אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האורחים בכנס של עו"ד אינסל: שופטים שיכריעו בתיקים שלו

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
שחיתות במערכת המשפט
אין מושחתים יותר מאשר שופטי ישראל ובראשם השופט ניל הנדל. בהרבה מקרים שופטים מתמנים להכריע במחלוקות שאין להם שום הבנה והתמחות בהם והתוצאה עגומה. ויש גם מקרים שגם אם כל הראיות והעובדות יובילו למסקנה אחת, יכריעו השופטים באופן שונה בגלל שהם מוטים לטובת אחד הצדדים או סולדים ממנו.
משה כהן | 06.01.19
22.
שורש הבעיה בשיטה המשפטית: עו"ד של הצדדים הם ברי הסמכא לטעון טענות!
השופט רק מוביל את ההליך במטרה לסיימו מהר ככל האפשר, כאשר נותן את הבימה לצדדים לטעון טענותיהם כשהוא בד"כ רק כשומע! ולכן, אם אזרח שיבחר ליצג את עצמו - השופט לא ישעה לטענות הגיוניות שלו שאינן מנוסחות "משפטית" ואף יאפשר לצד השני לצד השני לטעון כנגדו טענות "משפטיות" חלולות! השופט לא אמור לתרגם את טענות המיצג עצמו לטענות משפטיות, קל וחומר לא לברר נושאים שעלו "בין השורות" של טענותיו, קל וחומר לאפשר לו להגן על עצמו מטענות משפטיות חלולות. ה"מייצג עצמו" בד"כ נתפס כפוגע בהליך וכמובן כפוגע בהגנתו! לכן בד"כ השופט ינסה לשכנע אותו כי "לטובתו" יקבל עו"ד ליצוגו. התוצאה: ההליך המשפטי הפך להליך השייך לחברי המקצוע של גילדת עו"הד ומודרה מהאזרח הפשוט - למעט להסתכל ולהתפלץ.
דוד | 06.01.19
19.
פוליגרף לכל שופט פעם בשנה יקטין את השחיתות במערכת ה"צדק". לדעתי מעל 50% לא יעברו
איך יכול להיות שהייתי בבתי משפט 5 פעמים וב-3 פעמים השופט היה משוחד וזכיתי בערעורים שהגשתי ב-100% ואיך נציב קבילות שופטים מגן על השופטים.... האם זו מקריות? ברור שלא ומכאן הערכתי שיותר מ- 50% מהשופטים בערכאות הנמוכות יכשלו בפוליגרף.... השופטים בעליון והבהנהלת בתי המשפט יודעים שחלק גדול מהשופטים במיוחד בערכאות הנמוכות מושחתים ומקבלים שוחד ומטים דין לחבריהם העורכי דין ועוד ועוד. אבל אף אחד לא עושה עם כך כלום. וזה יתפוצץ לנו בפנים מתי שהוא.... כליכודניק כל חיי לא אבחר בליכוד יותר עד שינקו את האורוות, בגלל שהרבה מהם מושחתים ומעודדי שחיתות ומלקקים לנתניהו ומגינים עליו למרות שיודעים שזה לא בסדר כל המעשים שנעשו ולסנגר על מעשיו בתקשורת זה בעיניי אפילו גרוע יותר. שכל אחד יעשה משהו למען ביעור השחיתות בישראל אני לדוגמא לא אבחר בליכוד ובנוסף אעשה דבר מה שיזעזע את המושחתים דרך האינטרנט וברשתות ממש בקרוב נחשוף אותם במערומיהם....
להקים מח' חקירות עו"ד"ים במ. המשפטים | 06.01.19
14.
על 3 פשעי הרשות השופטת ועל 4 לא אשיבנה
על החונטה הסגורה לבחירת שופטים בה חבר בוחר חבר על ההתמחות שהם שומרים אחד לבן של השני על הקומבינות עם רות דויד ועם הפרקליטות על התערבותם הבוטה במעכות הממשל ודחיקת הרשות המבצעת והמחוקקת הצידה כל אלה מצדיקים ועדת חקירה ממלכתית בראשות שרים ואנשי ציבור שאינם מהחונטה, חקירה עם פוליגרף לשופטים, והשלכתם לקלבוש למספר דו ספרתי של שנים. לאחר מכן ניקוי אורוות מאסיבי בבתי המשפט והצבת ועדת מומחים שאינם משפטנים (עדיף סטטיסטיקאים ואנשי מחשבים) לבדיקת הטיות משפט לפי דת\מין\גזע\צבע עור.
משה | 06.01.19
6.
אם כל חטא היא לשכת עוה"ד צריך להקים גוף כמו מח"ש שיטפל בעו"דים סוררים ודחוף
שיקום השופט/ת שנראה לו שההליכים שמתוארים בכתבה תקינים.... המדינה שלנו מושחתת לגמרי, ואני טוען שאם יעשו פוליגרף לשופטים פעם בשנה הציבור יתחיל להאמין למערכת המשפט ולא הפוליטיקאים יחסלו את מערכת המשפט לכל צהלות הציבור.... הפכנו למדינה מושחתת שמחנכת את הציבור לשחיתות והכל נהייה פה נורמה. השופטים, וגם נציב קבילות השופטים, מגינים אחד על השני ובסוף הטובים והחזקים יברחו מהארץ וישארו פה המסכנים והמושחתים.....
לחייב פוליגרף לכל שופט/ת | 06.01.19
4.
איריס לושי עבודי, שופטת שלפי משוב עורכי הדין קבלה ציון נמוך ביותר, בגין כך שאינה בקיאה בתיקים
בהם הינה שופטת ועוד, נראתה בתוכנית עובדה מתחנפת ליו"ר הלשכה, אפי נווה, "הממליך" שופטים בישראל, וראה זה פלא- זכתה לקידום למחוזי למרות כל "המחמאות" שקבלה מעורכי דין שמופיעים בפניה. עוד עובדה מעניינת- היא גרושתו של עו"ד יוסי כהן, הלא הוא עורך דינה המהולל של הגברת שרה נתניהו. מקרי? אתם תחליטו.
ש | 06.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת