אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אריסון מכרה את חברת המים לקרן אירופית ב־200 מיליון יורו

156 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

152.
גברת אריסון
אישה שידעה לסחוט את הלימון גם שלא היה כבר מה לסחוט וגם חלק מהאנשים שהובילו את חברותיה ניצלה את שמם וזרקה אותם לכלבים. גם כבעלת שליטה בבנק הפועלים לא הפסידה. כך שאיני מצטער על אותם טייקונים שניצלו את קשריהם לעשיית הון. אז הגענו לתקופה שא הטייקונים אינם אדוני הארץ.
וויס ברוך | 29.01.19
139.
בכותרת הדף הראשי אתם שואלים עם מה שרי אריסון נשארת?
מה זה עיניין שלכם כלכליסט עם מה שרי אריסון נשארת?? האישה בת 62 ומי יודע כמה שנים עוד נותרו לה לחיות? עכשיו מספיק לעבוד, צריך לחיות פעם ולהנות מהפירות ואני בטוחה שהיא גם חשבה על בני משפחתה. אז מה איכפת לכם כמה כסף יש לה? כל אחד בארץ דוחף תמיד את הידיים שלו והאף שלו לכיסים של אחרים ותאמינו לי שאני לא עשירה וגם לא מקנאה באף אחד שיש לו כסף כי זה לא חשוב כל כך הכסף זה רק מרגיע ונותן ביטחון. אבל כל אחד שיהיה לו מה שהוא צריך ורוצה ויכול ושיהיה בריא! העיקר הבריאות!!!! ואותה לא קונים בכסף
אני | 28.01.19
136.
שרי אריסון
אחרי המרורים שהלעיטו אותה כאן בישראל, אחרי כפיות הטובה על מה שעשתה למען ישראל, [ראה ה תרומות לבתי החולים, לילדים סופניים, למשפחות מעוטות יכולת, לקשישים ועוד כהנה וכהנה מצוות,]מאחלת לך גב' אריסון יקירתי, דרך צלחה במקום בו תוערכי באמת ובתמים. מאחלת לך שבמקום בו תנחתי ותבני את חייך מחדש, תמצאי את הטוב, את האהבה, את השלווה המיוחלת. תני גזזזזז יקירה. בטוחני שתמצאי את השקט לו ייחלת. תודה על שתרמת מכל הלב למען המדינה, למען הנכים. לדאבוני, מעטים מאוד הם אלה המעריכים את פועלך. תודה אישית מאשה אלמונית. ממני.
אתי | 28.01.19
130.
לכל אלה שקוראים לאנשים קטנוניים וכאלה שאינם יודעים לפרגן...
אני מוכן "לקנות" אוצרות טבע ובנקים במחירי רצפה בגלל קשרים, לעשות מיליארדים על חשבון הציבור במשך עשרות שנים, ואז לתרום בכל 5 שנים בית חולים, כל שנה ארוחת חג ל-10000 עניים, לבנות בית לנזקקים ועוד. גם אראה פילנתרופ וגם אעשה מיליארדים.
יוסי | 28.01.19
128.
העשירים האלה, שהתעשרו על גבי זיעתם, עמלם ודמם של האזרחים...
העשירים האלה, שהתעשרו על גבי זיעתם, עמלם ודמם של האזרחים לא עושים לנו טובה שהם נשארים פה. במקום אחר הם לא יצליחו לתחמן ולעשוק כמו שעשו פה. ראו מקרה נוחי דנקנר ה"גאון". שרי אריסון עשקה את האזרחים באמצעות בנק הפועלים. עשתה עלינו מספיק כסף. שתלך.
אחד | 28.01.19
121.
מה יש לעשירים שמחזיקים מאות אלפי משפחות לעשות פה?
או שהמדינה רודפת אותם או שהציבור רודף אותם.והכל מצרות עין. יש פה עשיר אחד בישראל שאין מישהו שמסתכל לו בצלחת? אין מציאות כזאת. עשירים היום נרדפים על היותם עשירים. העובדה שהם מחזיקים מאות אלפי משפחות ומפרנסים אותם. את זה כולם שוכחים. אז הם מוכרים את העסקים בארץ ומעבירים את הכספים שלהם לחול.. בסוף הציבור והמדינה מפסידים.
דני | 28.01.19
119.
זהו הדבר הנכון לעשות. בשביל מה את צריכה את הג'יפה והביצה שכאן
נשיא אנס, ראש ממשלה בכלא, רב ראשי בכלא, ומירי רגב. עם אורן חזן שולטים במדינה הזאת. הנס של תקומת הבית השני יגמר בחורבן של הפאנטים שמחפשים להקים בית מקדש שיהיה מה להרוס. שרי, בהצלחה חבל על הזמן תעזבי , לפני שיהיה מאוחר .
aשלמה  | 28.01.19
115.
היא צודקת שהיא מוכרת אחזקות,מרד הנפילים מתרחש פה ב
טד אריסון ז"ל הגיע לישראל להשקיע כסף בזמן שלא עמדו בתור להשקיע כספים בישראל. דרי אריסון עשתה פעולות רבות להשקעות רבות בחברה בישראל. אבל בישראל רודפים טייקונים, אז מרד הנפילים של אין ראנד מתרחש בישראל והם נוטשים את הספינה. ותודה לתקשורת
שני | 28.01.19
110.
עשתה עלינו סיבוב
אריסון,לבייב ועוד רבים כמותם.באים עושים עלינו סיבוב ועוזבים.בעצם למה לא?אם בממשלתנו הרופסת יושבים אינטרסנטים ומלחכי פינכה אשר אינם מסוגלים לשמור על האינטרסים החיוניים למדינה ולאזרחיה.הם דואגים רק "לעשות לביתם" לאחר פרישתם,בקבלת ג'ובים בחברות של הנצלנים האלו.
מיכאל | 28.01.19
108.
כמה תגובות אוהדות כנראה שכרה מגיבים בתשלום לא חסר לא כסף לזה
כאילו פתרה משברים בעולם והצילה ילדים באפריקה ולא גמרו את כולנו בריביות משכנתא מנופחות. בעלות על בנק פועלים... כל אחד שלקח משכנתא, מאות אלפי משפחות, הכסף זורם לבעלים ואתם עובדים כמו חמורים כל החיים רודפים אחרי הזנב 30 שנה.
רפי | 28.01.19
107.
אני מבין אותה
אנחנו אוהבים יותר נדבנים מחו"ל לא משנה מאיפה הכסף ולכן הם קראים גביר ברון וכד אבל לא סובלים אנשים עשירים שגרים במדינת ישראל כי יש לנו תחושה שהם גנבו את הכסף שלהם מהכיס הפרטי שלנו. ולכן עדיף להיות עשיר בחול ולא בארץ. שרי אריסון היא לא הראשונה ולא האחרונה להרגיש כך. (בעיקר שאתה בעל שליטה בבנק או בחברת מזון או ביטוח)
משה | 28.01.19
96.
המדינה מבריחה את כל הטייקונים
כל השאר כבר נפלו ואלו שלא בורחים אפשר להתווכח אם זה טוב למשק, לאזרחים, כן או לא, אבל זה מעיד על מדינה אוכלת יושביה, שקשה לראות אנשים מצליחים ולפרגן להם. מצד שני, ספציפית לגבי ריכוזיות הטייקונים, נראה שזה תרם רבות לעליית יוקר המחייה ואולי טוב שלא יהיו כאלה והכוח והממון יהיו מפוזרים כמה שיותר.
או ש או ש | 28.01.19
95.
היא לא היחידה ש מתנתקת מישראל. היחס השלילי זורק את כל המשקיעים
אם זה מה שמחפשים בישראל אז בסדר. לדעתי בגדול המדינה תפסיד הרבה מאד מבריחת המשקיעים בישראל. צורת העבודה הקיימת בארץ,הרצון הבלתי נילאה לניצול,לחוסר כבוד למשקיעים פשוט מבריחים אנשים עם כסף שבאמת מגיעים עם רצון טוב ויוצאים מאוכזבים בצורה איומה. עד היום לא הצלחתי להבין מדוע זה היחס לאותם משקיעים ואנשי עסקים שבלעדיהם ישראל לא היתה מגיעה לרבע ממה שהגיעה עד עכשיו.פשוט לא ברור!
חיים | 28.01.19
93.
המאבק בטייקונים חייב להיות ענייני
נראה ששרי אריסון עבדה ביושר, תרמה הרבה ובסוף ישבה שעות בחקירה. יש טייקונים שחולבים את המדינה או את התושבים שמרמים את הציבור. ויש שעובדים בצורה ישרה, להניח שבעלים של עסקים של אלפי עובדים לא מודעים בדיוק למה שקורה אצלהם, זה הזוי, וגם אם מודעים ככל הנראה לא מודעים להשלכות וחוקיות של כל מהלך, אם יש התראות ולא פעלו לתיקון זה משהו אחר. אבל למה שהיא תרצה להיות בקן צרעות הזה שכל טייקון בישראל נמצא בחקירות.
שמוליק | 28.01.19
81.
לכל העצובים למיניהם והחוששים לעתיד
המדינה כאן נשארת. היא לוקחת כסף אבל עבודות וערך זה אנשים יוצרים. אי אפשר לקחת "שוק". והיא הרוויחה יפה מאוד בארץ. למה היא בורחת ? אולי נגלה אולי לא...היתה פילינטרופית אבל מצד שני העסקים שעשו כאן בארץ תרמו להנצחת שלטון הטייקונים על העם...אז תודה ולהתראות. נקווה שחדשים לא יצמחו כמו פיטריות אחריהם. אתה לא יכול לקחת 100 להחזיר שקל ולהחשב תורם חברתי...
שגיא | 28.01.19
78.
אח שלה עושה עסקים בעולם וחי בשלווה שרי אוכלת מרורים מארץ אוכלת יושביה
הנה לכם משפחה של אחד (אח שלה) שבחר להיות יותר חכם ופחות אמוציונלי והמשיך את עסקיו בחו"ל עם 18 חברות ברחבי העולם וחי בשלווה ללא ניקור וחדירה לעצמות, שרי אריסון לעומתו מהיום הראשון סבלה את כל הרוע שיש במדינה צרת עין וחשבה שאפשר לשנות , עצוב מאוד ולכן אני שמח שהיא עושה את המהלך הזה ( זה היה צריך להיות כבר לפני עשור ) עם נתינה כזו עצומה שיש לאשה הזו לא מגיע שתשורבב בגועל של אנשים ותקשורת שיורה לעצמה בתוך הנגמ"ש... ארץ אוכלת יושביה אמרתי כבר ?... שרי אריסון מאחל לך שקט ושלווה (אין לי כל קשר עם משפחת אריסון) רק עצוב לי שזה המקום שילדי צריכים לחיות ולהתמודד במקום פירגון וכבוד לזולת.
דוידי | 28.01.19
70.
היועצים הפיננסים שלה הזהירו אותה שבישראל עומד להתרחש משבר כלכלי עצום וצריך לנטוש כמה שיותר מהר
כל אחד מאיתנו צריך ללמוד מהמהלך הזה ולהקטין ככל האפשר פוזיציות השקעה שחשופות לשוק ההון הישראלי. מי שיש לו פנסיה שמושקעת בעיקר במניות הולך להפסיד את כל העתיד הכלכלי שלו בגיל הפנסיה. ראו הוזהרתם
אלי | 28.01.19
51.
למה הרוע?
שרי אריסון ירשה הון מאביה. היא לא אשת עסקים. היו לה יועצים, טובים יותר וטובים פחות. היא תרמה סכומי עתק לצדקה, לבתי חולים, למוסדות תרבות. היא לא הייתה חייבת. נכון שזה לא הכביד על הקיום היומיומי שלה, ובכל זאת, לא כל מיליארדר תורם. היא לא תמיד התנהלה כפי שציפינו ממנה, ומאד אהבנו ללעוג עליה, כי היא הרי נורא עשירה, ועוד אשה. אז נמאס לה מאיתנו. והיא הולכת למקום שבו היא לא תבלוט בעושרה ולא יציקו לה. לכי לשלום וכל טוב לך. גילוי נאות: אינני מכירה את שרי אריסון. אך אני סולדת מהרוע הקולקטיבי.
אילנה | 28.01.19
41.
בעוד שנה נבין למה ברחה מכאן
יש לאריסון כנראה סיבות ממש טובות לברוח מכאן ולהעלים כל זכר לשליטה שלה בחברות האלה. אני בטוח שבדיקה מעמיקה לגבי המצב רק יפתח תיבת שרצים ולכן היא ממהרת כל כך למכור הכל גם במחירי הפסד לא קטנים. תזכרו טוב טוב - משהו מאוד מסריח בהתנהלות הזאת
יוסי | 28.01.19
36.
שרי
שרי היום לא צריכה עסקים .למה השם שלה מוביל אותה .מאז אבא .והיום הכהף מגיע לבד .והיא יודעת מה היא עושה .ומה שקורה היום היא רכשה ניסיון עצום בעולם והיום היא יודעת מה נעשה ומה שווה .ויש לה יעוץ לא פשוט .ואני מעריך אותה .ומי שמחליך אותה היום זה עידן עופר.וגם הוא יעשה עם הזמן כדי להפטר מהעסקים שלו בארץ
עמי  | 28.01.19
33.
חומר למחשבה אולי מדינת ישראל הפסידה טייקונית על
אני ממש לא חסיד של שרי אבל לדעתי הקלות ראש שנותנים לטייקונית כזאת לסגור ולעוף היא נוראית . כמה מיסים אנחנו מאבדים וכמה מקומות עבודה והון עצום שהמדינה מפסידה. נחשוב כמה עובדים להביא משקיע זר , איזה הטבות איזה תנאים רק תבואו, אז כך לזרוק את שרי , אולי כמו כולם טייחה משהו ואולי לא 100% אז לגמור ולרמוס כזה אדם זה לדעתי חבל. אני כן בעד חוק ואני כן חושב שצריך לשמור חוק אבל יש מקומות שצריך להפעיל שיקול דעת. שרי היקרה השם יברך אותך תודה על כל תרומתך למדינת ישראל, אני באופן אישי כן מעריך ומאחל לך הצ
בני | 28.01.19
29.
חברתי התנפל עליה ברעש כנראה הבינה
שהמצב רק יחמיר, גם הבן שלה פעם נראה מתמודד עם הצקה, הכול שטחי ואלים יותר, חבל דווקא אחת הטובות באלפיון לעומת הרוב שהם קמצנים ודורסניים, לעומת זאת טוב שברחת מרהב, הוא מזעזע ויהיר. או שהיא צופה מפולת של פעם באלף שנים. באח תמשיך לדלל את פועלים ברגע שתוכל. בהצלחה
מאז שאיזה פעיל | 28.01.19
22.
יפה מאוד שפירסמתם את תגובה 17.. מגיב אחד שכותב את מה
סה"כ ברור שאנחנו לפני עימות עם איראן ושזה לא הולך להיות הליכה בפארק. זה ששרי אריסון מנזילה את כל הנכסים ומעיפה את הכסף לחו"ל, אומר שהיא חוששת ואם נפלה בארזים שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר. בגדול, אם יש לאיראן נשק גרעיני וכנראה שיש - זאת סיבה אחת טובה להנזיל הכל ולטוס מכאן. אבל היי, אין שום תועלת בנשק גרעיני, אם אתה לא מפרסם שיש לך אותו. הרי המטרה של איראן היא שנסתלק מכאן, אז למה הם לא מפרסמים? הממ.. אולי כי זאת לא המטרה שלהם. שהרי גם אם נסתלק מכאן, ישארו פה הפלסטינים והם בכלל סונים. לכן יתכן והמטרה של איראן היא דווקא שכולנו נהיה כאן יחד עם הפלסטינים, כדי שהם יוכלו לחסל את כולנו בפצצה אחת :-).
שכולם חושבים וחוששים מפניו. | 28.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת