אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עיריית חיפה צלבה את חופש הביטוי

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
ראש העיר אמורה להתעסק בבעיה הכי כואבת של חיפה - זיהום!
חיפה הפכה להיות פח אשפה של המדינה. זיהום באויר במים וביבשה. לקליש יש את כל הכלים לסגור את המזהמים - דוח מקינזי, דוחות זיהום וחריגות, דוחות על השפעהת הזיהום על התושבים. האם בזבזתי את קולי על החלפת יהב? או שאולי הארכיטקטית תלמד לדרג מה חשוב ולפעול להשיגו בחכמה... ימים יגידו.
חיפאי | 20.01.19
26.
ל-25: טעות בידך,אם היו מצמידים חזיר לרב יהודי לא היתה שום בעיה לכת ה PC היהודית להגן
על יצירת המופת הזאת,אבל אם היו מצימידים חזיר לקאדי מוסלמי ? אללה ירחם ! היו דורשים להסיר מיד את היצירה "הפשיסטית","הגזענית","הנאצית" כיד הדמיון ההזוי שלהם. טול קורה מבין עיניך !
בני בנקר | 19.01.19
10.
האומנות צריכה להיות מתוחכמת ולא להשתמש נטו בסמל
חופש הביטוי הוא להגיד מה שרוצים, עם זה כולם מסכימים, אבל: אם לשם צבירת כוח לאומנות שלך, אתה משכיר סמל מסויים, זה כבר פגיעה באחר ולא חופש ביטוי מחר יבוא מישהו ויקח את המגן דוד ויעשה עליו כל מיני תעלולים אומנותיים, ויום אחר יבוא מישהו ויקח את דגל ישראל ויעשה ממנו אומנות - זו לא אומנות.
דניאל | 18.01.19
9.
קליש
גילוי נאות: בחרתי בקליש. בחלוף הזמן, מתברר כי עינת קליש היא הדבר הטוב ביותר שקרה ליונה יהב בשנים האחרונות, הרבה יותר אנשים אוהבים אותו ומתגעגעים אליו.....ובצדק. קליש אינה מחמיצה שום הזדמנות לעשות טעות. אצל יונה יהב לפחות היתה קרן אור בצורת גדי מרגלית שניהל את העיר בצורה מעוררת השתאות.
יוסי מ-חיפה | 18.01.19
3.
הרי לכם איך פוליטיקאים בשמאל מתערבים בתרבות ובאומנות...
בכיתם על מירי רגב עוד יתברר שהיא התערבה הכי פחות. אם ראש עיר יכולה להחליט מה להציג ומה לא, מה אתם מלינים על שרת התרבות שדורשת הרבה פחות - שהיצירות לא יסיתו נגד המדינה במימונה של המדינה? אגב רגב היא שרת תרבות מצוינת, קודמיה עשו הרבה יותר פוליטיזציה.
חה חה וחה | 17.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת