אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ליצמן: אני אשם במשבר במערכת הבריאות, אשתדל לתקן

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

59.
ואלו שלפניו היו טובים יותר?
במקום להאשים אחרים הוא לוקח אחריות,ואנשים משמיצים. עשה הרבה בשביל לנסות לקצר אורכי תורים (ע"ע הmri) ובכלל הראה הגינות יחסית (למעט הסיפור עם חברות הטבק) בשביל לתקן את המצב חייבים לייעל את מערכת הבריאות, להיפטר ממאות רבות של עובדים שלא תורמים כלום ובמקביל להגדיל משמעותית את מכסת לימודי הרפואה ולהעלות את השכר בתחום הסיעוד והפארא רפואי.
עוז | 30.01.19
55.
היחיד
היחידי שלקח אשמה על עצמו על מערכת שלא הוא בנה, על תקציב שלא הוא קובע, על מכניזם של מערכת "הבריאות" (נכון יותר לומר החולי) שלא הוא מנהל, והיחיד שעשה הרבה דברים מועילים אבל הנכם לא רק בורים ואנטישמים, אתם גם כפויי טובה: איזה שר מעמיד לרשות הציבור מספר טלפון שאליו אפשר להתקשר 24 שעות ביממה? ולא רק לטבת המיגזר שלו, אלא לכלל האוכלוסיה, לא משנה עדה דת או צבע עור, ואתם קוראים לו פושע????
Yehuda | 29.01.19
37.
עלוקות
תגובה ל-29 ה"רב" יולי - תגיד כשאתה כותב 'רב' זה בא מהמילה לריב, נכון? אתה חלק מהלהקה שלו עם הסמרטוטים על הראש שזוכה לכספים יחודיים על חשבון כולם ומשם נובע המחסור בתקציב וגם העדפת טיפול בחראדים כמו עם המחבלים. נראה אותך מוותר על התקציבים היחודיים לחראדים לטובת מערכת הבריאות. אתה ואני יודעים שלא יקרה כדבר הזה ולהיפך אתה ושכמותך, יחד עם הביב ולהקת המטומטמים שמקיפה אותו, תדאגו להגדיל את התקציב המושחת לטובתכם על חשבון יתר תקציבי הרווחה לכל האוכלוסיה.
שז | 29.01.19
36.
מי הרס את המערכת?
קל להאשים את ליצמן, ונראה לי שזו טיפשות, המערכת לא החלה כשהוא נתמנה לסגן שר הבריאות, וכ"כ כל המחלות הכרוניות של המערכת לא התחילו איתו, מי שבנה את המערכת והמשיך "בבניין" הזה היא מפא"י המחולוגית, והמשיכו בה כל הממשלות ושרי הבריאות למינהם ולמפלגותהם. ליצמן ניסה לשפר ושיפר במידת מה, אבל קיצצו לו את הכנפיים עם קיצוץ רוחבי ועם מערכת בראיות מושחתת ורגילה בהשחתה. ליצמן עשה מה שאף אחד לא עשה כשר הבריאות אבל להפוך מערכת קורסת ומושחתת למערכת בריאה צריך הרבה יותר זמן והרבה יותר כסף וגם מערכת חינוך לרופאים עם דגש על אנושיות. בקיצור, המערכת תמשיך לקרוס והציבור או חלקו אינם יודעים את מי להאשים? ביבי הוא האשם העיקרי, הוא יושב בממשלה מספיק זמן, אבל מעולם לא עבר בחד מיון! מנו שוב את ליצמן תנו לו אמצעים ולאט לאט תהיה לנו מערכת בריאות בריאה, ולא אנו כבר לא שונים הרבה ממדינות אפריקאיות. וגם אחר שתעשו כל זה, השייפור יקח זמן, לבנות בית חולים לוקח זמן, לחנך רופאים ושיהיה כדאי להם להשאר בארץ דורש זמן ומשאבים. אבל הציבור מאשים את ליצמן רק בגלל זקנו ואח"כ בוחרים ביבי או מושחת אחר.
Yehuda | 29.01.19
30.
ה"לקיחת אחריות" של ליצמן היא חסרת משמעות.
אם הוא יהיה שותף בממשלה הבאה (שזה כבר טעות) הוא יעשה בדיוק מה שהרבי מגור יאמר לו לעשות. העדיפות תהיה תלמודי תורה, התנגדות ללימוד ליבה, הגדלת קצבאות לחרדים לא עובדים, דיור מסובסד לחרדים לא עובדים וכיו"ב. אם תיקצוב בתי החולים לא היה עילה מספיק חשובה לאי כניסה לממשלה או להפלת הממשלה לאחר שנכנסתם - כל פסטיבל ליצמן, כולל לקיחת האחריות, לא שווה אגורה שחוקה.
פינקופץ | 29.01.19
28.
איזה תגובות ריקות
כמה שאתם שונאים יהודים חרדים.. לא יעזור כלום. כמו הבדיחה עם הכובע.. לא משנה מה, השנאה תהיה. למה ?.. כי זה לא אתם. צבועים. זהו אחד השרים הכי פעלתנים וחרוצים שיש בממשלה. המצב בבתי החולים זה יותר בגלל חוסר תקציב, העדפת טיפול במחבלים על פני יהודים, רופאים ורופאות שהגיעו לתפקיד עם אפליה מתקנת (ע"ח יהודים מוכשרים), ואעצור כאן.
הרב יולי | 29.01.19
17.
העביר מאות מיליוני שקלים לטיפולי שיניים בחינם לילדים- בזמן שחולים מטופלים במסדרונות.
כמובן שככל שיש למשפחה יותר ילדים- כך היא תרוויח יותר מסבסוד טיפולי שיניים לילדים. עכשיו בואו נחשוב ביחד: מה היא האוכלוסיה בישראל עם הכי הרבה ילדים למשפחה? מי היה מאמין- מדובר באוכלוסיה שבמקרה מצביעה למפלגה של ליצמן בבחירות. 1000 מיטות על פני 5 שנים זאת פשוט בדיחה. ב-2017 היו בישראל 15,800 מיטות לאשפוז כללי- כך שתוספת של 1000 מיטות על פני 5 שנים היא בקושי 1.5% בשנה. זה אפילו לא מספיק כדי להדביק את גידול האוכלוסיה בישראל (1.8% בשנה) ובוודאי שלא מספיק כדי לענות על צרכי האוכלוסיה המבוגרת, שגדלה בקצב מהיר מכלל האוכלוסיה ו"צורכת" יותר שירותי בריאות מהאוכלוסיה הצעירה.
מישהו | 29.01.19
5.
נכשלת
נכשלת לך הביתה סחטן נכשלת מתי אתה רוצה לתקן אחרי הבחירות הבאות החולים מתים בבתי החולים כרגיל לעלות את מס הבריאות כי הקופה ריקה כרגיל הצבור ישלם כרגיל האחריות על מקבלי ההחלטות בדיחה ליצמן זמנך עבר תפרוש בשיא רק שרים מקצועים לתפקיד לך לשלום תתפלל הכול בעזרת השם
חרון | 29.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת