אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המכשול הגדול למפעל החדש של אינטל בקריית גת

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
צרות עין לוונטינית שפלה
מה יש פה חוץ מההשקעות הזרות שייגמרו בהיעדר מסה קריטית של אנשים משכילים בעל המח המערבי? אין פה כ ל ו ם. תגידו תודה, לוונטינים נפוחים שמישהו מביט בכוונכם בכלל. אתם א פ ס מאופס במפת העולם. אם הממשלה תגרור רגליים יימצאו יעדים חלופיים להשקעה. עוד עשור חוץ מערסים, ערבים וחרדים לא יהיו פה בני אדם הראויים להשקעות. תודו שבינתיים משקיעים בנו בכלל.
levantinius retardatus debilius | 30.01.19
7.
אינטל
צרות עין, זו הסיבה להתנגדויות השונות כנגד ההטבות לאינטל. כיוון שאינטל משלמת שכר לעובדיה הרבה מעבר לשכר הממוצע, המס המנוכה משכרם של העובדים ישיב למדינה את ההשקעה בחברה. אם אינטל תבחר להשקיע את כספה בכל מדינה אחרת, המדינה תפסיד את ההכנסות ממסים על השכר, תפסיד את ההכנסות מהיצוא.
עמוס | 30.01.19
3.
אולי עסקים קטנים ובינוניים רגישים כי הם משלמים מסים גבוהים,
בזמן שחברות ענק כמו אינטל, טבע וצ'ק פוינט שהרווחים שלהן נאמדים במיליארדים זוכות להטבות מס במיליארדי שקלים בשנה? מה שאינטל עושה בעיקר זה להכניס לכאן הרבה דולרים בתור השקעה במפעלים, ואז לייצא אותם פטורים כמעט לחלוטין ממס.
מישהו | 29.01.19
1.
העיקר שכחלון שלף כותרת על אלפי עובדים
במקרה הטוב תהיה תוספת של עד אלף עובדים וגם זה במשך כמה שנים וגם קשה להאמין שימצאו עובדים מיומנים.בקיצור העיקר שכחלון זרק כותרת בשביל לקושש עוד כמה קולות שלא יעזרו לו בכלל.כי הוא כבר גמור פוליטית ואת הכנסת הבאה הוא יראה בטלויזיה
אבי | 29.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת