אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכסף בסינגפור, ההפקדות באירופה והזיקה לישראל: גילויים חדשים בפרשת רפאלי

85 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

81.
משפחת רפאלי סיפור בהמשכים
רפי רפאלי-פרצוף של ערסאוואת, נוסע במרצדס של עבריינים וחזיר קפיטליסטי שחי על חשבון בתו. האמא - ציפי רפאלי עם חיוך תמידי צבוע מנהלת את עסקי בתה 24/7 עכשיו כולם יודעים למה... ובר עצמה - השתן עלה לה לראש, שיכרון הכסף והמעמד... איך נטבע בשיר של חמי רודנר? "אימפריות נופלות"....לאביה לא היתה בושה לחתן אותה עם חבר מבוגר שלו כדי להשתמט מהצבא, רק אלוהים יודע מה היה מוכנה לעשות כדי להשתמט. עכשיו היא חלבה בשיטתיות ונוכלות את המדינה כשהעלימה מיסים והלבינה הון בסכומים אסטרונומים. דפוס התנהגות מאפיונרית
לת | 09.01.19
80.
נתניהו הגיש בקשה מחודשת למימון ייצוגו המשפטי
נתניהו הגיש בקשה מחודשת למימון ייצוגו המשפטי על סך שני מיליון דולר מבן דודו נתן מיליקובסקי ומאיש העסקים ספנסר פרטרידג'. זו מתנה לכל דבר ! אם לו יאפשרו אז שיכירו גם בכל מה שבר רפאלי קיבלה כמתנה. לא יתכן שלנתניהו יאפשרו לקבל מתנות ולאזרחים אחרים לא.
אזרח | 09.01.19
77.
מקנאים בה בטירוף ולכן זורקים עליה בוץ. היא לא עשתה שום דבר שונה מכל עשיר אחר בעולם.
בר היא הדוגמנית הישראלית היחידה שהרוויחה בגדול בחו"ל, בה בשעה שמאות אחרות מנסות וניסו ולא מצליחות להגיע לקרסוליה. לכן הקינאה שורפת. כל מי שמתעשר מכל חברת סטארט-אפ וכל הייטקיסט שעשה אקזיט כלשהו לא משלם מיסים במלואם ומחפש עורכי דין שיעזרו לו לשלם כמה שפחות מיסים. זה נכון לגבי כל בעל עסק מרוויח. אז למה נטפלים אל בר שהיא עושה בדיוק אותו דבר כמו אחרים? כל דתייה וכל חרדי וחרדית לדורותיהם לא שרתו בצבא, אבל בכל כתבה על בר יש מי שמעלה את נושא אי שירותה הצבאי. גם שחקני ספורט לא שירתו בצבא מאז ומתמיד (אלו עם הרצון לקריירה בין לאומית). וגם מצפוניסטים למיניהם לא שירתו. מדברים על טובות הנאה? אהוד ברק לא קיבל טובות הנאה? אולמרט? איפה יש מישהו בממשלה שלא השתמש בשמו לטובות הנאה? אין לי כל קשר או אהדה אל בר אבל העליהום עליה מטורף ויצא מכל פרופורציה.
עזה כשאול הקינאה | 07.01.19
74.
מעניין, שוויון בפני החוק במבחן בוזגלו! נחיה ונראה
אפי נווה יו"ר לשכת עורכי הדין, ביבי עם התיקי שוחד שלו, ודוגמנית צמרת. מעניין מה היה קורה לו גברת כהן בחדרה היתה עושה 1% מהעבירות המיוחסות ל-"סלבס" הללו, האם היתה זוכה למשפט באותו האופן או שהיתה נדרסת תחת גלגלי המשפט. מנדלבליט איפה אתה איפה? תכונן שליטה על שלטון החוק! חייבים חוקה! טורקיה זה כאן!
חיים | 07.01.19
63.
כול גנב מקומו בכלא, בעיקר אם הוא סלב!!!
במקום להקל על הסלבז ולוותר להם איתם חייבים להחמיר, כי הם מהווים דוגמא לכולם. כאשר רואים למשל את ה"זמר המפורסם" שמקבל בסה"כ 4 חודשי עבודות שירות וקליפ תמיכה משרת התרבות, כאשר רואים שזמר אחר שסופסוף מכניסים לכלא מקבל קיצור עונש סתם אז מבינים שהגניבה היא שיטה טובה, אתה גונב שנים וכאשר עולים עלייך אתה משלם חלק מזערי מכספי הגניבה לעורך דין צמרת שמורח את הדיון על שנים ובסוף מוציא אותך בזול, בקיצור שווה.
רמי | 06.01.19
61.
אם המספרים והנתונים כאן נכונים
היא בצרה צרורה. מעניין שכל קו ההגנה שלה מתבסס על ההסדר עם הסכם השומה ואולם עורכי דינה שוכחים דבר אחד,הסדר עם מחלקת השומה מתבסס על מסירת מידע אמת ולא מידע שקרי. זה ה שמסבך אותה אפילו עוד יותר עם הצהרת שקר כוזבת ומרמה והונאה, וכאן העניין הופך לפלילי. בנוסף אם לא שלמה מיסים בארה"ב או לפחות לא דיווחה בארה"ב על הכנסותיה היא מסובכת עם שלטונות המס האמריקאים. בקיצור היא מסובכת מכל כיוון שתסתכלו על זה.
אביסרור | 06.01.19
56.
אם רשויות המס בארה''ב יחייבו אותה היא תשב בכלא שם
הרי בן אדם צריך להתגורר במקום כלשהו.אם לא גרה כאן הרי גרה שם ואז ארה''ב תשפוט אותה הרבה יותר לחומרה.לטובתה עדיף שתודה ותשלם כאן... דרך אגב,מי יודע מה קרה לתביעה היצוגית בעניין קרולינה למקה ברלין.היא לא שילמה כלום ?
אור | 06.01.19
54.
משתמטת סידרתית
חתונה פיקטיבית להשתמט משרות בצבא, ועכשיו הסיפור הזה (לכאורה\ע)... אולי עדיף שתהיה תושבת חוץ. אפשר "פשוט" לשלול אזרחות ותודה רבה לך... שלום ולא להתראות. ולכי להתמודד עם רשויות המס של מדינות אחרות או אולי של מאדים (שמעתי ששם לא משלמים מיסים) ביי ביי
ליאור | 06.01.19
18.
מה אפשר לצפות ממי שהתחמקה משרות?
כבר מזמן לא הבנתי איך נותנים לה להנחות תוכניות ראליטי שבהם צופים כל עם ישראל, ולהנחות ארועים שמייצגים את המדינה. ברגע שסלבס משתמט משרות צבאי, כבר כאן אין לו מקום בהנחייה של ארועים לאומיים וציבורים. היא עסוקה בלעשות לביתה עוד ועוד ועוד. לו רק תרמה מעט לחברה בדרך כלשהי... זה מתחיל בחינוך ונגמר באישה בת 30 פלוס נטולת ערכים.
כוכב | 06.01.19
17.
"משפחה לתפארת"
מה שמדהים במשפחה הזאת זה שהם זוכים בדרכ' לסיקור כל כך אוהד מהתקשורת שתורם להם כלכלית, אבל המשפחה הזאת רק מנצלת את המדינה, החל בנישואיה המפוברקים לחבר של אבא שלה כדי להתחמק משירות צבאי ועד העלמות מס במיליוני שקלים .. במידה והאשמות אכן נכונות ויש מספיק ראיות להגשת כתב אישום מקווה שימוצה איתם הדין.
אריה שטראוס | 06.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת