אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שי ניצן: האמירה שמיליונים ייצאו לרחובות בגלל אישום נגד נתניהו - סופר בעייתית

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
שי ניצן והבנת הנקרא
שימו לב להבדל המהותי בין דבריו המקוריים של אמסלם לבין "ציטוטו המדוייק" ע"י שי ניצן. דודי אמסלם "אם מישהו יחליט להעמיד לדין ראש ממשלה על תיקים הזויים כאלה - מיליוני אנשים לא יקבלו את זה" . שי ניצן "האמירה שמיליונים ייצאו לרחובות בגלל אישום נגד נתניהו - סופר בעייתית". איזה ציון הייתם נותנים לשי ניצן בהבנת הנקרא? הוא יכול להכריע בתיקים מורכבים?
יצחק | 06.01.19
29.
מזל שרז נזרי נזכר לומר כמה מילות איזון
היציאה כנגד אמירות המטילות דופי בשיקול דעת היועמ"ש היא נכונה. חבל שהיא לא נאמרה במהלך השנתיים האחרונות, כאשר אמירות לא פחות קיצוניות נאמרו מצד אלה שמשכונעים (אז והיום) שמנדלבליט הוא יועץ-משפחתי, או שתול של נתניהו, או חסר חוליות או כל דבר בדומה לכך. ולא פחות חבל שגם כעת, כשניצן ואחרים סוף סוף יוצאים חוצץ כנגד אמירות כאלה, הם מגבילים אותן ביחס לאמירות של רוה"מ וחבורת מלחכי הפינכה שלו, ולא מגנים את אלה שממשיכים באמירות ההופכיות לאלה של רגב ושות'. מזל שלפחות רז נזרי אמר איזה משפט בנושא.
חוק הוא חוק | 06.01.19
6.
למרות
למרות האכזבה מנתניהו ושליחיו בעיקר כחלון אני בעד שישימו בצד את הבגצ השמאלני ויתנו לימין שנבחר לנהל את המדינה. כאשר פוגעים בערבי לדוגמא בגצ ישר מתערב. אבל כאשר ממשלה פוגעת במאות אלפי עצמאים קטנים בגצ לא מתערב וטוען שזו נדיניות ממשלה. אז צריכים כבר להחליט
יוסי | 04.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת