אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"המוצר האמיתי שישראל מוכרת בייצוא הביטחוני הוא שאין מגבלות ולא שואלים שאלות"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
המדינה צריכה כסף אדיוט, כי בלי כסף אין קצבאות לזקנים לנכים וסובסידיות לחקלאים
מדינת ישראל צריכה לייצא כמה שיותר, בשביל לממן את כל החזירים (נכים זקנים חקלאים קיבוצים) צריך לממן את המטרו ואת הרכבת הקלה ואת המחלפים, ואת הצבא הכי פחות יעיל בעולם, עם הגנרלים הכי מטומטמים (כמו גנץ) בקיצור צריך כסף והרבה
התפרן | 01.02.19
8.
גם דמוקרטיות הן חונטות
הצביעות עוברת כל גבול. אין מדינה בעולם בה השלטון לא עושה שימוש בצבא ובמשטרה כנגד זכויות אדם. הכל זה בסוף מינון והכל זה זווית ראיה. נורבגיה מסרבת לרכוש מישראל בשל זכויות האדם בשטחים אז גם תעא אלביט ורפאל לא ימכרו למשהבט? בארהב פועלים נגד פליטים מאמל"ט אז שם זה כשר ? בדרום סודן כבר מזמן יש שלום עם צפון סודן. בפיליפינים רוב העם תומך בדוטרטה. אם יש שליט שהוא באמת פושע נגד האנושות כמו שהיה בליבריה קונגו וסיירה לאון אז יש נגדו תביעה בהאג. כל השאר הסחפות לא רצינית.
סוני | 01.02.19
6.
חרטא ברטא
הצרפתית, הגרמנית והרוסית שלי לא משהו אבל הקמפיינים האלה לא מגיעים מדרום אמריקה, לא מישראל, לא ממקום "מצפוני" ובטח לא ממקום של "דאגה לאינטרס הישראלי" אלא מדאגה לאינטרסים זרים לחלוטין של גורמים כאלה ואחרים במדינות צפוניות וקרירות (אקלימית ומוסרית). אני מקווה שישראל תכפיל, תשלש ותרבע את היצוא הבטחוני שלה על חשבון חבורת הדקדנטים האלה.
עמית | 01.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת