אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך סייעה ארה"ב בלי כוונה לסין לכבוש את הצד האפל של הירח

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
מי גונב ממי?
ל 16, דקארט היה צרפתי ועל שמו מוסדות מפוארים בפאריס. אבל הוא התבסס על ידע יווני. מארי קירי היתה פולניה שפרצה דרך והתפרסמה בפאריס. ארה"ב השכילה במשך שנים ובמיוחד אחרי מלחמת העולם השניה לשאוב אליה את מיטב המוחות מאירופה ושאר העולם. מוסדות המחקר בארה"ב קונים מדענים במעמד מוביל לפרס נובל באופן טבעי. זוהי דרך המדע, שיתוף, פרסום מאמרים, הכרה בינלאומית. מה שקורה למדע כשמתרבים הפוליטיקאים... זו בעייה אמיתית. ככל שארה" ב תטיל יותר מגבלות על מחקר סיני תגבר שם היצירתיות.
צביקה ברונשטיין | 13.01.19
15.
הסוד של אמריקה
לפני כמה שנים טען פיזיקאי אמריקני מהולל שהסוד של אמריקה הוא H1B1 ׁ או משהו כזה אם אני זוכר נכון . שאלו אותו מה זה H1B1 ? אמר להם שזוהי הוויזה שנותנת לאמריקה את עוצמתה זהו סוג הויזה המאפשר למיליונים מרחבי העולם - סינים יפנים קוריאנים אירופים ועוד להגר לאמריקה ושם הם מפרים אותה עם רעיונותיהם ללא H1B1 אמריקה לא היתה מתקדמת כמו שהיא היום . ואכן זה באמת המצב ( לא שבינהם אין מרגלים אבל גם אמריקה וגם רוסיה מבצעים ריגול תעשייתי בכול העולם ) מידע או טכנולוגיה מועתקת זה הבסיס האנושי מימי המצעת האלגברה על ידי הערבים והגיאומטריה על ידי היוונים ( כמדומני - דקארט היה יווני? )
יורם | 12.01.19
9.
2, הלוח זמנים שלך שגוי
הרצח ההמוני של מליוני סינים התחיל ב1958, כחלק מהתוכנית של הקפיצה הגדולה קדימה. צ'יין שואה-סן רצה לחזור לסין ב1950, וחזר ב1955. קצת קשה להאשים אותו בפשעים עתידיים של ממשלת סין. ב1955 סין הייתה שונה, היא בדיוק סיימה מלחמת אזרחים ונלחמה נגד מורדים מוסלמים במערב, והייתה חזון אוטופי של קומוניזם כשקומוניזם עדיין היה נתפס כחזון יוטופי ולפני שהזוועות שלו נחשפו.
דנטון | 12.01.19
8.
לירח אין צד אפל, מספיק עם הביטוי המעצבן הזה!
מדובר בצד המרוחק. הוא לא אפל במציאות והוא לא מכונה "הצד האפל" בשום מקום חוץ מכותרות בצהובונים גרועים במיוחד. גם האלבום של פינק פלויד, ממנו מגיע הביטוי, לא התייחס לצד פיזי כלשהו של הירח אלא לפן גורם השיגעון שלו. תפסיקו לעודד בורות!
איתי | 12.01.19
2.
נניח ואני מדען אטום שבטעות מואשם כחבר בדעאש..
אז התגובה שלי אחרי השחרור ממאסר זה להצטרף לדאעש? לבנות עבורם טילים ופצצות מימן, כולל נחיתה על הירח? הבנאדם אחרי השחרור הצטרף לאחד המשטרים האפלים שקמו מאז שחר האנושות, שאחראי על רצח עשרות מיליונים מבני עמו. למה לא היגר לקנדה, סינגפור, נשאר בהונג קונג? שתי אופציות: הוא אכן היה מרגל סיני, או מדען מטורף שתמורת עיסוק במדע יעבוד גם עם השטן.
אני רק שאלה | 12.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת