המשפט להבליג על הכל..אם היא לא תשב במעצר יש כאן אפליה סופר..צדק זה שאמור להיות..יש יכולת לשכור עו'ד שלאדם הפשוט אין יכולת..משפט צדק אמור להיות וכאן תהיה ההוכחה של בית המשפט להחליט אם זו גזענות או שיש צדק במדינה מתוקנת..אם היא תזוכה זו אפלייה שאסור לשתוק עליה..בהצלחה
דןדן | 04.01.19
196.
איזו משפחה תחמנית כמה רמאויות מכוערות
חשבה שתצא בזול בלרמות את המדינה. ועוד איזה רמאויות סיבכה את כל המשפחה שלה. בנאדם נאלח. מגעיל. לא שילמה מיסים לא כאן ולא בארהב. לא מובן למה על העלמות מיסים מסכום מטורף של 23 מיליון שקל היא תחטוף רק קנס ללא כלא, בעוד שקובי פרץ ישב חודשים רבים בכלא על העלמות מס מהכנסות של 5 מיליון שח בלבד
שם | 04.01.19
195.
העלמות המס
סוף סוף ישנו צדק..דנים בסוגיה הזו שלנהעלמות המס של בר כבר מספר שנים..ונו? מה היא שונה למשל מקובי פרץ שנכנס לכלא לשנה וחצי? נכון מזרחי..איך שהתגלה מה שהתגלה תיק תק נכנס לכלא לדעתי על לא עוול בכפו..וההיא בר רפאלי המתוקה והשרלטנית העלימה מס במיליוני שקלים ועבדה ושיקרה לכל העולם ואשתו ועשתה תרגילים שאין עליהם סליחה....משפחה שלמה היתה מעורבת בכל הלכלוך הזה..איך אומרים..על ראש הגנב בוער הכובע..אנשים קשיי יום לוקחים מהם מיסים הם משלמים אותם כמו חיילים..זו בושה..לכן אם כמושחתת לא תהיה במעצר..ישנה אפליה.
דןדן | 04.01.19
189.
הדבר שהרגיז ביותר
בכתב החשדות מתוארות, בין היתר הכנסות המיוחסות לדוגמנית ממכירת עשרות פריטי לבוש של בעלת בוטיק הבגדים, תמי שפורן, בין אוקטובר 2014 לדצמבר 2015 בגובה של כ-190 אלף שקל. לטענת המדינה, בר רפאלי קיבלה משפורן את תמורת הפריטים במזומן, תוך שהדוגמנית ואמה סירבו לבקשותיה של שפורן למסור לה אסמכתא כלשהי בגין מכירת פריטי הלבוש. זה בטח פרטי לבוש שהיא קיבלה במופעי דוגמנות בחו"ל והגברת מוכרת אותם בארץ ומקבלת במזומן הרי היא לא גרה בארץ!!!חחח....
צורן | 04.01.19
188.
לכאורה גנבת ואם יצליחו להוכיך שתדגמן בנווה תרצה
זה לא ויכוח על תושבות, זה תיק העלמת מס, ורמאות הגברת עשירה ככול שתהיה זה לא הספיק לה אז היא הייתה צריכה לגנוב מאיתנו אזרחי המדינה. מעשי הרמאות שנועדו להסתיר את היותה תושבת ישראל הם בפרוש הכובע שבוער על ראש הגנב.
רמי | 04.01.19
187.
מה עם העובדה שילדה שני ילדים בבית חולים
איכילוב, מדוע כולנו יכולים לשלם מיסים כשאנו מרוויחים הרבה הרבה הרבההה פחות ממנה ו"מלכת" הגועל לא יכולה לשלם, לא יכולה לשרת בארץ ולא יכולה לתרום בשום צורה. רק לקבל לקבל לקבל מכל מקום, מכל רשת מכל חברת בנייה פשוט דוחה תמיד היתה תמיד תהיה
מסכנה קיבלה הכל חוץ מחינוך בבית | 04.01.19
186.
על המר והמתוק
אני רוצה ברמה העקרונית... (העלמת מיסים הונאה או מה שלא היה או היה) בקשר לכך איך אנשים עורמים כספים עוד ועוד תאוות הכסף... כאשר יש אנשים שאין להם מה לאכול לו הייתי מרוויחה כמוה (שאכן יאמר לזכות יוםיה המשגע).. הייתי תורמת ומסייעת לאנשים קשיי יום וכאן יש סיפטר מבחיל את הנשמה.... האים ככה זה כשמתעשרים רוצים עוד פנטהאוטס עוד רכב זה מה שגורם להיות מאושר בחיים?... אינני רואה כאן חא אפילו םיסה קטנה של שלווה לא מקנאה בהון... הדבר היחידי שיש לעשירים זה הכסף
נעה  | 04.01.19
183.
החדשות האמיתיות כאן - איכוני טלפון רוסיה זה פה !
רשות המיסים מאכנת שנתיים לאחור מיקומים ע"פ הטלפון כאילו זאת עבירת רצח זה מה שהיה צריך להיות הכותרת הראשית היום זה בגלל מיסים מחר על כל שטות יבדקו איפה הייתם ב 5 שנים האחרונות תקדים מסוכן, נזק לדמוקרטיה והפרטיות. לאחר חוק המזומן והאיכון הזה של בר רפאלי - עוד יבקשו לשים מצלמה בבית של כל אזרח שיהיה אפשר לשחזר 5 שנים מה עשה בבית... אולי אפילו יבקשו שנבלע מצלמה לבדוק בפנים
תתרכזו במה שחשוב  | 04.01.19
170.
אין בכם חמלה רק קנאה
וכל העניין הוא בגלל צרות עין. האשה הזו מיצגת מספר 1 של ישראל. ואם היא חטאה היא תשלם, ומדוע הרוע משתלט על כולם? ואני אומר לכם מערכת המשפט בכל מקום זנ מערכת רשע. איני מגן עליה, אבל זה יותר ניראה משהו של כופר. ואני שולח לכם אהבה, כדי שאולי זה יעזור שתהיה בכם אהבה, ואז עזרה הדדית וגם חמלה.
איתי | 04.01.19
168.
מה כל חירטוטי הגשש בלש האלו, יש רישום במשטרת הגבולות על כניסה ויציאה מהארץ
אפשר לחשוב... המוסד מחפש את נסראללה, מינימום. יש רישום מדוייק כמה זמן שהתה בארץ וכמה בחו"ל בתקופה המדוברת וזהו! כאן זה מתחיל וכאן זה נגמר. לפי הדרמה שרשות המיסים עושה מהסיפור הזה, נראה לי שמישהו שם מנסה לעשות קרירה על הגב של בר.
ינון | 04.01.19
162.
רק בארץ אנשים כ"כ בורים וחושבים שתשלום מס זה בגדר רשות
נראה לכם הגיוני שדווקא העשירים מתחמקים ממיסים ודווקא אלו שעמלים קשה ובקושי מסיימים את החודש כורעים תחת נטל המיסים?! חינוך כלכלי קלוקל. מסכים שמיליוני שקלים זה סכום שלא משתווה למה שהישראלי הממוצע משלם מיסים, אבל אם תבדקו את האחוז מההכנסה... מבטיח ש*נטל* המס גבוה בהרבה לאדם הממוצע מאשר לרפאלי.
דני | 04.01.19
143.
כנראה מחפשים להעניש אותה באופן מיוחד
כל התביעה נגדה נשמעת הזויה למה שהילדה והמשפחה שלה יעשו העלמות כאלה ? כמה כסף בן אדם צריך בשביל להיות מאושר? הם נראים אנשים מוסריים ורגילים שניחנו ביופי שמיימי לדעתי סתם מחפשים אותם ותופלים עליהם האשמות. ולצערי במדינת ישראל של שנת 2018 כשהמדינה מחליטה להאשים מישהו היא גם מצליחה. עובדה שרומן זדורוב זכאי ויושב בכלא. ממש כואב לי הלב על בר , כנראה מקנאים בה , בגלל זה מישהו בכיר הפיל עליה את זה .
גלי  | 04.01.19
137.
אני אדם שומר מסורת זה בכלל לא מעניין אותי עולם הדו
רק הייתי ממליץ לכם לפני שאתם שופכים את דמו של מישהו זה לא משנה אם זה היא או הוא אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו ובטוח שאתם לא הייתם נוהגים אחרת כל זאת יהודים אנחנו אחים לא צריך להשפיל ולא צריך להלבין כל אחד יחיה את החיים שלו
‪Jakinu | 03.01.19
131.
משפחה של עבריינים במסווה של עסקים
משפחה בלתי נסבלת. חושבים ופועלים כאילו כל המדינה סובבת סביבם. בלתי נסבלים, אב שמתנהג כאחרון העבריינים במסווה של עסקים, רק מלראות את פרצופו זה ברור שהוא עבריין צעצוע לכאורה. מדוע שלא תעוף המשפחה הבזויה הזו לחו"ל. מי מעוניין בה כאן? כנראה שלא הרבה. רק נזקים ומהומות נחלתם .
רומי | 03.01.19
127.
ה"תרגילים" המוזכרים בכתבה הם מה שבמיליה של אנ"ש קוראים "תכנון מס"
הציבור הישראלי מכיר היטיב מהתקשורת כמה משפטנים בכירים המשרתים את האלפיון ומעורבים גם בשילטון... ביניהם אפילו כאלו שחובשים או חבשו כיפה והם מהפתק הנכון בקלפי... ש"תרגילים" אלו הם לחם חוקם מאז ומתמיד וכך עשו גם לביתם שלהם ברוך השם. זה מענין, כי זה מזכיר קצת את פרשיית אי-הגיוס של הדוגמנית הידועה - שהרי רוב בנות ישראל כבר מזמן לא מתגייסות בהמוניהן, וחלק די גדול מהן לא מתגייסות כעיקרון מסיבות "אמוניות". אז מסתבר שיש כאלו שיש להם רק זכויות ומצד שני כאלו רק עם חובות... ואני בכלל לא בקטע של הדוגמנית היפיפיה, לא מכחיש יופיה כמובן, אבל לא משוגע על הסגנון ההדוניסטי שהיא וחברותיה (או מעסיקיהן ליתר דיוק) משדרות לנו כבר שנים רבות
לא סנגור ח"ח אבל מריח פוליטיקה | 03.01.19
125.
מספיק להתנפל עליה בלי להבין. חוקי המיסוי מלאים סתירות, גם הפקידים עצמם מבולבלים
אני תושבת חוץ, ואומרת לכם שרשות המיסוי היא מכה שלא כתובה בתורה. אין חוקים ואין אפשרות לעבוד איתם מסודר, הם ממציאים במקום מה שבא להם. רוצים לנסות? לכו לפקיד ונסו להגיד: "קיבלתי הצעה עסקית כך שבשנה הבאה אשהה בישראל 2 חודשים, והשאר בארהב. תוכל בבקשה להגיד לי מה המשמעויות במיסוי? כי אני רוצה להיערך". תגידו לו את זה...הוא יצחק לכם בפרצוף. כי זה נופל לתחום השטני של "חזקה ניתנת לסתירה", כלומר אין חקיקה ואין מושג, האדם פשוט חי באי-ידיעה, וכשיתחשק להם, עוד שנה, עוד 6, הם יוכלו לקפוץ עליו ולהמציא מה שבא לו. הפתרון היחיד שאני מכירה הוא לא לדרוך בארץ (ואם דורכים, אז שיהיה פחות מ-30 יום בשנה).
תושבת חוץ | 03.01.19
120.
אשמה
אשמה,אך יכולה עדיין לתקן זאת. שם משפחתה אמורפי, עליה לבחור מיד בשם משפחה מגונן,מחפה,נכון,פוליטיקל קורקט, רפאלוביץ למשל או רפאלובסקי או למשל רפאלנדלוביץ, זה מתכון בטוח לעסקה חלומית תמורת מראית עין של עונש. אגב עליה לשים לב שהפקיד לא מגיש בטעות טפסים של מישהו אחר למשל איזה פרץ יעקב (קובי) כי אז הלך עליה....
אשמה  | 03.01.19
116.
בר רפאלי לא תשב בכלא
אם יוחלט להגיש כתב אישום, בר רפאלי תקנה את חירותה ואת חירותם של הוריה באמצעות עסקת טיעון. היא תסכים לשלם לשלטונות המס "כופר" של כמה מליוני שקלים בגין המיסים שהמדינה דורשת ממנה, וקנס של כמה מאות אלפי שקלים, ואולי אפילו לעשות כמה שעות של עבודות לתועלת הציבור.
א.א. | 03.01.19
105.
הליך שומה
פקיש שומה צריך לסתור את המצגים שהציגה. ולבחון אותם במכלול האם היא תושבת לצורך מס או לא. האבסורד . חקיקה בעיתית. ונסמכת על חזקות ואינדיקטורים לתושבות. יש גם הפתעות. אדם יכול להיחשב שמרכז חייו בשתי מדינות באותם פרקי זמן. זה האבסורד של החקיקה והפרשנות.בקיצור יש לתקן חקיקה. ואם אדם משלם מס במדינה מסויימת. כי הוא מוצהר שם.לא צריך לבקש השלמת מס בארץ.לקבוע מבחנים טכניים. וזהו. מי שמסלף עובדות. ופקיד שומה יוכיח. יחטוף את המגיע לו. לא כולם רצים למומחי מס ללמוד מה לא לעשות. כי זה מטיל פלילי גם על היועץ.
מרכז חיים | 03.01.19
96.
מי אתם בכלל שתעשו משפט שדה למישהו?
מי אתם שתעשו לאנשים משפטי שדה על כל דבר ועניין? "אור לגויים" אומרים על היהודים.. יותר חושך ואנשי סדום זה נראה. בושה וחרפה הקלות שאתם מרשים לעצמכם להשחיר אנשים. מקווה שלא יקרה למישהו שאתם אוהבים, אבל אולי בעצם רק כך תבינו מה ההשלכות. עלובים, קטנים וממורמרים. אנשים כמוכם הם בושה למדינה ובושה למשפחה ולילדים שלכם.
דנה | 03.01.19
94.
קנאה תאווה וכבוד מוציאים את האדם מן העולם
מעבר לזה שהקנאה אוכלת אתכם . מדוע מידע על אזרח פרטי צריך להתפרסם בראש חוצות. היום זה היא מחר ז אתה אשתך בעלך ילד .ילדה שלך בא נזכור . אתם מאמינים או לא מאמינים לבית המשפט והמשטרה רשויות החוק? אם כן אז תנו להם להחליט , כרגע היא חשודה . חשודה בלבד עדיין לא אשמה . ישנו סיכוי שלפחות 50/50 שתצא זכאית ואז מה תגידו ? והיה ותצא חייבת מה תגידו ? הרי מבחינתכם היא פושעת מבחינתכם שפטתם ונתתם כבר גזר דין וגם לאחר הענישה לעולם תזכרו ולא תמחלו . היום זה היא מחר זה אתה או כל אדם אחר שמעד חבל שכך
שמעון | 03.01.19
90.
וזאת חוות דעתי
הכל היה יכול לגיטימי כתכנון מס שנכשל. ואז היו מבקשים ממנה לשלם מס והכל בסדר. רק יש בעיה אחת להבנתי. היא בארה"ב טענה שהיא משלמת מס בישראל. ובישראל טענה שהיא משלמת מס בארה"ב. אם זה אכן מה שהיא עשתה אז היא עבריינית בת עבריינית בריבוע של הריבוע
מוצי המומחה | 03.01.19
83.
למספר 9
כן בודקים כניסות ויציאות ולפי מספר הימים היא לא הייתה תושבת אבל רשויות המס טוענות שלמרות שהיא לא הייתה בארץ, עדין מרכז החיים שלה היה בארץ, ובגלל זה היא חייבת במס. מה בדיוק היה אני לא יודע, וקשה לי לקבוע עם מי הצדק פה, אבל נראה לי שרשויות המס מעט הגזימו בתיק הזה. נראה לי יותר כמו מחלוקת אזרחית לגיטימית.
ארז | 03.01.19
77.
היום העלו לעובדי בנק ישראל את המשכורת ב12% למי שמרוויח 18000
על מה ולמה איש לא יאמר .פשוט הקופה הציבורית נמצאת תחת ידם של עובדיי הציבור והם עושים בה כבשלהם. המגזר הציבורי עושק וגוזל את שאר האוכלוסייה ואף אחד לא אומר כלום .עשרות שנים של סחיטה ואיומים של השבתה ויש להם עוד את החוצפה לחקור את כל השאר על העלמות מס .גם בר צריכה לשלם אבל הגזל והגניבות של המגזר הציבורי עולים בעשרות מונים על מעשיה.
דוד | 03.01.19
76.
זהו למעשה נסיון להתחמקות מתשלום מס גם בארץ וגם בארה"ב
הבעיה היא שהיא לא שלמה מס גם בארה"ב בטענה שהיא מתגוררת בארץ וע"י כך ניסתה "לתפוס את המקל בשני קצותיו" ולהימנע מתשלום מס גם בארץ וגם בארה"ב - מה שיכול כעת לגרום להסתבכותה גם עם רשויות המס בארה"ב - שהן כידוע "הרבה פחות סלחניות" מאשר כאן ...
מישהו | 03.01.19
75.
סליחה אבל משהו פה נשגב מבינתי
קביעת מרכז החיים נעשית בדר"כ עפ"י פרמטר מאוד פשוט - כמה ימים בשנה קלנדרית אתה במדינה. אם רפאלי שהתה בישראל מעל 180 (נדמה לי שזה המספר הקובע) יום בכ"א מהשנים הללו אז היא תושבת ישראל לכל דבר וענין וחייבת בתשלום מס כמו כל תושב אחר. אם לא, אז לא. בקרת הדרכונים בגבולות מאפשרת למדינה לדעת במרחק של קליק עכבר בדיוק כמה ימים שהתה הגב' רפאלי בחו"ל אז על מה כל הבלאגן הזה ???
ליאור | 03.01.19
70.
נראה שהיא פעלה לפי הכללים - ומציגים את זה כמירמה
כל מה שעשתה נראה לי חוקי על פניו. מותר לה לתת כסף להורים.. מותר לה לממן להם דירה. ומותר לה לחשוב על היום שאולי תשוב לישראל. נראה לי עוולה להציג את זה כמרמה - על פניו נראאה שפעלה במסגרת החוק גם אם זה לא נראה למישהו שהיא מנצלת את החוק לטובתה - זה לגיטימי לדעתי.
דנה | 03.01.19
58.
ההר יוליד עכבר
יש פה ענין של פרשנות לחוק. היא טוענת ששהתה יותר מ183 ימים בשנה ומרכז חייה לא בישראל. מס הכנסה טוען אחרת. נניח שמס הכנסה צודק במקרה כזה בית משפט יפסוק שהיא תושבת ישראל ותחויב במס. אבל לא רואה פה צד פלילי רק אזרחי. אלא אם כן ימצאו שזייפה מסמכים הוא רימתה בצורה יוצאת דופן.
אני | 03.01.19
50.
תמשיכו,תמשיכו לרדוף את העשירים ופתאום תראו שתישארו מרוקנים מכל
איזה טימטום. במקום להקל הם רק רודפים את העשירים ומשקיעים מליונים בדבר שאולי יביא להם פירסום הצלחה אך בגדול זה יפגע קשות במדינת ישראל. לשודדי מס הכנסה זה לא איכפת העיקר להתבשם מהצלחה ולו ריגעית כנגד מישהו מפורסם. מותר לה לחיות בדירה שמוסכרת על שם אימה או אחיה ואין בכך שום פסול. הגיע הזמן שהטמבלים האלה ישחררו את הלחץ הכל כך מיותר הזה,שאם לא כך בקרוב תישאר ישראל ללא משקיעים וללא אנשים שיכולים לקדם את הכלכלה. להסביר לצדקני מס הכנסה זה בלתי אפשרי,אז לא נישאר אלא לצפות שלפחות הממשלה תיראה ותבין את הנזקים ותשנה את החוקים והגישה הפסולה הזאת לפני שיהיה מאוחר מדי.
חיים | 03.01.19
43.
המסקנה ברורה אסור לעשות בישראל
חבל שהיא קנתה דירות בישראל ועשתה עסקים בישראל היא לא למדה לקח שבישראל אסור לעשות שום עסקה לא סתם כל אנשי העסקים ברחו מפה . לא סתם אף אחד לא בא להשקיע . ביבי מתהדר רק ביחסי החוץ שלו . נוסע בעולם על חשבוננו ולא יוצא לנו מזה שום דבר . להעביר שגרירות לירושלים ממש אכפת לי . כאילו זה מעשיר את חשבון הבנק שלי. בינתיים מדינת מיסים ושקרים
בר טעתה | 03.01.19
34.
תלוי מאיפה הנתונים אם של מיסוי וכלכלה לא מאמין למילה שלהם
כשרק 3% זוכים במשפט נגד שילטונות הפשע המיסוי גזר הדין מוכן אין טעם להביא עדים השופט כבר פסק את הדין מעניין אותו משפט במדינה עם חבר מושבעים 80% היו זוכים ועוד מישהו מהם רוצה לבזות איזה מיפלגה ולרוץ לבחירות
תלוי | 03.01.19
32.
??????
מה כ"כ לא ברור . היא משמישה את כל מה שהחוק מאפשר לה ע"מ לא לשלם מס' מה לא ברור? על זה מדברים תמיד כל עצמאי עם הרו"ח שלו, מה לא מובן ? אתם ,, כן כן אתם רשות המיסים,,, חיברתם את התקנון ואת המנוף למי מגיע מה כמה ומתי . אז עכשיו שהיא הצליחה לחמוק ממס יש לכם טענה ? על מה ולמה ? צאו לה מהוורידים עלובי נפש .
בני | 03.01.19
14.
כעקרון מרכז חיים לצורכי מס הינו המדינה אשר גרת בה 183 יום ומעלה
וזה לא קשור בתשלום מס למדינה אחרת. אך כאשר יש סכומיי כסף גבוהים כמובן שרשות המיסים מעדיפה לשחק משחק מלוכלך ולא לקבל את העיקרון, האפשרות המינימאלית של סחיטת נישום עשיר שווה את המאמץ הנדרש. הבעיה היא בהגדרת מרכז חיים, תחום אפור שמאפשר גם לנישום ממשלחי יד מסויימים וגם לרשויות אפשרות תימרון, אך כשיש לרשות המיסים תמריץ הם יכולים למרר את חיי הנישום.
דוד  | 03.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת