אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אמזון שווה הכי הרבה בעולם? לא בטוח שלאורך זמן

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
מגיב 2 - מאיפה הבאת את השטות הזאת?
מי שמממן משלוח חינם מסין זה לא מדינות עשירות - זאת ממשלת סין! מדינה שהכלכלה שלה מבוסס על ייצור ייצור ייצור, בעיקר ייצור של שטויות בדולר, לא יכולה להרשות לעצמה שכל הכלכלה תעצור כי המשלוח כל כך יקר. לכן אם תיכנס למשל לעליבאבא ותקנה בכמות סיטונאית, לא לעיליאקספרס לקנות שטות בשקל, פתאום תראה שאין כמעט משולחים חינם. כל עוד החבילה קנה וזולה הממשלה הסינית מסבסדת את המשלוח, חבילות גדולות ויקרות כבר לא.
רוני | 02.02.19
2.
אמאזון אכן בבעיה רצינית
חלק משורת הרווח המקרטעת והלא יציבה של אמאזון,מתבססת עח מכירות קמעוניות באינטרנט ובחנויות פיזיות וכאן הבעיה המרכזית שאפילו התמיכה ברווח הזה,הבא משירותי ענן וחומרה,לא יציל אותה,באותו רגע שטראמפ ואחריו שאר העולם,ישנו את הסכם הדואר הבינלאומי עתיק היומין,לפיו הדואר במדינות העשירות מממן את הדואר והחבילות שמגיעות מסין.ברגע שההסכם ישתנה והסינים,יאלצו לשלם מכיסם עבור הדואר שמגיע מסין על המשלוחים שלהם של חבילות קטנות והפצתם באמצעות הדואר האמריקאי ועוד,מחירי אמזון יתיקרו ואמזון תפסיק להיות אטרקטיבית
דורון | 02.02.19
1.
אמזון היא דוגמת חיקוי לסטארטאפיסטים ול"מלאכים" שלהם
מה שהמשקיעים ציכים ללמוד מהסיפור של אמזון זה הערך של סבלנות וראייה לטווח ארוך. בזוס משך את החברה שהקים על פי תוכנית המבוססת על השיכנוע שלו, שבטווח הארוך שיווק באינטרנט חייב לנצח את הערוצים המסורתיים של חנויות "טיט ולבנים", וכי אפשר לשכנע גם לקוחות ללא יומרות דיגיטליות לקנות "בקליק" אם רק בונים מוניטין של אמינות באספקה, מחיר מוזל ומודל "בינה עסקית" שסוגר את כל הפינות. הרבה שנים החברה הפסידה סכומים לא מבוטלים, הרבה אנליסטים צחקו כל הדרך למכתבה שלהם במערכות העיתונים, ובזוס התעקש שהיציאה למסלול ריווחי נמצאת ממש מעבר לפינה. מי שנשאר איתו לא מתחרט, ומי שקפץ על ההזדמנות הראשונה לצאת מהמייזם, אוכל את הלב.
Yehuda Elyada | 01.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת