אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איזו דירה אפשר לקנות עם השכר הממוצע במדינות ה-OECD?

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
בערבות הטייגה הרוסית ובערבות סיביר, הציעו לי בזמנו דירה קטנה
....דירה נחמדה כזו, גדולה ומרווחת עם חצר גדולה וגינה ועצים . אמרתי שאין לי כסף בכלל , אבל הם אמרו שזו לא בעייה, ואפילו הציעו והוסיפו אוטו קטן על מנת שאוכל לקחת את הילדים לביה"ס בבוקר וגם להחזירם בשלום. שכחתי לשאול אותם איפה יש רופא בסביבה, למקרה הצורך כמובן..... אגב, זה רוסיה וזה גם נחשב OECD?.......
הרב שרבשצ'יק | 09.01.19
8.
איזה חוסר מקצועיות...
מה זה דירה ממוצעת? בתל אביב? בירוחם? במנהטן? בדרום דקוטה? בישראל רוב הבניה היא במרכז ולכן הממוצע לדירה הוא גבוה. בארה"ב בונים הרבה מאוד בכל מיני מקומות שאין בהן שום מגבלה של קרקע ולכן העלות זולה. הממוצע שם הוא דירה באוקלוהומה או במיזורי. אז אפשר להשות? בגלל זה למשל דרום קוריאה דומה לישראל - מדינה קטנה עם עיר ענקית (סיאול) שכולם רוצים לגור שם. מזל שאף אחד לא מוכן להיות חתום על ה "תחקיר". פשוט חלש.
ארול | 08.01.19
7.
to num. 3:
What you wrote is true for any big country, not only for the US. In countries likr Russia or Mexico there are also big differencies between salaries and property worth in different cities. What is important, though, is not that you can buy a house where you live and work currently, but that you can buy a house somewhere in your country - and this way be able to get some extra income from rent and also have where to live when you retire. This is also very important.
EVG | 08.01.19
2.
תכנון לקוי גורם לחוסר בדירות
המחירים הגבוהים כאן הם לא בלון - גידול האוכלוסייה החיובית אומר שצריך יותר דירות בשביל שיהיה מקום לכולם לגור - כל המשפחות מרובות הילדים, שהולכים להתבגר ולחפש דירה מחוץ לבית ההורים - ואין מספיק בנייה של דירות חדשות עבורם. זה לא שחסר מקום - זה שלא מנהלים את המקום הקיים כמו שצריך.
יסמין | 08.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת