אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טראמפ: אפל? לא מוטרד ממצבם, שייצרו בארה"ב

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
הרכבת המכשיר עולה לחברה רק % מייצור האייפון וזה דורש מורכבות של מחשב-על כולל הטסות רכיבים ומלאי
וכדומה. שאפל ניסתה לייצר בארצות הברית זה עלה לה לפחות 100$-150$ לייצר בארצות הברית במושגים של שנות השמונים מתוך המק, והאפל II. שזה הון תועפות. היום זה יעלה יותר כי מייצרת פי 500 מכשירים לעומת אז מיליון ברבעון לעומת מיליארד אייפונים בשנה. זה פשוט הרבה יותר קשה. ואפילו מחשב-על לא מסוגל לחשב את החישובים הללו.
Jeff Williams COO | 05.01.19
9.
טראמפ לא מכיר את המושג "שרשרת-אספקה", ואמריקאים שכחו מזמן איך בונים אותה ביעילות
הדבר הכי חשוב שסינים למדו (מיפאנים וקוריאנים) הוא להביא את כל הרכיבים אל פס היצור בזמן. במוצר כמו אייפון זו תורה לא פשוטה, ופה בדיוק - התלמיד עלה על רבו: שרשרת האספקה של 90% ממוצרי האלקטרוניקה _בעולם_ עוברת בעיר שנז'ן.
אפילו טסלה אכלה קש עם זה | 05.01.19
7.
טראמפ פסיכי האייפון יעלה בין פי 3-5 ואפילו 20,000$ בגלל הירידה במחירות והייצור יהיה רק רבע.
מה טראמפ הזה רוצה מאפל לעזאזל! שיעסיק אזרחים אמריקנים בחברה שלו ויפסיק להתעסק עם הבת שלו, איוונקה. אם כמות האייפון תרד בגלל המעבר לארצות הברית לא רחוק היום שהאייפון יעלה 10,000$ כי אפל צריכה לייצר ממנו כמויות ענק ברמות של מאות מיליונים ואפילו מיליארד אייפונים בשנה. אין לנו את היכולת לעשות זאת בארצות הברית. בכלל. וזכותנו המלאה להחליט כמה המניה שלנו שווה עם רווח של 84 מיליארדי לא טריליון $ ברבעון עם ייצור של שני שליש מכל כמות המחשבים העולמית. אנו לא רוצים מניה כמו IBM שתהרוס את החברה שלנו או GE. זה מתכון בטוח להרס החברה. טראמפ אתה הורס את החברה שלי וכל הכלכלה העולמית תרד לטימיון. למה טראמפ הפדופיל הגרמני הזה כל כך שונא אותי והחברה שלי.
מנכ״ל אפל, אבל היא עומדת לפשוט רגל!!!!! | 05.01.19
1.
סין אכן הרוויחה אבל בעיקר בידע ולא בכסף
אפל היא חברה אמריקאית , פוקסקון היצרן היא בכלל טיוואנית שמייצרת בסין, כלומר על כל אייפון סין מרוויחה במקרה הטוב 10 דולר. אבל סין הרוויחה ידע: בייצור, לוגיסטיקה, תשתיות, ובעיקר תיאבון לכסף. ואת זה אף אחד כבר לא יכול לקחת מסין. טים קוק יודע שבמפעל ייצור בארה"ב יעבדו מקסיקנים, ואין מה להשוות את הצייתנות הסינית, לאופי השמח של הלטינים. אפל מייצרת בסין, כי כרגע אין עוד מקום בעולם שמסוגל לייצר 1/2 מיליון אייפונים בשבוע.
אחד מהתחום | 05.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת