אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיות: "אין שופטים ימנים או שמאלנים"; שרת המשפטים: "מאבק חריף נגד שופטים שמרנים"

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
איפה העיתונאים כשצריך אותם?
איך עזבתם את העניין עם גרסטל. איך לא עשיתם קציצות מהתשובות המגוחכות של חיות על אי דיווח על ההצעות לגרסטל. גרסטל העידה שהיתה המומה. חיות אמרה שגרסטל היתה עמומה. טעות כתיב? וגרסטל שינתה גירסתה ואתם שותקים. להעיף את חיות. בושה שהעיתונות כולה שותקת
ישראל | 04.01.19
20.
שופטים ושוטים
ואני תוהה האם השופטת האם השופטת "העליונה" כה תמימה, או שהיא רק עושה את עצמה? ואולי היא חושבת שהציבור הוא תמים כל כך. חיות רוצה לומר ששופט לא מושפע ממה שהוא קורא ושומע ואפילו לא מדעותיו הקדומות? שופט חכם ממנה (דן ארבל) הודה פעם בכנות "שופט קורא עיתונים, שומע רדיו וגולש באינטרנט, כמו כל בן אדם. אין ספק שמשהו חודר ומחלחל אליו. לא יכול להיות שהשופט לא מושפע מהתקשורת..."
יצחק | 04.01.19
13.
חיות צודקת במהות, ועמדת שקד צבועה
לגבי חיות, מהיכרותי עם הפסיקה, היא (ככלל) צודקת בהחלט. בתי המשפט, ובפרט בית המשפט העליון, הם מעוז של ענייניות, מקצועיות והתעמקות - אף שגם לשופט יש דעות פרטיות. אשר לשקד: ראשית, משרה שתקפה באכזריות ובפוגעניות את מערכת בתי המשפט ואת כל הערכים עליהם היא נשענת, בתוצאות המזעזעות הניכרות כבר היום, מצופה לשתוק. היא כרסמה קשות ובכוונה בהגנה על זכויות אדם, ואין אצלה שמץ של ענייניות - הכל פוליטיקה. שנית, מותר לבקר פסק דין בעייתי שאינו מפנים את האחריות הכבדה של בית המשפט העליון ואת ההלכות שנפסקו בעבר.
א | 04.01.19
12.
אין מה להשוות שקד מול חיות
הנשיאה חיות עם מסר ליברלי מנותק מהמציאות. צורמת העובדה שבחרה לציין שבית המשפט אמון על קיום החוק ושמירה על זכויות אדם. מי מינה את בית המשפט לקבוע מה הגבולות של זכויות האדם? האין זה תפקידו של המחוקק? מדוע היא נוטלת סמכויות שמעולם לא קיבלה? התשובה פשוטה. היא קיבלה את הסמכויות באופן ישיר מהמורה הדגול בדימוס אהרון ברק. שאכן היה מלומד להפליא, אך הפליא במהפכה החוקתית שיצר יש מאין ואין לא מגיבה לביקורת של שקד באופן עניינני. השרה שקד, עם מסר נוקב ומזעזע שמראה איך שמשנים מעט את השיטה הזמירות נשמעות אחרת.
אלרואי | 04.01.19
10.
הגיע הזמן לשים סוף לדיקטטורת השמאל מימי בן גוריון
מקום המדינה ועד היום יש פה שלטון דיקטטורי של השמאל במסווה עלוב של ״דמוקרטיה״. אחרי שהורידו אותם מהשלטון הם המשיכו לשלוט מאחורי הקלעים ע״י שלטון הפקידים ואחכ השתכללה המערכת ונוסף עוד ענף ע״י אוהב הערבים ושונא עמו ודתו הידוע אהרון ברק שר״י. אבל מה שהם לא לקחו בחשבון זה שלא לעולם חוסן, ותרבות תקשורת ההמונים ( להלן ״כביש עוקף תשקורת השמאל״) כבר לא מאפשרת להם לשלוט בעם ע״י השקרים שמכרו לנו כל השנים. אז יאללה לכי הביתה חיות, לא שלום ולא תודה. עברנו את פרעה, נעבור גם את השמאל. עם ישראל חי
בחיאת אמא של נאפו | 03.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת