אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אינטל הגישה הצעה לרכישת מלאנוקס ב-6 מיליארד דולר

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
כולכם מקנאים זה הכל
אינטל היא חברה פצצה. המשכורות באינטל גדולות פי כמה משאר החברות. ובלי שום פורפורציה לשאר השוק בישראל. וזה לפני שדיברנו של עובד מקבל העלאה קבועה כל שנה של לפחות 3-4 אחוז. והעיקר.... אינטל מחלקת בונוס של שלוש משכורות!!! לכל עובד כן!!! עובד שמקבל 25,000 אלף שקל (וזה משכורת רגילה שם) מקבל בונוס של 75,000 שקל! חוץ מהמשכורת הרגילה. תתפוצצו כולכם.
עובד אינטל | 30.01.19
24.
לא יקרה ...
1. מלאנוקס לא שווה את הסכום (למרות שאינטל ידועה בכך שקל לגרום לה לשלם יותר מהערך האמיתי). 2. ההתנהלות / הנהלה במלנוקס - יותר דפוקה מאשר באינטל כמו להכניס צירעה לכוורת דבורים 3. לא מייצר ערך אמיתי לאינטל יש אלטרנטיבות בשוק כמו ברודקום וסיסקו - עובדתית השליטה של מנוקס בתחום לא מוחלטת 4. סוג החברות שלא ניתנות לעיקול באינטל -- הטכנולוגיה תרד לטמיון כמו גם המליארדים ברכישה והמיליארדים בהטמעה 5. לאינטל פתרון מתחרה (פחות טוב ) אבל במכלול השיקולים של הערך הנוסף שתביא מלאנוקס לעומת הפיתוח הפנימי הוא נמוך
פים פם  | 30.01.19
18.
1. למה אייל ולדמן צריך למכור את מלאנוקס?
זה הבייבי שלו שגידל ופיתח בעצמו. לא הכל כסף בשביל לספור כל הדרך אל הבנק, צריך גם להנות מיצירה עצמית ויש למלאנוקס עוד מרחב ענק לגדול ולהתפתח. מניח שלאייל יש מספיק רווחים גם בלי למכור. תגובה ל- 7: קנית ככל הנראה בשערי שיא 110-120 ולא החכמת לקנות שוב בירידות בשערים 30-40-50 כי אזי היית מורווח לא רע, מניות זה משהו דינמי ולא חברת ביטוח.
אילן | 30.01.19
12.
ניהול גרוע וטכנולוגיה שניתן להעתיק בקלות
כל מי שיקנה את החברה בסכומים המוזכרים (מנופחים ע"י בנק ההשקעות על מנתלהעלות ערך) יעשה טעות קשה. זה הזמן להפטר מהמניה כי מה שנעשה כעת הוא Pump & Dump ... ראו הוזהרתם !!! אם ערך המניה לפי שווי חברה של 6 מיליארד = $120 אז איך זה שהיא נסחרת בפחות מ90$ תחשבו לבד ותבינו שמנסים לתמון לכם פח ! ערך החברה יירד לפחות מ$60 בתוך זמן קצר, כשהבנקים יהיו כבר בחוץ.
יעל | 30.01.19
8.
תגידו...זו בדיחה? החברה צריכה להימכר לפחות ב-180 דולר למניה. כנסו לראות מדוע...
אינטל השקיעה שנים של פיתוח בנסיון לפתח את הטכנולוגיה ולא הצליחה. המוצרים המתחרים של אינטל מבחינת ביצועים נחותים מאוד ביחס לאלה של מלאנוקס. ועל זה נאמר, If you can`t beat them, buy them... וזה בדיוק מה שאינטל מנסה כרגע לעשות, לרכוש את מלאנוקס. אני מדגיש, הטכנולוגיה של מלאנוקס היא יחידה מסוגה בעולם. אף ענקית לא הצליחה לפתח טכנולוגיה באותה רמת ביצועים.
123 | 30.01.19
6.
סכום מגוחך!!! כנסו לגלות את הסיבה לכך...
החברה פיתחה טכנולוגיה שאף ענקית (כגון אינטל, ברודקום, סיסקו וכו') לא הצליחה להעתיק. אינטל קנתה בעבר חברות במאות מיליוני דולרים כדי לפתח את הטכנולוגיה של מלאנוקס ולא הצליחה! לפיכך, מכירה של מלאנוקס מתחת ל-200 דולר למניה היא הפסד.
אבג | 30.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת