אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מבצעי כסאח בסין על אייפונים: "הגיע הזמן שאפל תסתכל במראה"

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
אפל ווטש יקבל השנה עיצוב חדש לגמרי למסך הבית שיזכה לריבועים מעוגלים בשורות
למה כי המסך באפל ווטש 4 גדול יותר והוא הוצא רק בתחילת 2015. בצורת ריבועים צבעוניים 4 בשורה על רקע לבן עם קו אפור בין שורה לשורה למשל לאפל מיוזיק בגלל המעבד החזק יותר והדיאל בצד יאפשר לעלות ולרדת במהירות או לאט ותקבל פידבק ב3D Touch בכתר כמו באפל ווטש 4. קדימה לעבודה. בקילר רעיון. אני ממש לא אוהב את העיצוב של ג׳וני אייב לאפל ווטש 1 שהוכרז בספטמבר 2014.
מנכ״ל אפל | 12.01.19
14.
אפלתקטיםאת מחיר האייפון בארצות הברית וקנדה ובאירופה כולה ב100$ בקילר רעיון בימים הקרובים.
כמו כן האייפון 11R יהיה דק יותר עם מסך ליקוויד רטינה דק יותר ורמקולים חזקים וטובים יותר עם שבב A13 כדאי שירכשו כיסויים חדשים. הוא יישאר עם מצלמה אחת זה סימן ההיכר שלו מXS. אחרת מה ההבדל.
מנכ״ל אפל | 12.01.19
7.
אפל בסין !!!! כנסו ותבינו ....
אין שום סיבה לקנות מוצרי אפל בסין . המחירים פה בסין הינם הגבוהים ביותר אפילו יותר מישראל . מי שמאוד מעוניין במוצרי אפל נותן גיחה קצרה להונג קונג (איזור סחר חופשי ) ורוכש במחירים שפויים כמו בארה״ב . אין שום קשר למלחמת הסחר , אפל פשוט יקרים ביחס לארצות אחרות וביחס לשפע מוצרים סינים איכותיים .
אבי סין | 12.01.19
4.
ל-2 הבעיה היתה ונישארה אפל עם מחירים לא שפויים..
כלכלה נעצרת זה רק תרוץ להמשך ירידה במכירות לא כסיבה ראשונית לכך. עובדה שאפל לא מוכרת בסין כבר הרבה מאוד זמן. מדוע שמישהו יקנה אפל כאשר התוצרת המקומית נותנת את אותה גברת בחצי מחיר. בסין אין שאלות על ריגול כיון שבכל מקרה ישנה שליטה ממשלתית על המידע באינטרנט. כך שדי כבר. אפל איננה מחדשת כלום כבר 3 דורות. היא רק ניגררת אחרי יצרניות אחרות. גם בארה"ב $1000, לטלפון בסיסי כי הדגמים עם זיכרון גדול יותר מגיעים ל-$1500 לא כולל מע"מ, זה הרבה מאוד כסף. שלא נדבר על שאר המקומות. גם האייפון הבא ו/או הגלקסי הבא לא יביאו שום חידוש כיון שכבר אין מה לחדש. הקהל הבין זאת וניצמד למה שמחזיק כל עוד הטלפון לא שבק חיים. את זה אף יצרנית לא מבינה. חדש וחדיש אינם אותו הדבר. הראשון נימצא בכל חנות האחרון עדין מחפשים אחריו כבר הרבה מאוד זמן.
ישראלי בקנדה | 12.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת