אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"50% מהאושר הם בשליטתנו - ואת זה צריך ללמוד לנהל"

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
אושר למי ?
הפרופסור צריך לצאת מקונכייה שהוא נמצא בה הוא לא מדבר על המצב של האנשים העובדים קשה ולא מצליחים לחיות טוב ובאושר ולא מגיעים לעושר למחייתם ועקב כך גם מתחלים יותר ,והמאושרים הם בעיקר האלה שלא עובדים ורק ובעיקר לקבלים ממוסדות ממשלתיים ולא ממהרים במירוץ החיים ונשארים בריאים יותר , בישראל כ-4 מליון איש בריאים נתמכים וחיים על גבם של העובדים, ינקלה
ינקלה | 12.01.19
31.
לא מדוייקים בשל סטיות רבות והשונות הרבה בין אנשים
אושר לתפיסתי = תולדה של שביעות רצון כללית שתלויה במילוי הצרכים הבסיסיים של האדם בהתאם לנקודת הייחוס הסובייקטיבית ,ובתחושת הצלחה אישית בשילוב עם הצלחה של החברה שאליה האדם משתייך.לפיכך הרבה מהישראלים מאושרים כי עד היום האפשרויות הכלכליות בארץ היו טובות ,אבטלה נמוכה בהתייחס לעולם ויש בארץ הרבה כשרונות שיצרו הישגים בתחום הבטחון שלהם נגיעה רחבה לכלל וכן הישגים כלכליים ברמה עולמית ופיתוח מואץ ,שלדעתי משליכים על הרגשת ההצלחה הכללית וגאוות ההשתייכות. הריבית האפסית בעולם לאורך זמן יצרה יציבות כלכלית .ריבית עולה פוגעת ביכולת הכלכלית האישית למילוי הצרכים הבסיסיים עקב ההשפעתה על ההלוואות .המדינאים בעולם אמורים לפעול להעלאת האושר של האזרחים ושיפור מצבם הכלכלי דרך הורדת הריבית ושמירה על יציבות. השליטה באינפלציה צריכה להיות על ידי עידוד ייצור וצמיחה ,עידוד רגולטורי של תחרות ויצירת עודף היצע של מוצרים ופיתוחים חדשים ולא שליטה על הביקושים על ידי מיתון.
המחקרים במדעי החברה | 12.01.19
30.
הכל מכור
לאחרונה יצאתי למספר ימים לצימר בצפון..קראתי ביקורות מדהימות שהיו ככל הנראה מפוברקות..ומכאן המסקנות השגויות של הפרופסור הניכבד..מלחמת 56 -סתם כלום ...ששת הימים- כבשנו עם ..מלחמת ההתשה ויום כיפור- הפוליטיקאים סירבו להקשיב לסאדת...מלחמת לבנון- השיעים זרקו על חיילנו אורז בכניסה ומטעני חבלה ביציאה...האינטיפדות -. אנחנו פיונים קטנים ומושתנים ככלי שרת בידי פוליטיקאים מגעילים שבסך הכל רצו רוצים וירצו להאדיר את שמם...אני לא מספיק- דתי ,חילוני,ימני או שמאלי. כל כך טוב לי שאני פשוט רוצה לברוח לחול!
דני | 12.01.19
28.
לכל מי שחושב שהפרופסור טועה בקשר לישראל - הנה ההסבר מדוע אתם טועים
אתם מבלבלים שלווה עם אושר. אנחנו אוהבים להתווכח, זאת הסיבה שאנחנו חושבים שבישראל כולם לא מאושרים. העובדה שכולם מתלוננים וכולם מתקשרים את זה מאפשרת לנו להיות מאושרים. עמים מדוכאים לא מאושרים ולא מתקשרים את זה. תחושת בדידות היא מה שגורם לנו להרגיש ללא אושר, ובישראל התרבות הישראלית שהיא מאוד רגשית מהווה דרך לשחרר את הבדידות שלנו באופן שמאוד לא קיים בהרבה מדינות מערביות.
א ב של אהבה | 11.01.19
12.
כן ,חדשות לבקרים אנו קוראים במדיות השונות את הדמגוגיה
בגרוש הזאת על כמה אנחנו מאושרים??? לפי התגובות באתרים השונים ,בנושאים השונים ברומו של עולם, אני לא רואה כל אושר ואם ישנם כאן מאושרים במדינת ישרעהללללל ,על כך ניתן לומר אין שכל אין דאגות, פשוט לא יאומן לקרוא את השטות הזאת כל פעם מחדש .
d | 11.01.19
9.
מה שהוא אומר ומה שאני חש ברחוב הבדל 180 מעלות !
העם פה לא רק שלא מאוחד אחד שנוא תשני בטח בין ימניים לשמאלנים . מקומות העבודה מנצלים עובדים יורת מתמיד ומי שעובד שכר מינמום מרגיש זאת היטב . 40% רוצים להגר מפה לקבל גרין קארד לא רק יכלו . אפילו משפחות שהיו פעם נפגשות כבר מסוכסכות מאוד ובתי המשפט מלאים מתמיד בסיכסוכי ירושה קשים ומאבקי גירושים אכזריים שקורעות את הכול, אולי בגלל שכל כך יקר לחיות פה והערך של הכסף חיוני מתמיד לצורך הישרדות _
אחד  | 11.01.19
5.
לשמאל עולה בבריאות שהישראלים הם מהמאושרים בעולם
זה הורס להם את כל התאוריות על כמה רע כאן וכמה טוב היה לו הם היו בשלטון. מבחינתם, העובדה שנהדר כאן היא בעיה. כי לאמיתו של דבר לגמרי לא מענין אותם מה קורה עם הציבור הישראלי, הדבר היחיד שהם רוצים זה לשלוט במדינה, כמו בימי מפא"י העליזים שלהם. כמו החניך בקורס טייס שהודח וכשנשאל באיזו יחידה הוא רוצה לשרת ענה: בנ"מ. כששאלו למה ענה: אם אני לא טס, אף אחד לא טס. כך גם השמאל, אם הם לא בשלטון, מבחינתם צריך למוטט את המדינה, שאף אחד אחר לא ישלוט בה.
אזרחית | 11.01.19
2.
הבן אדם הזוי או עושה את עצמו?
קודם ברור לי שלא תפרסמו את התגובה הזו כי אתם לא ליברלים בכלל, אתם עיתון שמשליט דעות בדיוק כמו בארה"ב שליטת מחשבות. אבל אם בטעות תפרסמו, קצת מוזר לי שפרופסור מתפתה לשאלונים במיוחד שידוע לכל מי שנמצא ברחוב, שהישראלים הם העם המתלונן ביותר בעולם, השנאה בין קבוצות השונות באוכלוסיה היא כלכך עצומה שלהגיד במחקר מדעי שיראלים הם מאושרים זה הדבר ההזוי ביותר ששמעתי עליו בכל ימי חיי.
אוסי | 11.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת