אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"רוב המשרדים יהפכו לחללי עבודה משותפים"

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
דור המילינאס רוצה לבלות לא לעבוד
יאללה בו נבוא ל WeWork נשב עם החברים, "נשתף" בולשיט, הם עשו סקר ששאל עובדים איפה הכי כיף להם לעבוד, אני רוצה לראות את הסקר שבו החברות אומרות שהמעבר שלהן ל WeWork תרם לפרודוקטיביות, אני מסכים שיש סיכוי שזה תורם לעובד, הוא מסתובב, הוא פוגש אנשים מחברות אחרות, אולי שומע על הזדמנויות בחברות אחרות, למה לי בתור מעסיק זה כדאי? החללים הפתוחים בכול המתחמים האלו מתאימים לעבודה מזדמנת ולא קבועה, מתאימים אולי לאנשים שלא צריכים עוד מכשירים, עוד ציוד, מקום לשים מחברת ולכתוב בה.
רמי | 29.01.19
26.
החללים הפתוחים מפחיתים פרודוקטיביות ביותר מ 20%
העתיד הוא משרדים קטנים הנותנים שקט ופרטיות. משום מה,חברות ההייטק משלמות הון יחסי לעובד 30K ונותנות לו שקט אפקטיבי של כ 2 מ"ר. אני שוכר לבד חדר גדול במשרד ב 1500 ש"ח,בלי כל השטויות מסביב...בחללים הפתוחים אני מרגיש שאני לא עובד. לדעתי,החללים הפתוחים נולדו ע"י אדריכלי פנים שמייצרים דברים מדהימים אבל לא פרקטים.
תוכניתן עצמאי | 29.01.19
19.
האנשים שאנחנו לוקחים כדי לנהל את הקהילות
חהחה, אנשים גרועים עם פרצוף מתנשא וממורמר ביחד עושים לך טובה שעונים לך במיוחד בוויורק הזרם שלא לדבר על הקהילה שזה מזמן לא סטארטאפים אלא סתם אוסף של נשות שיווק ועורכי דין כמעט כל מתחם אחר עדיף על וויוורק רק כשעזבתי הבנתי כמה הם גרועים.
צוות גרוע | 28.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת