אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיטה חולה: "המון מתמחות בהיריון נפגעות מטיפול בחולים"

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
לא הייתם רוצים אז לנתח אותך או לקבל החלטה רפואיץ ז
לא קשור לנשים או גברים. מי מיכם מתנדב שרופא אחרי 20 שעות ויותר ללא שינה יטפל בכם ואולי יעשה טעות שתעלה לכם בחיים צריךך לפתוח תקנים כך שרפא לעולם לא יעבוד כל כך הרבה שעות ..
אל הרי נהג אוטובוס או משאית יכטל לנהוג עד 12 שעו.  | 16.02.19
9.
כנראה כשהיא חירטטה על שיוויון היא התכוונה לזכויות, בלי החובות.
גבירותי ורבותי, הפמיניזם מתגלה במלוא כיעורו, רוצה את כל הזכויות וההטבות בלי כל העבודה הקשה ועוד דורשת יחס מועדף. היא בטח גם מאלו שמתבכיינות על מיתוס פערי השכר המגדריים שהופרך כבר מאות פעמים. "למה אני צריכה לפגוע בבריאות שלי כי אני רוצה לעזור לאחרים? זה בלתי נתפס". את לא חייבת מאמי, אבל מה, בחרת את המקצוע בידיעה ברורה שאלו הם התנאים וחשבת שתוכלי להתמודד עם זה. עכשיו גילית שלא. בעיה שלך.
מני | 06.02.19
7.
את לא עובדת על אף אחד
המנהלים שלה ממש לא מונעים ממנה להגיע להסדר עם החברים שלה במחלקה ולפצל את התורנויות בחצות, כך שבמקום לעשות תורנות אחת בשבוע שנמשכת 16 שעות בין 16:00 ל-8:00 למחרת, היא תעשה שתי תורנויות בנות 8 שנות כל אחת בין 16:00 ל-24:00 או בין 24:00 ל-8:00. גם נמרוד רחמימוב, סיו"ר הר"י, הציע למתמחים הצעה כזאת בשביתה הגדולה של 2011 והם דחו אותו בבוז, כי הדבר היחיד שעניין אותם זה עוד כסף.
כלכלן | 05.02.19
3.
את צודקת ב 100%
בתור לא רופא, נאלצתי לעבוד שנים רבות במשמרות ארוכות, משמרות מתהפכות (סיוט שרק מוח אולטרא מעוות היה יכול להמציא - 4 משמרות בשבוע שמתהפכות עליך ימין ושמאל), מעבר להתעללות במשפחה, בסוף הגוף מתפרק, ומחלות צצות עליך מכל עבר. יום אחד הרופא שלי נתן לי חודש לחיות אם לא אעזוב את העבודה שהייתי בה, ברור שעזבתי, רק שהמחלות לא עזבו אותי.
מישה | 05.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת