אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפוף במחלקות הפנימיות? ליצמן יעלה את מחירי האשפוז

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
איך ליצמן עוד ממשיך בתפקידו ?
למה להעלות את מחיר האישפוז לא יותר טוב להרוג חלק מהמאושפזים כדי לפתור את הבעייה ? אבסורד של חסר ניסיון והתחשבות .ליצמן צריך לעוף מהתפקיד שנכפה עליו ולא יודע לנהל אותו . במקום להפנות כספים שהוא מעביר למגזר החרדי לשיפור תנאי אישפוז והוסת מיטות אישפוז .הוא מעלה מחירי אישפוז .ומי מתאשפז הכי הרבה ? לא העשירים שיש להם רפואה פרטית ,אלו הם הקשישים ,העניים וחסרי יכולת .אז הוא בא ומעמיס עליהם את הכישלון שלו ואולי הם לא יוכלו לשלם על האישפוז וכך לא יבואו להתאשפז ואולי ימותו גם.
שגיא | 06.02.19
16.
הליכוד לא ירד מ 30 מנדטים גם אם ביבי יאכל תינוק בשידור חי.
הוא יגיד שזו מזימה של השמאל והם יאמינו לו. לכל מלך יש נתינים שממליכים אותו לכזה. הבעייה היא לא ביבי, הבעייה היא אלו שמצביעים לו. וגם גנץ לא יעזור ובטח לא בוגי עם צבעי חאקי. מצביעי ליכוד לא רוצים ביטחון, לא רוצים חינוך, לא רוצים בריאות. רוצים ביבי. רק ביבי. אגב, אמסלם לא טועה שהוא אומר שהמונים יצאו לרחובות אם ביבי יילך לכלא. הם יצאו
55 | 05.02.19
10.
שום תירוץ לא יעזור. זה כישלון קולוסאלי של כל הממשלה.
ליצמן, חוץ מזה שהוא שר שמוכוון מגזרית טוטאלית, לא יכול לעשות ניסים. האשמה כולה על נתניהו (10 שנים בשלטון) וכחלון (4 שנים שר אוצר! כל הסיפור של תיקצובים ופתרונות לעתיד נועדו להונאת המצביעים ולא שווים אפילו התייחסות.
פינקופץ | 05.02.19
8.
רק בישראל החולים אשמים במחדלי הממשלה
יש מצוקת אשפוז? הנה פתרון נהדר... נדאג שפחות חולים יתאשפזו. נייקר את מחיר האשפוז נוריד את ההנחות לקופות החולים וכך פחות חולים יתאשפזו. אכן פתרון מדהים. לפי הלך המחשבה הזה יש בעייה של זקנים שאין להם טיפול, האוכלוסיה מזדקנת , בואו נייקר את התרופות ואז הם לא יוכלו לרכוש תרופות וימותו בגיל צעיר יותר. פתרון קסם מקורי ויעיל
ישראלי | 05.02.19
2.
הממשלה איבדה שליטה
כבר מזמן ידעו שזו פצצה מתקתקת ומי שמשלם את המחיר אלו האזרחים. ראיתי במו עיני איך הטיפול הכושל במחלקות בתי החולים מביא למותם. חוסר בצוותים, הערכות לקויה, אפטיות הזויה, וחוסר אונים של החולים ובני משפחותיהם מביא למצב אבסורדי. בושה וחרפה למדינת ישראל, ממשלת ישראל הנהנתנית והרשלנית.. יחי מדינת היהודים..
איתן | 05.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת