אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביהמ"ש אישר תביעה ייצוגית נגד קוקה קולה על גביית מחיר מופרז

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
אם ככה.. אז צריך לתבוע את מדינה ישראל על יוקר המחי
תביעה הזויה אבל אם זה מקובל שיתבעו את מדינת ישראל על יוקר המחייה כאן ותשלומים גבוהים במאות אחוזים לעומת מדינות אחרות מתוקנות. כמה דוגמאות: תשלום טסט לרכב, תשלום דלק, קניית דירה, חיתולים לתינוקות, אוכל לתינוקות, מוצרי הגיינה, לחם, חלב, הכל כאן יותר יקר. יאללה שמישהו ירים ת'כפפה.
פז | 25.02.19
27.
חזרנו לתקופת הצנע, הקומוניזם חי וקיים
"תמחור שאינו מבוסס עלויות"? יש אשכרה פשע כזה? הפלאפון שלכם מבוסס עלויות? גלידה שאתם אוכלים? טלויזיה שקניתם? שעה של מסג'? כרטיס למשחק כדורגל? אני לא מאמין שאשכרה יש חוק כזה בספר החוקים. שמי שלא בא לו קולה ישתה RC! הטעם שלהם הכי אהוב ולכן מרשים לעצמם מחיר! ככה עובדת כלכלה !!! מי שלא בא לו לשלם על אייפון יקר קונה סיני זול מי שלא בא לו לשלם על רכב יגואר קונה מזדה
אלוהים אדירים  | 20.01.19
25.
אצלי בבית כבר לא שותים קוקה או קולה אחרת כבר 15 שנה, אבל......
עצם זה, שכל עם ישראל 'פראיירים', ומוכנים לשלם 6.77 ש"ח עבור מוצר שהמתחרים גובים עבורו רק 4.25, מעיד על כך שזה לא ממש אותו המוצר וכי העם מעדיף את קוקה קולה וטעמה והחיקוי של האחרים נחות (ואני עוד זוכר את תקופת "קריסטל קולה".....). בשנה שעברה, כשביקרתי בברלין ועשיתי קניות מכולת עבור מארחי בסופר שליד הבית (מרשת ידועה), אני זוכר ששילמתי 1.05 יורו עבור בקבוק קוקה קולה משפחתי של 1 ליטר (שזה למעלה מ-6 ש"ח עבור בקבוק של 1.5 ליטר המקובל פה). בקיצור, נראה לי שהשופט עשה הפעם צחוק מעצמו.
קריסטל קולה...... | 17.01.19
21.
סוף סוף בית המשפט מתגייס למען הציבור
זיו המגיב, מישהו ואחד הינם מגיבים בשכר ששכר התאגיד שסוחט את אזרחי ישראל באופן מופרז ומוגזם יותר מדי שנים. חברת קוקה קולה כבר קיבלה את ה"פיצוי" על כך שנמנעה מלשתף פעולה עם החרם הערבי בדמות שנים רבות של גביית מחיר מונופוליסטי (מי מכם באמת שותה פפסי, פפסי מקס או RC COLA ?). לגבות 7.9 ש"ח על בקבוק 1.5 ליטר של מים סוכר/תחליף סוכר וגז זהו שוד לאור היום של קהל שבוי (גם את הסלולר צרכנו כשהחשבון החודשי הגיע לסכום של 300 ש"ח לחודש). בהצלחה לתובעים שמייצגים גם אותי.
עידן | 17.01.19
6.
לא יאומן
רק במדינות קומוניסטיות שומעים דברים כאלה... הסיבה היחידה שהם יכולים לשים מחיר גבוה ב 50% מהמתחרים זה שהם בנו מותג שעלה להם מיליארדים רבים בעלויות, והעובדה שהציבור מוכן לשלם את הפרמיה הזו על המחיר של חברות אחרות. קולה זה לא מוצר בסיס, כזו חוצפה עוד לא ראיתי, את השופט צריך לשלוח לגולג רוסי שילמד איזה מדיניות הוא מקדם.
אחד | 16.01.19
5.
קוקה קולה בישראל הכי יקר בעולם
אני מזה כמה שנים עושה יבואו מקביל לקוקה קולה וכל פעם מחדש אני לא מצליח להאמין שהמחיר כל כך יקר ושהחברה המכרזית ברשות של בעל השליטה דודי ורטהיים עושקים את הציבור הישראלי אני קונה יד 3 קולה ליטר וחצי ועובד על 40% רוויח גולמי
יבואן מקהיל  | 16.01.19
4.
הזוי. גם המחיר של אייפון גבוה בהרבה משל המתחרים- אז מה?
השאלה האם המחיר גבוה ביחס לעלות או ביחס למחיר שגובים המתחרים לא רלוונטית. השאלה היחידה היא האם החברה המרכזית פעלה אקטיבית כדי לדחוק את המתחרים מהשוק או האם לפחות יש לה מונופול דה-פקטו (כלומר האם לרוב האנשים אין ברירה אלא לרכוש את המוצר היקר שלה עקב היעדר אלטרנטיבות).
מישהו | 16.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת