אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רכבת ישראל סגרה את הקו החצי חשמלי לירושלים, צפוי לחזור לפעולה אחה"צ

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
תרומתו של שר התחבורה כץ לתחבורה נמחקה בגלל רכבת קו ירושלים מרובה התקלות
אני מצפה מהשר לקום ולהודות כי הקו נפתח לפני שהוא מוכן, לבטל את הרכבות לנוסעים מטרמינל 3 לירושלים, להחזיר את הרכבות מקו ירושלים לקווי הצפון הצפופים ולחשב מסלול מחדש , דהיינו להפעיל את הקו כשיהיה מוכן וקרונות מותאמים יגיעו לארץ מתי שיגיעו. ההחלטה בידי שר התחבורה אם להמשיך לאמלל את נוסעי הרכבת לצפון או לא. בכל מקרה יום הבחירות קרב וכל אחד יעשה חשבון מאחורי הפרגוד.
שלי | 31.01.19
14.
אחלה רכבת
שחררו.. אז יש הרבה תקלות.. כל יום יש 30 רכבות, יש איזה 2 רכבות שמתבטלות בשבוע. ביג דיל.. בינתיים זה הפך את הסיוט של הבוקר והצהריים שלי (גר בירושלים עובד בתל אביב) לנסיעה נורמלית של 50 דקות כולל ההמתנה בנתבג.. וואלה לא יצא לי להיפגע משום תקלה.. אז תרגיעו , אחרי 30 שנה של תכנונים סוף סוף היה שר שקידם את הרכבת.. אה, וזה אשכרה חינם.. חוסך לי בערך 700 שקל בחודש בינתיים. שווה תקלה מדי פעם..
האמת | 30.01.19
13.
בדף הפיסבוק (פראבדה) הכל חיובי אצל השר כ''ץ תלונות נמחקות /לא מופיעות
שר התחבורה גרם נזק עצום לנוסעי הרכבת בצפון הארץ שביטל עשרים רכבות ביום רק כדי להצטלם גוזר סרט בקו ירושלים הכושל נכון לעכשיו ואפילו לתל אביב אינו מחובר. התקלות הרבות בקו ירושלים והעומסים ברכבות במרכז ובצפון הם תוצאה של הפעלת קו לא גמור לירושלים כדי להאדיר את שמו של כ''ץ בפני חברי הליכוד.
דוד | 30.01.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת