אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפרישה לפנסיה תחכה: שיעור בני ה-65 ומעלה שעובדים הכפיל עצמו ב־12 שנה

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
יש משרות רבות לבני 60 ומעלה!!!
למי שעבר את גיל 60 ורוצה להמשיך לעבוד באופן חלקי או מלא כדאי מאוד לפנות לעמותה בשם ״והדרת - הכוח השלישי״!!! יש להם אתר ״דרוש ניסיון״ ויש בו למעלה מ-300 הצעות עבודה מגוונות בכל הארץ!!! צריך רק להרשם ולהגיש מועמדות למשרה שמוצאת חן בעיניכם!!! עמותה נהדרת, צוות מצויין ואיכפתי, יחס חם לכל פונה עם המון רצון לעזור!!! (מניסיון אישי).
ערה | 12.01.19
21.
לא תהיה פנסייה וקצבאות מלבד אלף דולרים בלבד בכל חו
חקי חיון , מדינות כל העולם תלאמנה את כל העולם ולכל נקבה וזכר בעולם כולו יהיה אך ורק אלף דולרים בלבד בכל חודש לשם קיום. כל מי שיש לו פנסיה או ביטוח מנהלים או קצבה כלשהי כבר עתה יכול לשכוח ממנה והוא והיא יחיו אך ורק באלף דולרים בלבד בכל חודש וכל העשירים בעולם יהפכו לעניים.
חקי חיון | 07.01.19
19.
דחיית גיל הפרישה מעבודה
דחיית גיל הפרישה הנו מהלך חיובי והוגן באשר לבעלי מקצעות חופשיים המבוקשים בשוק העבודה לנוכח מיומנותם ונסיונם. מאידך הוא מהלך שלילי ולא הוגן באשר לעובדי כפיים החיים משכר נמוך ונאלצים להמשיך בעבודה , באין להם הכנסה מספקת לקיום הוגן. התאוצה הטכנולוגית מדעית המחליפה עבודת אדם בבינה מלאכותית, מחשבים, רובוטים, ואוטומציה (גם במקצועות חפשיים) תייתר את הביקוש בשוק העבודה לעובדים (לרבות למיומנים. ). מכאן של המדינות הדמוקרטיות ליצר מדיניות סוציו כלכלית המאפשר לכל אזרחיהם להתפרנס בכבוד גם כאשר הביקוש לעובדים מצטמצם . מהלכים פזיזים ולא מעמיקים בעיצוב וחקיקת הזכויות הסוצי כלכליות של האזרחים, עלולים להזיק יותר מאשר להועיל...... לא ראוי גם לנהוג בגישה ממזמזת זמן - "הזמן ירחם" אל ראוי לפעול לפיתוח מנגנון רווחה מובטחת לכל האוכלוסיה גם כאשר אפשרויות התעסוקה מצטצמות, ורווחי העסקים גדלים (תחלופת עבודה בהון)
עמירם קופר | 07.01.19
18.
זה בגלל חוסר ברירה, מדובר על עצמאים או אנשים שאין להם פנסיה תקציבית
תפלחו את השוק לפי תעסוקה קודמת. פנסיונרים מהשירות הציבורי שיש להם פנסיה תקציבית יוצאים למנוחה בגילאים של 45 עד 58 גג, כל מי שעובד אחרי הגיל הזה הם או עצמאים שנפלו ואין להם מקור הכנסה וודאי לשנים הקשות המאוחרות, או שכירים שהפנסיה שלהם שואפת לאפס ולפיכך הם חייבים להגדיל את הכנסתם. מה אלה יעשו כאשר כבר לא יוכלו לעבוד ? בעיה שלהם, ככה המדינה שלנו בנויה. רבע הם חזירים, והיתר מאכילים את החזירים.
נחמיה | 07.01.19
10.
באוצר הנערים בטח היו מצפים בשני 65 פלוס יתפגרו ויחסכו למשק . אז זה לא יקרה מהר...
אתם תחכו עוד הרבה שנים וכשתיגעו לגיל הזה תבינו שכל החוכמולוגיותש יבלתם בתור נערי אוצר ארורים יתפוצץ לכן בעצמכם ולמשפחותיכם בפרצוף. כי יש בישראל מאות אלפי בני 65 פלוס שטובים פי כמה מכל צעיר זב חוטם שחושב שכבר תפש את העולם בביצים.
קומט | 07.01.19
3.
ישראל בקרוב תהפוך לאפריקה בקצב הזה
עובדי מדינה צריכים לחוקק חוק שיום אחד לא יאפשר להם להיות אחרי פנסיה לא מספיק שעד הפנסיה הם עושים הרבה כלום עוד נותנים להם לנגוס אחרי פנסיה מכספי ציבור אחרי שהם צברו פנסיות של מיליונים ? ממש בושה מה שהולך במדינה הזאת עובדי ציבור זה לא מגזר פרטי צריכים להעזיב את עובדי ציבור אחרי פנסיה מספיק שגם ככה עובדי ציבור בתפקיד לא בגלל יכולות אלא בגלל פרוטקציות וצברו מיליונים לפנסיה עוד סידרו להם חממה לשבת על כספי ציבור עד הקבר???
בושה | 07.01.19
2.
בגיל 65 במקום לנוח ,חוקי העבודה מכריחים קשישים
חוקי העבודה בשנים האחרונות מכריחים את הקשישים להמשיך ולעבוד, במקום לפרוש ולהנות מחסכונותיהם,בגיל שהדבר עוד אפשרי.בגילאים המתקדמים יותר יש כבר בעיות בריאות שמאד מגבילות יציאה לחופשות וכד.... אך כדי לפצות על כשלונות של הגופים הפנסיוניים (ולממן הגרלות של שר,האוצר) הקשישים חייבים להמשיך ולעבוד .שערוריה... מקווה שמפלגת גמלאים אמיתית תעלה ותחזיר את השפיות לחיי המבוגרים (שזה אומר גם ההורים שלכם)
כמעט בפנסיה | 07.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת