אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכסף לבריאות טמון במס שנתניהו ביטל לפני 23 שנה

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
ליצמן ה"גיבור" ישמח להעלות מיסים לציבור שאינו נמנע עם בוחריו
הרי החרדים לא עובדים, ולכן לא משלמים מיסים, אז מה איכפת לליצמן שיעלו מיסים? הרי חצי אחוז מאפס, זה עדיין אפס. לכן חבריו העלוקות יהנו, ואת התשלום ישלם כרגיל האזרח החילוני העובד. מקווה (אך לא מאמין) שהפעם החילונים יעיפו את החרדיאדה שהשתלתה על ועדותה כספים הואצר (כחלון הוא הרי שלוחה של החרדים).
אחד שיודע | 06.02.19
35.
לכתב קל לדבר בעד ההעלאה, כיה או בעצמו לא משלם מס בריאות
שני העשירונים העליונים משלמים את רוב המיסים במדינה. כשאתה משלם 5% על משכורת של 10K ברוטו, אז אתה משלם רק 500 ש"ח בחודש, אבל כשאתה מרוויח 40K ברוטו, אתה משלם 2000 ש"ח בחודש מהנטו שלך. אז מה איכפת לכתב שיעלו בעוד חצי אחוז? הוא ישלם עוד 50 ש"ח בחודש, בעוד שאחרים ישלמו עוד 200 ש"ח בחודש. מבחינת הכתב, אפשר לכתוב ש"כולנו נסכים לשלם", אבל זה כמו קבוצה של אוכלי חינם ש"לא איכפת לה שיעלו את המחיר במסעדה" - כי היא לא משלמת את החשבון. דבר בשם עצמך, מר כתב. מערכת הבריאות רקובה, אבל הכסף לא צריך לבוא מעוד מס.
ניב | 06.02.19
31.
המספרים מספרים סיפור אחד: האם אתם מוכנים שהצעירים ישלמו על המבוגרים כן או לא
יש יותר מבוגרים ונתמכים כי הרפואה באמת טובה. זו אמת מבורכת אבל אסון כלכלי. הפיתרון המוצע: האזרח משלם המיסים בין גילאים 30-50 שכבר עכשיו נטל המס עליו מהגבוהים בעולם ישלם עוד כדי לממן את המשך הטיפולים לאוכלוסיה המזדקנת. טעות נפוצה היא לחשוב שהמבוגרים עניים. נכון, מבוגר עני זה מצב קשה יותר מנשוא מאשר צעיר עני שיש עוד עתיד לפניו, אך באופן ממוצע השכבה המבוגרת בישראל *עשירה באופן משמעותי* מהדורות הצעירים יותר. ועדיין מבקשים מהדור הצעיר שמרוויח אמנם יפה אבל העמוס במיסים וחסר נכסים, לשלם את הוצאותיהם של השכבה העשירה והמבוססת יותר של דור או שניים מעליו. אם תשאלו אותי, טעות חמורה. שמי שיש לו כסף יעשה ביטוחים וטיפולים פרטיים וישחרר את המערכת. ושהמערכת תדאג רק למי שבאמת אין לו.
קובי השפוי  | 04.02.19
25.
לא אצביע לימין ..רק בגלל מצב בהריאות המדינה..
שוב רוצים לגלגל את הבעיה לציבור..ההוצאות של ביבי..ומשפחתו וסדר הדיפויות הקלוקל..יכולים לבנות כפר שלם של בתי חולים..הימין חיסל את החינוך הבריאות..משטרה ובתי המשפט..שלא נדבר על המצב הבטחוני..וזאת אומרת ימנית..מה יאמרו השמאל..הפעם נעניש את הליכוד..
לא אצביע ליכוד | 04.02.19
16.
שרידותו של ראש הממשלה
סדר העדיפויות של ביבי הוא שרידותו הפוליטית והתקציב משרת אותו . לכן הוא יעביר כסף לחרדים שלא עובדים ולהתנחלויות הזויות , לבנות לו מטוס מפואר , כאשר לתקציב הבריאות והרווחה נשארים שאריות - זה ביבי שבזמן כהונתו עלו מחירי הדיור בכמעט 200% והסוף יהיה בפיצוץ הבועה כאשר כולם יהיו עניים - זה ביבי שרואה רק את עצמו ושלטונו ולכן , לפי החשדות , תמך באלוביץ כדי שהוא יתמוך בו דרך אתר וואלה וזה עלה לנו רק כמיליארד ש"ח .
אלי | 04.02.19
15.
אי אפשר להעלות מסים יותר
כותבי הכתבה מתנהגים כאילו אזרחי ישראל הם פרה חולבת שיש לה אינסוף חלב בעטיניה. אבל האמת היא שאין לנו יותר כסף. כבר עתה המסים במדינת ישראל גבוהים מדי. אם למערכת הבריאות חסר כסף - שהממשלה תקצץ תקציבים במשרדים האחרים ותעביר אותם לבריאות.
אורן | 04.02.19
14.
ברור שליצמן תומך בהעלאת המס הציבור שלו לא עובד
לפחות לא בצורה חוקית ומוצהרת בשחור הם חוגגים. אבל אני אתן לכם כמה רעיונות למימון מלבד עוד 0.5% מס (לא שיש לי בעיה לשלם את המס אם כולו יילך להגדלת תקציבי הבריאות, אבל מה שיקרה הוא שהמס ילך לתקציב הבריאות והמדינה תעביר את ההפרש בתקציב לביטחון, למתנחלים, לחרדים) בטלו את טיפולי שיניים בחינם לילדים עד גיל 18 - זה עוד אחד מהחוקים של משריצי הילדים של ליצמן בטלו את חוק חינוך חינם מגיל 3 - המדינה לא צריכה לממן ביביסיטר תתחילו לפקח על ביטוחי הבריאות המשלימים, הביטוחים האלו מצד אחד עוזרים למערכת כי אנשים עם כסף מעמיסים פחות את המערכת הציבורית, אבל מצד שני הביטוחים גרמו לעליית מחירים מטורפת בשרותים הרפואיים וזה דבר שצריך להגביל
רמי | 04.02.19
12.
המיסוי בישראל זו רעה חולה
לא מספיק שאנחנו משלמים אלפי שקלים בחודש למס בריאות אתם רוצים עוד מיסים. איך זה ייתכן שחצי מהמשכרות שלנו הולכת בצורה כזו או אחרת למדינה??? איפנה אנחנו חיים - בברית המוצעות..... אין ספק שהליכוד זה המפא"יניקים של ימינו. אותם הבולשיביקים של רק בשינוי צבע הדגל.
ק | 04.02.19
11.
ביבי - ימני קפיטליסטי
האידיאולוגיה הימנית של בנימין נתניהו היא למעשה אידיאולוגיה כלכלית. התערבות מעטה ככל הניתן של המדינה בחיי האזרח. כלומר המינה לוקחת פחות במיסים אבל נותנת פחות שירותים, יותר כסף נשאר בידי האזרחים שבו הם יכולים חרכוש השכלה, בריאות ועוד... אך למעשה נוצרה מדיניות שבה המדינה לוקחת הרבה אבל נותנת מעט. צריך מטוסים, טנקים נשק, טילים, צריך הסכמים קואליציונים, ישיבות חרדיות , צריך לממן התנחלויות, אבטחת ישוהים מעבר לקו הירוק ועוד.. כל זה בא על חשבון משהו. המיסים הם די קבועים, אז אם מורידים מיסים משהו צריך לקצץ. בביטחון לא נקצץ כי זה חשוב. בהסכמים הקואליציונים שמזרימים מיליארדים לחרדים והתנחלויות לא נקצץ כי אז הממשלה תיפול. אז נקצץ בחינוך ובבריאות. לא מסובך ופשוט.
ישראלי | 04.02.19
5.
הגיע הזמן לחייב את סוכנות הפליטים של האו"ם בעלויות
חבר הלאומים לא דאג ליהודים. מדינות אפריקה הפנו עורף בזמן מלחמת העולם השניה. מרביתן אף ניתקו קשרים דיפלומטיים על ישראל בשנות השבעים. האו"ם מגנה את ישראל על אוטומט. צריך לתת הגנה לפליטים אך את העלויות יש לגבות מהאו"ם ולהלאים את כספי המדינות שמהן ברחו הפליטים. יש להפסיק את תיירות המרפא. וכדאי להשקיע יותר במחקר רפואי.
א | 04.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת