אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גבעתיים מקפיצה את זכויות הבנייה במיזמי תמ"א 38

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
מה עובר על המגיבים?
כולם בוכים שמחירי הדירות במרכז גבוהים, אבל רוצים שיפתרו את הבעיה רק על חשבון השכנים. איך יורידו מחירים במרכז אם לא יצופפו ויוסיפו עוד יחידות דיור בתוך השטח הקיים? כולם רוצים להמשיך לגור בבניין קטן עם מעט דירות ושאת מחירי הדירות יורידו על חשבון השכנים.
סוציומאט | 28.01.19
45.
בניינים מיוחדים קטנים ושקטים , עם שטח גינה רחב
יהפכו לצפופים וחנוקים . מה הרווח הראוי ליזם או קבלן ? כמה מיליונים מספיקים להם ? איפה אפשר לראות את הרווחים ? ובכלל , במקום להוסיף דירות קטנות לזוגות או יחידים , בונים 200 מ"ר. בשביל מה ? טמטום וחוסר מחשבה .
כמה כדאי זה כדאי ?  | 25.01.19
36.
לקחנו קבוצה שמנהלת פרויקט ומלווה דיירים
קבוצת בראשית ניהול פרויקטים וליווי דיירים הוציאו אותנו אחרי 5 שנים של נסיון לבד להרים פרויקט מכרז יזמים והצעות עו"ד +מפקח מהנדס+מנהלי פרויקט+אדריכלים+כלכלן ובדיקת התכנות וזכויות בנייה יצאנו לדרך תוך 3 חודשים בלבד מומלץ וללא עלות, העלות על היזם שיבחר BERESHITGROUP.CO.IL
נינה וועד מרכז | 24.01.19
30.
או, תנסו רעיונות יותר חדשניים
למשל, לעשות התחדשות עירונית בלי לרוץ רק על השיטות המוגבלות וחסרות המעוף - תמ"א/38 ופינוי-בינוי. אה, וגם תפחיתו רגולציות, תפסיקו לשגע את האדריכלים. תופתעו לגלות - אנחנו נדע לתת לכם בניינים יפים ומקוריים יותר שיתרמו גם לעיר ולשכנים, ולא רק ליזמים.
אדריכל | 24.01.19
25.
מושיק גולדשטיין ורן קוניק עושים סיבוב על התושבים. לחקור דחוף
מה המניעים הנסתרים של השניים האלה - אחד ראש עיר שלא רואה ממטר אף אחד מלבד עצמו, והשני סגן ראש עיר שסגר דיל עוד לפני הבחירות, קיבל מנדט וחצי והפך סגן ראש עיר כדי לקדם בצורה אגרסיבית תמ"א לטובת הקבלנים ובלי לפתח תשתיות בהתאם. גבעתיים תהיה "הרמת גן הבאה" של התמ"א38, ומישהו צריך לעצור את זה בהקדם. איפה מבקר המדינה שיפתח בחקירה על מה שקורה בעיריית גבעתיים? דוח ביקורת של מבקר עיריית גבעתיים כנדרש בחוק לא פורסם מאז שנת 2013. מעניין למה. ראש העיר בטוח יודע.
עברתי בסביבה  | 24.01.19
23.
למה להרוס עיר ?
ראש העיר היקר האם בדקת מהו הרווח האישי של כל אחד מהיזמים עם החלטה כזו? אני מחרתי לפני יותר מ20 שנה לגור בגבעתיים במקום בתל אביב כי חשבתי שאני באה לעיר פרוורים שקטה לא חשבתי שאני אגיע למקום שהוא מגדלים מגדלים מנוכרים בלי להכיר את השכנים עם בעיות חנייה קשות יותר מאשר אזירי הביקוש של תל אביב . המילים התחדשות עירונית הן ממש לא רלבנטיות. אתה משנה את גבעתיים ולא לטובה. ראה את אזור בן צבי מה קורה שם כמעט ולא ניתן לעבור ברחוב מחניות כפולות ועוד... אתה הורס את העיר את חזותה ואת הכיף לגור בה. חבל.
אני | 24.01.19
19.
אסון אורבני - כבישים עם בורות, חול ואבק בכל מקום, אין חניה, פקקים , תשתיות קורסות
תודה לך ראש העיר על כל אלה. אתה הורס את העיר, לא משאיר שום חלקה ללא הרס, במקום לפתח אזורי מסחר, גינות, שטחים ירוקים וכו, אתה דואג שנהיה עם תשתיות קורסות, מרפסת מול מרפסת (בקומה 20) ועיר ללא כל עתיד!!!
תושב מתוסכל | 24.01.19
4.
יש צורך לפתוח את הראש ולקדם טוב יותר את המתמ"א
בעיר כמו גבעתיים שדומה לכל גוש דן ישנה צפיפות ועומס תשתיות. בהרבה מהבניינים שעונים על דרישות התמ"א יש שטח גדול והבניינים עד 3 קומות. צריך לחשוב על תמהיל שיגדיל את שטח הבניה לדיירות הקיימות מ60-80 מטרים ל 120-140 מטר ולהוסיף כמו עד היום 2 קומות נוספות בלבד ואם אפשר להוסיף דופלקס בגג. הדיירים הקיימים יצטרכו לשלם על תוספות הבניה לקבלן אבל עדין יצא להם זול משמעותית וכדאי, היזמם ימכור דירות גדולות ומפוארות יותר והעומסים יהיו מינורים.
גידי | 24.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת