אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מדברים טבעונות, אבל אוכלים יותר בשר"

77 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

76.
למה צריך לדבר טבעונות?
אין משהו יותר מעניין לעשות בחיים? אני אוכלת בשר ולא מדברת על זה ולא על טבעונות כי טבעונות הייתה הורגת אותי כי אני חולת סוכרת (ושאלה שלא מבינים כלום בסוכרת אפילו לא יטרחו לענות כאן כי הם לא יודעים איזה סוכרת יש לי וממה קיבלתי אותה אז עדיף שישבו בשקט)
אני | 04.02.19
71.
ל69
אמיר, כנראה שאין לך ילדים.. עוד בזמני הראו לנו בבית ספר לידה וכל הילדים היום עוברים שיעורים על הנושא בבתי הספר היסודיים. ילדים רואים המלטות של בעלי חיים כל הזמן ויש אפילו סיורים של בתי ספר לפינות חי וגני חיות ואם יש לידה זו האטרקציה הכי גדולה. רצח של בעלי חיים זה משהו שהאדם הנורמלי לא יכול לקבל ולכן זה סוד צבאי שמור. ביום שילד יצביע על חיה ויגיד שהיא עושה לו תיאבון - בשר יחשב טבעי, עד אז - זה פשוט תעשיה שמגלגלת מליונים על סבלם של בעלי החיים. הדבר הכי לא טבעי בעולם האנושי.
עופרי | 04.02.19
68.
ממה אוכלי הבשר מפחדים
אני רוצה לראות שהורים אוהבי בשר יקחו את הילדים שלהם לראות איך מייצרים בשר, כמו שהם מראים להם איך מגדלים פירות וירקות. הרי אף אדם שפוי לא יקח את הילד שלו למשחטה אם זה טבעי לאדם לאכול חיות, אז למה זה לא מתקבל על הדעת והורה כזה יחשב למטורף. התשובה פשוטה: זה לא טבעי לאדם
עופרי | 04.02.19
67.
חחח זה בשר מקומי שמגודל בגליל. משלוחים חיים.
מה אתה משחק אותה בשר מקומי שמגודל בגליל?? אתה מביא עגלים חיים מאוסטרליה במסע אכזרי שקשה לתאר , מפטם פה ושוטח. הכי רחוק מבשר מקומי שאפשר. כבר עדיף קפוא מברזיל או אורוגואי , שם הוא לפחות אוכל עשב ולא מתעללים בו. פשוט שקר לקרוא לבשר שלך מקומי, אפילו אם הוא טעים. רק חי בריא ואגודת מרעה הגולן זה מקומי בדוק, כל השאר שקר
אחד ש | 03.02.19
66.
בשר
מאחל לו שיפשוט את הרגל וימות ביסורים כמו שדבאח טובח את החיות. מי שלא ראה מה נעשה בבית מטבחיים חושב שבשר זו אריזה מנויילנת במרכול ולא היא. מניסיון. מיותר להזכיר את הזנק העצום שמשק החי גורם לכדור הארץ. מכל בחינה צריך לצמצם עד לאפשר את כל הקשור לתעשיות המזון מהחי.
עמרי | 03.02.19
62.
אז ככה
קודם כל הגיע הזמן שהממונה על ההגבלים העיסקיים יאסור זכיינות בישראל. לא ארחיב אבל זו לא יותר מנוכלות במרחב גאוגרפי כה קטן. שנית, ההדמיה תת רמה ואני מרשה לעצמי לרדת על הגרפיקאי/מעצב, כי הוא/י פעלו באופן לא מוסרי כשקדמו ממכר בשר. שלישית, אין לכלכליסט גבול ממה לעשות כסף בכתבות קידום? הכל כשר מבחינתכם? הלוואי וזה שירת הברבור של העסקים של הדוחה גם פיזית בתמונה.
עגל חמוד | 03.02.19
53.
ל43: בול שיט: אתה תמות בדיוק כמו כולם.
כל אוכל בריא, הכל עניין של מידה ו לטבעונים, צמחונים ו יתר ה תמהונים : כל החיות חוץ מהצמחוניות אוכלות.... חיות, כך שטבעוני רחוק מי האמת, ו לצמחונים כן ממש בריא ,כולם נתמכים בתוספות מזון באיזה שהו שלב. אז בריא? די אם כל הטרנדים ו הרחמנות בכאילו תהיו רחמנים שאנשים ול ילדיכם. בכל זאת תהיו בריאים!
אני ולא אחר | 03.02.19
47.
חוסר חומצות אמינו חיוניות לגוף האדם...
גורם לתוקפנות יתר כלפי בני המין האנושי. חיפוש אחר "איזון עם הטבע" שמקורו העיוותים המודרניים, אופנת הטבעונות, השפעת הסביבה הריקנית, - כל אלה לא תורמים לבניית חברה בריאה. איזון צריכים למצוא ביננו, בני אדם, ולא ביננו לבין הצלחת.
אוהד | 03.02.19
41.
להיות טבעוני זה לא רק בגלל בעלי חיים זה בעיקר בריא לגוף ולנפש
בואו נעזוב את הקונספט ההזוי של בוא נאכל דברים מתים וזה יעשה אותנו שמחים רוב המחקרים המדעיים מוכיחים היום שבדיוק כפי שבעבר חשבו שסיגריות עוזרות לשיעול ובכלל לבריאות ככה חושבים היום שבשר זה בריא בעוד שהמחקרים מראים חד משמעית שחלבון מהחי הוא הגורם לסרטן. שוב, זה מדעי! ובכלל אני לא שמעתי על "טרנד" מסעדות טבעוניות...בקושי וקיימות! היום יש טרנד של המבורגריות...
חיים | 03.02.19
24.
למה להטיל רפש באחרים
לא מבין את מהות הכתבה הזו מרבית הבשר של דבאח מקורו בעגלי פיטום שמגיעים לישראל מאירופה ומאוסטרליה, יש לו מפטמות משלו, הוא משלם למגדלים לגדל לפי פרוטוקולים שלו, ולאחר מכן נשחט אצלו במשחטה. נכון, יש לפאדי עדר פרטי שלו, שהוא נהנה לטפח, אבל העדר הזה לא מסוגל לתמוך במסעדה אחת, שלא לדבר על 4 מסעדות בשר ועוד לא מעט יוזמות שיווקיות וסיטונאיות. לצחוק על בשר ברזילאי זה לצעוק אני חסר כל הבנה בבשר ובבעלי חיים באופן כללי. את גזעי הבקר שהביאו לברזיל\ארגנטינה, הביאו בעיקר מאירופה, הפרה הנפוצה שם היא האנגוס, השחור והחום, כן, אותו אנגוס שהמסעדות שלכם קרואות על שמו. יש אומרים שהוא אפילו טהור\נקי יותר מבחינה גנטית מהאנגוס האמריקאי ואף מזה הבריטי הנוכחי. אגב, האנגוס הזה, מגודל שם במפטמות ענק (feedlots), נשחט בגיל צעיר 9-12 חודשים. אז על איזו פרה זקנה בדיוק אתה מדבר...?... הדבר הכי חשוב לצרכני בשר זה אמינות אם מה שאתה משדר כרגע, אין שום סיבה לקחת אותך ברצינות מפתיע שמשפחת דבאח עובדת עם אדם יהיר שכזה, מקווה שזה בעיקר תעלול שיווקי על ידי יחצן חסר כל הבנה ולא תפיסת העולם העסקית החדשה.
עמי | 03.02.19
23.
ירושלים
אני מאחל לך רק טוב ושתצליח בעסקים ובמסעדות. אבל למה לעשות כסף על סבל איום של חיים אחרים ? אולי בדרום אמריקה יש מרחבים לבקר, כאן 99% מהבקר מגודל בכלובים קטנים, עוברים גידום קרניים, סירוס, צריבת מספר בבשר, וחיי דיכאון מהיום הראשון שהעגלים מופרדים מאימותייהם, ועל לגאולה ביום השחיטה, שבו הם רואים את חבריהם נשחטים לפניהם (בניגוד להלכה). תתקדם, אוהב אותך.
רוני | 03.02.19
14.
אין שום "טרנד טבעונות" מדובר בטרנד יח"צ של הנושא
אחוז הטבעונים והצמחונים באוכלוסיה נשאר פחות או יותר אותו דבר, מה שעלה הוא חלקם בקרב קובעי הדעה בתקשורת ויכולתם להשפיע דרך רשתות חברתיות. גם היום כמו תמיד יש אנשים שמתפרנסים מ"מזון בריאות" ,פעם קראו לזה הרבלייף,ויטמינים,ארוחות בריאות מוכנות...היום קוראים להם "טבעונים"
קרני בור | 03.02.19
5.
הבעיה העיקרת של הטבעונים,הם מזוהים כקיצוניים,מוזרים ומטרידים
לכן,אף מחאה או רעיון לא יעבור טוב כשאישה עם שיניים צהובות שצועקת ושיער מתחת לבתי השחי שלה מתנפנף והיא שופכת צבע אדום והם מעלים באובססיביות סירטונים. לכל היותר זה ישפר את תנאי בעלי החיים (שזה מבורך). צודק הבחור,מדברים טבעונות וצורכים יותר בשר...עובדתית הטבעונים לא מצליחים לצמצם את צריכת הבשר
נמרוד | 03.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת