אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המל"ג לבג"ץ: שוקלים מהפכה במדיניות שילוב החרדים באקדמיה

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
"תוצאה מהגידול המשמעותי בקצבאות לאברכים"
"תוצאה מהגידול המשמעותי בקצבאות לאברכים" - אתה מאמין ששמונה מאות ש"ח [פער של ארבע מאות שקלים מהממשלה הקודמת] היא השיקול המרכזי בהחלטה אם להיות אברך או לא. לא נסחפת קצת...?? ואגב בלי אברכים שעמלו במשך אלפי שנים לשמר את מסורת ישראל, מנין יודע היה בן גוריון את התנ"ך שהניף והכריז: זהו הקושאן שלנו על ארץ ישראל?... כמה מבין אלו, שאינם באים משורות הציבור שנושא על עצמו את שימור התורה, יודעים אחוז מהתנ"ך, או פסוק אחד? אינני בא לזלזל באחרים אך מוטב שתחלקו כבוד לאברכים בלי השנאה הפנאטית שמצויה ביניכם.
יהודי | 14.01.19
9.
רשעות
כל יפי הנפש שמגיבים כאן, תהיו צמחוניים, תחוסו על ארנבות וחתולים, אבל כשזה מגיע לחרדים אכזריותכם מתגלה בתפארתה, עד מתי תעלזו לראות בעוני החרדי???? מתי תתחילו לחוס על הילדים החרדים נכון להיום אין להם עתיד כלכלי??? כשאתם אומרים מדינת רווחה כוונתכם רק לקיבוצים בני המין הלבן החילוני, צבועים נמאסתם
שלום | 13.01.19
7.
יש לי רעיון יותר טוב
יש לי פתרון טוב יותר. בואו ניתן לכל החרדים מראש תואר במדעי המחשב. למה סתם להציק להם ? הרי כולם גאונים ומי שאשם בזה שהם נכשלים באוניברסיטה, זה בעצם החילונים הכופרים שמשום מה עוברים את המבחנים. ואני גם מציע שכל בוגר חרדי של התואר החדש יקבל באופן מיידי משכורת של 30000 שקל מחברת הייטק לפי בחירתו, הרי הוא בוגר מדעי המחשב שמגיע לו, למה רק לחילונים ? .
משה | 13.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת