אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יושבת לבד בבר של המסעדה? אולי את בכלל נערת ליווי

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
וכל התגובות של הפפמינאציות כמו 34 גם לא מובנות לי, כולם כבר מכירים את הבלוף
זרקי את המילה איראן, אייטולות, איסלאם במשפט ואוטומאטית את נשמעת יותר מתוחכמת ואינטיליגנטית, חבל שזה רק בראש שלך. בכל פרמטר אפשרי נשים מקבלות יחס הוגן ואפילו מועדף בעולם המערבי, אלימות כלפי נשים בירידה מתמדת, שיעורי העסקה ושכר, כל פרמטר אפשרי, אז מה יעשו האירגונים כשמגלים שפתאום אין במה ללחום? צריך להמציא! צריך להפוך אנשים נורמטיביים שלא הפריעו לאף אלד למפלצות כדי שחס וחלילה לא נמטרך להודות שהכל פועל כמו שצריך, וכשהכל לא כמו שצריך אז הכל הולך ומשתפר.
סטאלין | 19.01.19
34.
התגובות של כל החומייניסטים המזרח תיכונים פה מדהימות בבורותן ובפרימיטיביות שלהן. בארה"ב
זה לא יעבור בשקט. המסעדה תחטוף ובגדול גם כספית וגם ציבורית. לא פלא שישראל נהייתה מדינה מושחתת כמו מדינת עולם שלישי (ומה שנחשף בתקשורת זה רק קצה קצהו של הקרחון). האנשים שחיים פה עם המנטליות המזרח תיכונית והפרימיטיביות, עשו אותה כזאת ואני לא מדברת על מוצא בכלל. בימי שלטון מפלגת העבודה הייתה לא פחות שחיתות מאשר היום, אלא שאז התקשורת הייתה פחות מפותחת והיה קשר שתיקה ולכן דברים פחות נחשפו.
גלי | 19.01.19
29.
26 - לא הבנת זה בטוח והתגובה המתלהמת שלך רק ממחישה את גודל האבסורד
זה שבמסעדה אחת מתוך עשרות אלפי המסעדות בניו יורק יש בעיה שמטרידה את הלקוחות על הבר לא הופך אותנו ל-"אירן", זה בסך הכל אומר שבעל העסק עושה מה שצריך כדי לספק שירות טוב ללקוחות שלו, בדיוק כמו שכל מיני מועדונים מנהיגים ערבי נשים שבהם אסור לגברים להיכנס באופן גורף, או נותנים הנחות לנשים או אפילו שתייה חינם, למה על זה את לא מתלוננת יא צבועה?
ה. | 19.01.19
26.
לא הבנתי את התגובות פה
זה לא שאמרו לה רצוי שתשבי בשולחן או בדקו מי היא פשוט אסרו עליה לשבת בבר ובכך הכלילו אותה עם כל הנשים באשר הן למרות שהיא רק קצתה לאכול ומשלמת על עצמה גם. מה היא צריכה לבוא עם בן זוג סשבעל לשבת על הבר?? זו הדרה במלוא מובן המילה ולא מכירה מקרה דומה שקרה לגבר ולכן זו גם אפליה. מה זה אירן? עוד מעט יגידו שאסור לאשה להסתובב ברחוב לבד או לנהוג לבן כי הן עשויות להיות זונות או כי פשוט כל הנשים זונות עש שהן נשואות??
הגיוניסטית | 19.01.19
18.
אני בטוח שאילו המקרה היה של גבר שנאסר עליו לשבת על הבר כי הנשים שם
חשו מוטרדות מגברים שניגשים אליהן המגיבים יפי הנפש 15 ו-16 היו מריעים בקולי קולות לצדק החברתי.... תלמדו, פמיניזם לא חותר לשיוויון בין המינים אלא לעליונות המין הנשי וצבירת פריבילגיות, זו המחלה האמיתית של החברה במאה ה-21.
פמיניסט | 19.01.19
17.
בעיה חברתית גדולה יותר? תמיד מדהימה אותי המלודרמתיות של הטרחניות הפמיניסטיות
שמנפחות כל אנקדוטה לבעיה גלובלית. אין שום בעיה חברתית גדולה יותר, באותו האיזור יש עשרות מסעדות וברים שהיו שמחים לקלוט את הגברת הנכבדת ולהיש לה משקאות בגפה. למען האמת הסיפורים האלה רק מחבלים במטרה הפמיניסטית כי היא מקהה את הרגשות של כולם שמבינים שלא דובים ולא יער.
ברמן | 19.01.19
16.
לא הגיוני לאסור על כולם לשבת על הבר, וגם לא הגיוני לאסור על גברים לשבת על הבר
זה עסק, גברים מהווים כנראה את מרבית יושבי הבר, הרגישויות שלכם לא מעניינות אף אחד. זה קורה גם לגברים, וזה בסדר גמור, לא כל אפלייה היא פסולהף לפעמים יש סיבות טובות מאוד בפרט כשהפגיעה היא כל כך חסרת משמעות וטריוויאלית כמו במקרה הזה.
דניאל | 19.01.19
14.
יש אפשרויות אחרות
מסעדה שיש אצלה פעילות של סחר מסוג זה יכולה (א) לשאול מה יש במסעדה יוקרתית זו דווקא שגורם להתקהלות עסקית של מין (ב) להחליף את הבר בשולחנות לכולם (ג) לאסור על הגברים לשבת ליד הבר. להרחיק דוקא את הנשים ולא את הלקוחות, ודרך זה להכתים את כל הנשים - זו האפשרות הכי פחות נכונה.
גיא | 19.01.19
6.
2-רואים שלא ראית נערת ליווי בחיים
2- נערות ליווי לא נותנות לך להנות מהחברה שלהם ואז דורשות כסף אלא אומרות לך כמעט ישר אחרי דרינק שההמשך תםוי בנדיבות שלך. אתה גם לא מבין כלום בתלונות של לקוחות. מה שמצעק זה בחורות שנתפלות אליך לא כאלה שיושבות ליד ומחכות שתדבר איתן. אף אחד לא מתלונן על נדים שיושבות ליד בשקט. וחוץ מזה נערות ליווי יפיפיות במסעדות יוקרה זה מאסט. לא אוהב נשים יפות ומתקמצן-לך לאכול פלאפל בשוק הכרמל
מרק | 19.01.19
2.
ברור שהיא חושבת שהיא הקורבן. אבל מה לגבי אלו שנפלו ברשת של נערות הליוי?
אדם יושב בבר, בחורה מדברת איתו, מבלה איתו ובסוף אומרת שהוא חייב לה $500 או כמה שזה עולה שם. אותו גבר יבוא בטענות לאותה מסעדה על כך שהיא מאפשרת לזונות להפיל לקוחות ברשת בתוך העסק. יש כאן שני צדדים, אף אחד לא צודק מהשני, לגבי הטיפול המדובר שנעשה כאן, ברור שבעל המסעדה יכל לפעול בצורה מעט יותר רגישה, אך ברור לנו שהסיפור כאן הוא במעמד צד אחד.
שי | 19.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת