אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שקד: "יש נגדי מתקפה שקרית ומסיתה, בכוונתי לכהן כשרת המשפטים עוד 4 שנים"

89 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

75.
איילת שקד נגד ח"כיות מהשמאל
אני מתפלא שלשרה, איילת שקד, יש ציפיות מן השמאל, המיטיב לשנוא ולהרוס, בהבל פה. אחת טובלת ומפלגת שרץ בידה, המעלימה כל סממן ציוני ויהודי מחד, ומאידך מחבקת כל אויב וקברו של אויב... השניה, ממפלגת האבודה, שהיושרה ממנה והלאה.. אין תימה, שנוטשים את הספינה הטובעת..של מה שהיטיב לבטא, אבי גבאי, מנהיגה: " השמאל שכח מה זה להיות יהודי...".
יואל | 19.01.19
62.
האופי האמיתי התגלה
רפיסות מוחלטת אל מול נוה. היו לך כמה " נקודות יציאה " שיכולת להתנער ולהוכיח שיש לך עמוד שדרה ואחריות ציבורית. לא היה לך את התבונה הפוליטית והאינטגריטי לעשות זאת והמשכת להדבק לזה שהפך מנכס לנטל. הכי גרוע זה הלב..אם היית חסרת לב ,ניחא אבל ליבך היה גס באלפי מתמחים שעברו גהינום ואת לא אמרת מילה ...חכ"ים מכל הקשת הפוליטית גילו אמפטיה ,פעלו לתיקון העוולות ואת היחידה שנשאבה ליצג את הלשכה למרות שהמתמחים הם בשר מבשרה של המערכת... שרת משפטים שפוטה....טוב שזה קרה כדי שנדע מי לא יכולה להיות מנהיגה
ברוך הדיין | 19.01.19
58.
גברת שקד
שחיתות מחליאה ונוראית התקיימה תחת אפך, במשמרת שלך, ובין אם את חלק ממנה הוא רק השרה האחראית, זה בראש ובראשונה כשלון מהדהד שלך שצובע את כל כהונתך וכל צעדייך בצבעי בזיון לאומי. עצם זאת שהודת ברבים שאת ממנה שופטים על בסיס אידיאולוגי במקום בסיס מקצועי, זו כבר שחיתות איומה וכשלון ניהולי ממדרגה ראשונה. מנהל / שר שתחתיו התקיים בזיון מסוג זה, מנוע מלהמשיך בתפקידו ועליך להתפטר לאלתר. חוסר לקיחת האחריות רק חושף את עומק העיוות המתגלם בדמותך ואופייך. אינך ראויה להיות נציגת ציבור
אלדד | 19.01.19
56.
לאיילת
יילת.אל תפגעי .הנשים שאת ציפית מהן ליושרה הן ברא וראשונה פוליטיקאיות צמאות דם. ככה זה פוליטיקה. ראיתי מה הן כתבו. דרשו מיד התפטרותך ואפילו מאסרך. כמו זאבות שוחרות לטרף. המשיכי בדרכך האמיצה הנחושה והמכובדת. עטי עור של פיל מול מתקפות בזויות שגורמות לציבור שאט נפש מפוליטיקאים בכלל.
גוזי | 19.01.19
40.
להצביע ליכוד ולא לימין המושחת של בנט שקד ונווה.
עבדו על בוחרי הבית היהודי 4 שנים, 2 חילונים בבית יהודי דתי, . החטא ועונשו : החטא - יוהרה העונש - נפילה מאיגרא רמה לבירא עמיקתא . מי שיוה בתוך הנגמש נפע מנתזים של הנשק של עצנו זה מה שקרה ועקרה לבנט ושקד בימין החדש, במקום לפגוע בבית היהודי זה יחזק אותו - זו שותפת אמת של הליכוד.
על ראש הגנב בוער כובע | 18.01.19
23.
וזה הכייף בחכים שלנו הם עקשנים
אפילו שגרמה נזק בל ישואר במערכת המשפט כשניסתה להפוך אותו למען כוך כמו בדת.... היא מתעקשת כמו דרעי להמשיך.... לך תבין אדם שנכשל כישלון מושלם ומתעקש לשמור על התפקיד כנראה יש דברים לקבור שם ... אני חושב שהיא. חכמה מאוד ... לדעת לנצל חולשה של אדם כדיי להשיג את המטרה שלך זה דבר שלא רואים כל יום... דבר שני השאירה לעצמה יכולת למותת את כל העסק מתי שתרצה כשאפי נימצא למטה... חכמה וארסית
Moshe | 17.01.19
18.
איילת שקד
איילת שקד-את שרת משפטים מעולה,חדה,פעלתנית,יוזמת חוקים ושינית לטובה את מערכת המשפט.אל תשימי לב לשמאלנים האלה,שמקנאים בך שאת מצליחנית בעודך צעירה כשרת משפטים.מאחלת למפלגתך להתאחד עם הליכוד ושתכהני בתפקידך עם ביבי נתניהו כראש ממשלה.אין אופציות אחרות,רק ממשלה ימנית ליהודים.
ימנית בדם-מבטן ומלידה | 17.01.19
12.
שקד יש עלי מתקפה
שקד,את אישה מסוכנת למדינת ישראל.נזקיך גדולים משל כל אויבי ישראל.את סכנה לשלטון חוק למינהל תקין ולשפיטה נקייה מהטייה.את רוצה בשם המשילות המטופשת לבטל את תפקיד היועצים המישפטיים ולסרס אותם.את השופטים והשופטות רצית למנות בצלמך.את אוייב הדמוקרטיה וסכנה למישטר בישראל.אם הקב"ה אוהב את ישראל-ידאג בדרכו להעיף אותך מהחיים הציבוריים.אמן!
מיכה | 17.01.19
4.
שקד - אסון
שקד הרסה כל חלקה טובה במערכת המשפט תוך קשירת קשר פוליטי עם הלשכה ו״צירוף״ נציגי הלשכה למשרד המשפטים וכך היו לה 6(!) מתוך 9 חברי הועדה לבחירת שופטים. זה שוחד במלא מובן המילה. מקומה של שקד בבית עם בעלה והילדים וכך היעלמותה מחיינו תאפשר אולי תיקון ההרס ששקד הצליחה לעשות בפרק זמן כה קצר.
גבי | 17.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת