אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אזהרת מסע: 12 סוגי המושבים שאסור לכם לבחור במטוס

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
מושבים בסוף, בבואינג זזים אחורה. דווקא במעבר שיש ר
דווקא במעבר שיש הרבה מקום לרגליים עוברים מצד לצד בין שני המעברים במטוסים עם 3 קבוצות כסאות. כמו בבואינגים. באירבוס, הצרים בכלל הכל צר המטוב צר וגחוסביחס לבואוינג. באקונומי בבואינג, הכי טוב באמצע ליד המעבר ימין או שמאל לפי עדיפות היושב, לקחת תעריף עם מרווח רגליים 30עד31אינץ שזה בדרך כלל בא למי שקונה עיסקה כרטיס עם תוספת מזוודה. למשל בברטיש זה ככה 5 שעות ללונדון, באקונומי משלמים עבור טרולי ומזוודה 23קג ומושב 30,31 אינץ. עוד 40 דולר. לכוון. בעיני לטיסות מעל 3 שעות זה חובה, אחרת הגוף ממש מתכווץ
ניקנור המקורי חחח | 04.12.19
34.
כתבה זו
רוב סוגי המושבים שאתם מזהירים אינם נכונים כאסור לשבת לדוגמה שכתבתם שיש הרבה תור לשרותים ואין הרבה מקום לאחסן דברים מתחת למושבים ושהשולחן נכנס לתוך הכיסא אני לא מוצא בזה שום היגיון כדי שזה יהיה "סוגי מושבים שאסור לשבת בהם" 1. כמעט תמיד אין תור אולי יש תור ארוך לאיזה דקה בכל הטיסה וזהו 2. בכסא הקדמי יש הכי הרבה מקום לאכסן דברים מתחת למושבים ואומר את זה מישהו שטס הרבה עם הרבה תיקים ושקיות ועוד נשאר מקום לרגליים 3. שהשולחנות נכנסים לתוך הכסא זה רק בונוס כי לא רואים את זה מזווית העין כל הזמן
שנונימי | 13.01.19
25.
ל-21 מס' 2
וכן, יש אפשרות להטות. אפשרות שנוצרה בתקופה שהיה הרבה יותר מרווח בין הכיסאות. אבל המרווח הצטמצם וחברות התעופה טרם השכילו לבטל את האפשרות הזו. זה לא הופך את השימוש בה לראוי. הטיית הכיסא אחורנית היא בפירוש פלישה למרחב האישי של מי שמאחוריך וצימצומו. לכל הפחות אפשר לבקש רשות ממי שמאחורנית לפני שעושים את זה. זה נימוס בסיסי. והפתרון מבחינתי הוא לא להתעלל במי מאחורי. זו לא אשמתו. זו אשמתך. ולכן אתה תקבל בעיטות בגב לאורך כל הטיסה ואם תרביץ לי אז אני לא אחזיר כי אני לא בהמה אלימה כמוך, אבל אני אדאג שתשלם ותשלם ביוקר.
דני | 12.01.19
23.
ל-21
אני רוצה לראות אותך תובע מישהו שיושב מאחוריך ואין לו מקום לזוז על הטרדה ותקיפה בגלל שהברך שלו פגעה לך בכיסא כשהוא ניסה להסתובב. אם לך מותר להתפרש אחורנית אז גם לי מותר לזוז ימינה ושמאלה ואם הכיסא שלך בדרך שלי אז חבל מאוד. מעניין שאתה מאשים אותי בהטרדה ותקיפה, ובאותו משפט מאיים שאני אשתה את האוכל שלי מקשית... אז סבבה, אני אשתה שייקים על בסיס וניל בזמן שאתה תפנק איזה אדביזי בכלא פדרלי בארה"ב על תקיפת נוסע בטיסה.
דני | 12.01.19
10.
אם המושב לא הופך למיטה יש לבטל לחלוטין את היכולת להטות את משענת הגב.
זה לא באמת עוזר (ואם עוזר זה לא משמעותי וניתן להסתדר בלי זה) אבל זה מצמצם באופן משמעותי ומעצבן את המרחב של היושב מאחור, בטח כיום כשהמגמה היא צמצום המרחב הזה עד כמה שאפשר. אני אף פעם לא מטה את המושב שלי (ללא קשר למה עושה זה שלפני) ומעודד את כל חברות התעופה לבטל את האפשרות הזאת (אחד הייתרונות של חברות לאו קוסט שרבות מהן לא מאפשרות זאת).
אמיר | 12.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת