אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו: מה קרה כשאיילת שקד כינתה את גנץ "איש שמאל"?

243 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

241.
שקד מזכירה לי את החונטה בארגנטינה, עוקפת מימין וזועקת "שמאלנים בוגדים"
להלן דוגמת רשימת לשמאלנים בוגדים החדשים ע"פ איילת שקד וחבר מרעיה: זאב ז'בוטינסק ז"ל מנחם בגין ז"ל אריק שרון ז"ל יצחק שמיר ז"ל בני בגין מאיר דגן ז"ל בוגי יעלון אביגדור ליברמן בינימין נתניהו (עונה להגדרה אבל במקרה שלו היא סותמת את הפה) ...
דניאל | 27.08.19
239.
מה הוא השמאל בישראל.
ראשית שתגדיר לנו מה זה שמאל ומה הם "תנאי הבסיס" לזכות בתואר "שמאל". שתשווה את ראשי הרוויזיוניסטים מקימי תנועת החרות, הליכוד לדורותיה והיכן הייתה מציבה אותם כיום, ראשי "הימין" משתמשים במושג "שמאל" לשיסוי וניגוח מתנגדים ואיש לא יחוש את ההבדל בין שלטון הליכוד לשלטון "כחול לבן" פרט ליושר של משרתי הציבור.
אחיה השילוני,, | 21.08.19
238.
איילת שקד מה מצחיק בשמאל
אישה קטנה בינוית ולא חכמה.רעה וצינית.הבנתה מוגבלת לכיתה ו בערך.אין לה ראייה כוללת והיא חד מימדית.שמאל-זה לא מצחיק,זה פשוט בהסתה הפך למילת גנאי.זה חלק ממסע הסתה מתמשך שבראשו ביבי ובהמשך לו איילת וחבריה נטולי הבינה והמשיחיסטיים המביאים את ישראל לדמות של מדינת הלכה פשיסטית ימנית וגזענית.אישה קטנה רעה ומלאת שאיפות.
יורם | 19.08.19
229.
לצערי השמאל היום אינו השמאל שהקים את המדינה
ולצערי אין מנהיג בעל שיעור קומה כבר הרבה מאוד זמן במחנה השמאל, מה שמטרלל ומסחרר אותם. ולצערי, לא נותנים הזדמנות למנהיגים להתפתח במחנה השמאל, אם הוא / היא לא מנצחים את הבחירות (ביביחירות) ישר סכינים ועריפת ראשים. ואז שוב השמאל מוצא את עצמו עם אנשים ללא ניסיון מספק. ואני אומר זאת כאיש ימין. אני חושב שחייבים שמאל חזק ובריא. בלי קשר, איילת תני בראש!
אני | 29.06.19
220.
"ימין/שמאל" כבינאריות מאחזת עיניים. הבעיות האמיתיות: עוני, אפליה, צדק ומשפט אמת ועוד.
איילת שקד לכי עם בעלך הטייס לראות כמה עוני יש במדינה. את אולי מצליחה לעבוד על התמימים, אבל הם הולכים ומתמעטים. אתם בבונים החופשיים חושבים שכולנו טיפשים... מזמין אותך ואת החבר שלך ביבי את מיליקובסקי בכול זמן ומקום לראות מי חכם באמת. אני בא עם תורה בת אלפי שנים וידע כללי רחב. תגידי מתי ואיפה.
יובל שי | 11.06.19
208.
ביבי וערכים
שיראו אתהאמת. כולם היתקופפו לפי ביבי ודאגו לשריין להם את הכסא והעדיפו את עצמם על העקרונות שלהם ואלה שהבטיחו לקהל לשהם. אחד שנישאר ולא היתקפל לפני ביבי, שמר על ערכים ועל מילה שנתן לציבור שלו הוא לברמןץ אז אף אחד שלא יאשים אותן. הבעיה שכולם היתרגלו לערכים ירודים, אי אמינות והפכו אותם לסטנדרט שלנו ,קשה להם לקבל ערכים טובים יותר. תיסתכלו על טראזה מאיי, ציפי ליבני, רבין, תילמדו ותעריכו אותם-ואותם תהפכו לסטנדרט ולא הפוך.אדם שמרשה לעצמו לשגע מדינה שלמה בגלל צרכים אישיים הוא שלילי מיסודו. חבל שמציגים את ליברמן כ"משחק עם כלנו" במקום
מ | 02.06.19
200.
לשרה ההזויה שלא עברה אחוז חסימה כנסי בבקשה
מי הוא השמאל ומי הוא הימין? ממשלת השמאל של אשכול הביסה שש מדינות ערב בשישה ימים הלו היא מלחמת ששת הימים בה שילשנו את שטח ישראל, לא רק שהימין החזיר כבר כמעט את כל השטח החל מסיני(בצדק למען שלום עם המצרים) פינוי גוש קטיף וחלק גדול מיהודה ושומרון אז כך.. ה"שמאל" של מפא"י דאז הביס שש מדינות ערב בשישה ימים ומאז כמעט ה"ימין" כ50 שנה בשילטון ולא הביס אפילו ארגון טרור אחד אז כך מספיק עם הסתה ופילוג של העם, מה גם העם העיף אתכם מהכנסת בצדק רב
מוטי חיפה | 23.04.19
191.
דבריה של שקד הם צביעות ברמה הירודה ביותר
ציטוט מדבריה: "...המחוקק חשב שצריכה להיות ביקורת שיפוטית על החלטת היועמ"ש מכיוון שמדובר בראש הממשלה". יפה מאד, הגיוני וברוח חוק יסוד הממשלה. רק שיהיה ברור - ביקורת שיפוטית הכוונה עתירה לבג"ץ ושבג"ץ יחליט אם החלטת היועמ"ש סבירה. אז פתאום ביקורת שיפוטית זה כן דבר ראוי??? זה דבר חשוב?? אחרת לא יעשה צדק? כאמור, צביעות ברמה הירודה ביותר.
מבין ענין | 09.04.19
181.
אני "בני בוט עקרבוט" ולבן דודי "נתן טרול כל יכול" יש חברה...
אני "בני בוט עקרבוט" ולבן דודי "נתן טרול כל יכול" יש חברה "קקנקרופ" והוא משקיעה בגושים חומים. אתם נמכור לשוודים שימכרו לתימנים שימכרו לאירנים ומזה אני אקבל 16 מיליון ש"ח אני רק צריך שקל לתת ל"נתן טרול כל יכול", למי יש לתת לי? כי לי אין ארנק.
בני בוט עקרבוט | 02.04.19
179.
המפלגה הכי מסוכנת בתחרות עזה עם הזויי עוצמה יהודית וזהות יהודית
העובדה שהאישה הזו משתמשת במילה שמאלן כמילת גנאי אבל כמובן מסתירה את זה מאחרי המילה "לגיטימי" (את בכלל מבינה מה זה לגיטימי?) היא הבעיה הכי גדולה מפלגות הימין מנסות להפוך את כל מי שחושב אחרת מהם לב"שמאלן בוגד" ש "יחלק את ירושלים" והביא עלינו את "אסון אוסלו" גבבה
אודי | 31.03.19
173.
כל כך שמח שאת ובנט לא מתרוממים!
מנסים להתחבב על החילוניים. רק שהחילוניים לא כול כך הולכים עם הימין החדש! הבאתם את אלונה וחשבתם שתקבלו את הבאר שבעים. טעות! המוכים מבאר שבע יעדיפו את המכות ביבי מלך הליכוד. את ובנט מייצגים את הצפוניים ולא תקבלו לעולם את קולות הימין העממי!!!
קובי | 21.03.19
163.
שקד - פאטטית - עלה השתן לראש מזה שהצליחה בעזרת החבר הזיין שלה מלשכת עורכי הדין
להשחיל שופטים ימניים לבית המשפט. שרת משפטים שמתפרנסת מללכלך על המוסד האחרון ששומר עלינו כמדינה דמוקרטית - המוסד שהיא כשרת המשפטים היתה אמורה להגן עליו. אכן לציניות וליהירות ולמניפולציות של האישה המסוכנת הזאת אין גבול ואין בושה. הכי מגוכך שהיא טוענת כךפי גנץ שאין לו מספיק נסיון כפוליטיקאי - וזאת היא מעיזה לומר אחרי נסיבת העיתונאים הפטתית שלה ושל בניטן עם השקת המפלגה החדשה שלהם. מסיבת עיתונאים שנראתה כמו הופעה של שני תלמידי כיתה ז בסיום שנת הלימודים. שלא לדבר על הזובור שעשה להם ביבי בפארהסיה. אכן פוליטיקאית מושחזת. איזו בדיחה ואיזו שחצנות. מקווה שביבי ישתה אותם עד טיפת השמפניה האחרונה.
המוציא לאור | 11.03.19
137.
הרי גם ביבי ושקד לא יוכלו לברוח מהעובדה שזו בעיה שדורשת התיחסות.
פעם שמאל וימין היה קטע סוציאלי-כלכלי. הימין נתמך על ידי השכבות החלשות ותמך בחזקות, והשמאל ההפך. הבעיה שביבי הפך את ההגדרה למי שתומך בו אישית והיתר. בלגן גדול, אז כששקד קוראת לגנץ שמאלני זה מצחיק. לא משנה איך מסובבים את זה.
מה ההגדרה של שמאל לפי שקד - מי שמתנגד לביבי? מה קורה עם 2 מליון תושבי הגדה?  | 24.02.19
132.
קודם שאלה לא לגיטימית ומעוותת - ותשובה שיקרית הוא לא איש שמאל
ואת מתפלאת אבל אתם הפכתם את השמאל למילת גנאי כאילו בוגדים כאילו משתפים של הערבים. כן השמאל מחפש דרך של הידברות ושל הסכמה אבל זה לא הופך אותו לבוגד. כמו שבית המשפט והמשטרה והיועץ אינם בוגדים כי מאשימים את ביבי בשחיתות. ואתם מציעים לספח מליוני ערבים ולהיות מדינה דו לאומית במקום להפרד מהם.
אמת דברתי | 20.02.19
123.
מעניין מה איילת שקד קיבלה בשביל לקדם פרוייקטי פינוי בינוי בצורה בלתי מוסרית
מי שלא יודע, שקד מנסה להעביר חוק לרוב של 66% לאישור תוכנית פינוי בינוי, ע"מ לאלץ דיירים שלא רוצים לעבור את הסיוט הזה - לעבור את הסיוט הזה בכוח. איילת שקד, מקומך בסין הדיקטטורית. עופי לנו מהעיניים יחד עם כחלון הנוול.
ניב | 14.02.19
122.
הגברת מבולבלת כי היא בעצמה תומכת באיש שמאל
ביבי תמך בהתנתקות, הוא נשא את נאום בר אילן, הוא נסוג מחברון. נושא כליו של ביבי הוא צחי הנגבי, איש קדימה שיזמו את הההתנתקות. כמו ביבי, היא אופורטוניסטית ותו לא. גנץ אמר שיפסיק לשלם פרוטקשן לחמאס, פרוטקשן שהמממשלה של הגברת שילמה ומשלמת לחמאס מדי חודש בחודשו
מני | 13.02.19
116.
כבוד מעלתה
ולמרות ״חכמתה״, שכחה ליזום חוק שבו יש מגבלה ואורך זמן שראש ממשלה יכול לשהות בתפקידו. שתי קדנציות להנהיג את העם כראש ממשלה הן דיי והותר. השחיתות והסיאוב שעוטף את ראש הממשלה הנוכחי מעלה תהיות לגבי טוהר מעשיו. נראה ששרת משפטים זו היתה אולי צריכה לשנות את מקצועה לרופאה מנתחת. לפחות כרופאה מנתחת יש סיכוי שאולי היא תוכל לנתח את ישבנו של מר נתניהו מכיסא ראש הממשלה. אין ספק שהשפעתו בישראל תגדל ביתר שאת אם יעבור לכתיבת ספרים ומתן נאומים חוצבי לב. הגיע הזמן...
AB | 13.02.19
110.
השרה כנראה זקוקה לעזרה
זו הטמטום שהצחיק ....החשש של הימין שהעמדתם מנהיג אלטרנטיבי לביבי היא שמוציא שקרים מפי השרה . החשש שלהם זה שגנץ על צוותו הימני להפליא (ע"ע ראש המטה שלו הוד בצר -שמאלן ידוע המתגורר בהתנחלות ומגדל שישה צאצאים ובמקרה הוא גם בוגר אור עציון של הרב דרוקמן) ימשוך לא רק קולות ימין אלה גם קולות שמאל מתוך הרציונל שהשחיתות הנוכחית חייבת להפסק גם במחיר של מנהיג ימני חדש
שמאלן קטן | 10.02.19
107.
ל 104 - שקד לא ראויה ולא ישרה
שקד מייצגת את תנועת ההתנחלות - תנועה דתית אנטי-דמוקרטית במוצהר. בגלל זה היא מדכאת את הרשות השופטת שהיא מופקדת עליה. ואת זה היא עושה במסווה של "שיפור מערכת המשפט", ובאמצעות דילים מגעילים. היש דבר לא ראוי ולא ישר מזה? באיזו עוד מדינה מערבית קיים דבר כזה?
אזרח  | 10.02.19
103.
מדוע דברי שקד שגאנץ "שמאלן" הם מגוחכים
רוב האנשים הם לא שמאל ולא ימין אלא הם פרגמטים: הם יסכימו לעסקה עם הפלסטינים בנסיבות שבהן עסקה כזאת תהיה כדאית. גנץ הוא דוגמה מובהקת לאדם בעל עמדה פרגמטית כזאת. רק אנשים שמייצגים אידיאולוגיה נוקשה וקיצונית ניתנים באמת לתיוג כשמאל או כימין. אנשים אלה הם המהווים את הסכנה האמיתית למדינת ישראל, ולא משנה אם הם באים משמאל או מימין. שקד היא דוגמה לאדם כזה – שקד מייצגת את תנועת ההתנחלות, שהיא תנועה דתית ואנטי דמוקרטית. לכן שקד היא סכנה לישראל. נזכיר בעניין זה את החזרת סיני למצרים אחרי מלחמת יום הכיפורים שבוצעה דווקא על ידי "הימין" בעוד שלפני מלחמת יום הכיפורים "השמאל" סירב להחזיר את סיני.
פרגמט | 09.02.19
91.
פשוט בדיחה
השרה הזאת היא פשוט בדיחה נוראית. כל כך הרבה מטומטמים יש כאן שפופוליזם כמו שמאל או ימין זה מה שמעניין אותם. שבינתיים מאחורי הגב שלהם המדינה לוקחת להם את הכסף ומקצה אותי לשחיתות וריפוד כיסים. וכן איילת שקד מתנחלת ימנית מאוד שרוצה שלא תהיה תחבורה ציבורית בשבת כמובן שבהתאם לסטטוס קוו שלה
תומר | 08.02.19
90.
הסבר פשוט מי זאת שקד
שקד מייצגת את תנועת ההתנחלות האנטי דמוקרטית, הדתית, המשיחית, הסהרורית והקיצונית. לתנועת ההתנחלות יש כמובן בעיה עם הרשות השופטת אז שקד פשוט מנסה לפגוע ברשות הזאת. בכך שקד מכרסמת בערכים דמוקרטיים בסיסיים. שקד מסוכנת כי היא כריזמתית ועוטפת יפה את מעשיה בססמאות נבובות כמו "משילות" או "שמרנות". שקד מסוכנת גם כי חזותה אינה דתית ולכן קשה לעתים להבין מי נמצא מאחוריה. צריך לבלום אותה.
המסביר פשוט | 08.02.19
84.
ההיתממות מגוכחת
אילת, כפרה, את יודעת טוב מאוד שהם צחקו לא כי השמאל אינו לגיטימי אלא מכך שהקביעה שלך שגנץ שמאלני היא מצחיקה. מה שלא היה מצחיק היה ההתנשאות והשאלה החוזרת על עצמה מדוע לא לגיטימי להיות שמאלן. כי בשאלות אלה ניסית לקבע את עובדת היותו של גנץ שמאלן ואת ההנחה שהשמאל אינו לגיטימי (על אף שאת לא מבינה למה).
יוסי | 07.02.19
72.
גנץ ...סוס טרויאני . לפיד ,גבאי תתעוררו
אנחנו לא צרכים מנהיג שלא מבין בפוליטיקה ולא יודע לדבר. אני לא מבין את לפיד וגבאי שניהם יותר מתאימים ונותנים לו לשתות להם את המנדטים ללא תגובה. תבינו... הוא היריב שלכם עם תמשיכו לחלום לא תשרדו... הוא לא יחבור אתכם כשלא תשרדו אתם חייבים לתקוף ועכשיו.....
לא לגנץ | 07.02.19
69.
תתבישי לך. רוב העם איתנו. במרכז!!!! את כל כך קיצונית שאת לא רואה את המרכז
הימין הקיצוני , ממקומו רואה את הליכוד כמרכז-שמאל. מקומכם בדיוק כמו המקום של מרץ. אתם הקצה הימין הם הקצה השמאל. אבל אתם כל כך בקצה שאתם לא מזהים את מיקום העם. במרכז יושבים גם לפיד וגם גנץ וגם אילון וגם כחלון וגם דוד לוי ובתו וגם צחי הנגבי וגם.... רבים מחברי הכנסת של הליכוד. ובימין יושבים רבים וטובים כמו בני בגין וכחלון ורבים מהחכים של הליכוד ובימין הקיצוני יושבים.......אתם!! והכהניסטים למיניהם ויש כאלה שמחוץ - חרדים שהם לא ימין ולא שמאל ולא מרכז. הם באו לכנסת כדי להאכיל את שולחיהם!!
צפריר | 07.02.19
66.
החוצפה של ביבי-בנט-שקד. הם עבדו שנים על הפיכת המלה שמאל לקללה. שמאל = בגידה
לאחר מכן הם מדביקים את הקללה על כל מי שמתמודד איתם!! ואחר כך יושבת הפצלוחה ומתממת "מה רע בשמאל? אין רע בשמאל!! יש רע בהפיכת שמאל לבגידה!!!! יש רע בשקרנים. יש רע בצבועים. יש רע במפלגים. יש רע בגזענים.
ברבאבא | 07.02.19
65.
מפלגת גנץ-אילון אינה מפלגת שמאל זו מפלגת מרכז. הימין הקיצוני רוצה לנגוס בקולות המרכז!!!!
קולות המרכז הם קולות של מפלגת העבודה. לאחר כישלון הסכמי אוסלו, מצביעי העבודה שהם במרכז-ימינה לא יכולים להצביע עבודה! הם מצביעים למפלגות המרכז החדשות והישנות. למפלגות המרכז מצביעים גם מאוכזבי הימין. מאוכזבים ממה? מאוכזבים מכך שהימין מפלג את העם והפך לקיצוני. הימין זז ימינה. העבודה זזה שמאלה ואנחנו, המרכז לא רוצים את הימין הקיצוני ולא רוצים שמאל. אנחנו הרוב!!!!
החוצפה של בנט-שקד | 07.02.19
54.
40... 31 לא טוואוב...לפחות לדעתי:)
היא רחוקה מלהיות ילדותית. היא אמיתית ופשוטה ומדברת לעניין משהו שפה ושם פוגשים... לי לא טוב עם כאלה שמקשקשים ססמאות חוסן לישראל? תודה רבה אני מרגישה שיש לי כאן חוסן. לא צונח מהשמים..אבל עבודה טובה שחיתות? פגשנו מאתרגים חביבים ונחמדים מאחלת לנו שהכרת הטוב תצליח יותר: ליכוד, נתניהו
דעתי | 06.02.19
51.
ימין ליברלי שמאל דיקטטורי
האמירה הקלאסית על חופש הביטוי היא: אני לא מסכים עם דעתך אבל אלחם על זכותך להשמיע אותה. כמו ליברלית אמיתית שקד אמרה שלשמאל דעה לגיטימית וחשוב להשמיע אותה. כמו דיקטטורים מהסוג הנקלה אומרים בשמאל שכל עמדה ימנית: משיחית, פאשיסטית, נאצית ויתר כינויי הגנאי. הם לא שמים לב שהם פוסלים במומם שלהם עצמם.
משה | 06.02.19
50.
יצר ברית עם פושע מין כדי לקדם אינטרסים
היא בזה לבית המשפט כמו שהיא בזה לכל מי שלא היא... מחשבה אישית שלי... עשית מספיק נזק במשרד המשפטים. והבן זוג שלך עשה מספיק במשרד החינוך... ראינו גם אייך התקפלתם רק כדיי לראות את ביבי מפרק את הממשלה לאחר מכן בזמן שרצוי לו. בקיצור הוכחתם שאתם נטולי עמוד שידרה. אתם החוליה החלשה ... שלום
Shaked | 06.02.19
49.
איילת שקד
האמת יש לשמאל בעיה עם אישה כל כך מוכשרת שמדבר בשפה שלהם, מפגינה אינטליגנציה ושופעת חכמה. זה בעיה . אי אפשר לקרוא לה דוסית או ימין מטורף כי ויזואלית זה לא מסתדר לה. השורה נתחתונה, גבירותי ורבותי חברי המקהלה היוונית המייללת ברקע, תושבי המדינה חכמים יותר מכפי שאתם מדמים אותם.מיחד עברנו אינספור מערכות בחירות , ראינו ושבענו ממשלות שמאל מתנשאות שהחזיקו למדינה והיטיבו עם הפוליטיקאים. תמשיכו להיות ציניים.... הכלבים נובחים והשיירה עוברת
למה לא | 06.02.19
44.
למה צוחקים? כי את קלישאה של עצמך
למה לא לצחוק. זה לא משנה מה גנץ היה אומר, אתם הייתם מסווגים אותו כשמאל. ביבי המשווק החזק בישראל פעם החזון הנמוך ביותר ממנהיגי ישראל לדורותיהם, הצליח להשריש היטב את ההסתה והפילוג בעם. הוא, באמנות יוצאת דופן, חיבר עם מושג השמאל עם חור לגיטימיות וחוסר ציונות וזו שרשרת האסוציאציות שאת, השרה שקד, הלא כל כך תמימה, מנסה לרכב עליה. מפחיד היום שבוא אנטי דמוקרטית כמוך תתחזק. כמה עצוב ...
אלון | 06.02.19
33.
טהרן זה כאן
האישה מנצלת את הדמוקרטיה כדי להחריבה בדיוק כמו שעושה ארדואן וקוראת לזה מהפכה במשפט - זו הפיכה שלטונית. רוב העם לא רוצה שיהיה כאן שלטון דתי ושהכסף ילך להתנחלויות האשה מפלגת ומשסה את פלגי העם במקום לאחות - לאנשים מהדורות הקודמים היה שכל לאחד ולא לפלג על אף המחלוקות - איפה המפד"ל? בורג?המר? איפה אנשים כמו שמיר ,בגין,פרס? , כן, תדאגו קודם כל לבריאות, לביטחון הפנים , לחינוך, לרווחה בתוך הארץ לקצבאות הזקנה, ליוקר המחיה במקום לשפוך כסף בלי סוף לאנשי שלומכם. כימני אני מתבייש בהתנהגות שלך ומקווה שהליכוד ישאיר אותך בחוץ בממשלה הבאה.
שקד זה עץ נשיר | 06.02.19
26.
מי הזיז את הגבינה
ה0מאל צודק ואל תנסו לבלבל אותו עים עובדות.נתניהו אשם ברוב הכותרות הקוראות לו מושחת אן ב0מאל אדם שיעצור וישאל את השאלות האמיתיות אים הוא מושחת למה למה אן שימוע.למה אן אשמה במשך שלוש שנים למ צריך 200 חוקרים.למה ההדלפות ממפכל המשטרה.פרקליטות והיום לפני הכרעה גם מהיועץ המשפטי.תקשורת עים מכבש של זיהום חקירות וסיפורי פוגי.יושרה אן. מבקר המדינה נדם אן איש שיעצור את מסע השקר וזיהום החקירה למרות ההשימוש בתביעה דיבה זה גם נתניהו והבן יוצאים וידם על העליונה.במבחן הפלילי ל0מאל אן ראיות.אן קמצוץ של אמת הכל ש
אורח | 06.02.19
24.
חיה בסרט
שלי נעלייך מעל רגלייך כשאת מדברת על רמטכל צהל. הדבר היחיד שעוללת ,התחברת לנוה תוך הפגנת שיקול דעת לקוי ,התרפסות והתבטלות לפניו תוך מכירת כל העקכים האנושיים.. הלב הערל וחוסר האנושיות לציבור המתמחים ,חשפו אופי אגואיסטי .מקווה שתיפול לפך האשפה של ההיסטוריה ובמקומה נזכה לקבל מנטעש כמו הרמטכל גנץ
ברוך הדיין | 06.02.19
23.
איילת שקד
כל המגחכים וכל החכמים בעיני עצמם, תודו על האמת. גם יפה גם חכמה וגם מוכשרת. סוף סוף נעשים צעדים לשמירת הדמוקרטיה, לשמירת הפרדת הרשויות ולמניעת ניהול חיינו ע"י הרשות המשפטית שכבר מזמן חרגה מעבר למקומה המוגדר בחוק. שרת המשפטים פועלת נכון ומקדמת נושאים שונים לטובת אזרחי מדינה. מה לעשות, אנשי חופש הדיבור צריכים להשלים עם כך שקיימות דעות וגישות שונות משלהם והעם אמר דברו בקלפי. לא נעים, אבל זה המצב. השמצות רדודות לא יעזרו לכם ולא ישכנעו איש. במחנה שלכם אין מנהיג ברמה של שרת המשפטים .
עממית | 06.02.19
22.
חוסן לישמעאל
מי שאברמוביץ מחבק ומלטף אותו הוא שמאלני. מי שעיתון הארץ מחבק ומלטף הוא שמאלני. אברמוביץ והארץ בעד מצע ליכוד ב או שמתאים להם התרמית? השמאלנים צריכים להתבייש. אתם בעד חיזוק גושי ההתישבות? אתם בעד יישוב בהתנחלויות מבודדות? אתם בעד דעות יעלון? אז איך זה שהתגייסתם כולכם לטובת גנץ? או שאתם צבועים או שאידאולוגיה לא מעניינת אתכם ורק שנאת ביבי ורק לא ביבי זה מה שחשוב? תתביישו
פשוט קהל של שמאלנים | 06.02.19
18.
הגברת שקד חכמה, חריפה, בולדוזרית וגם בגלל זה היא מסוכנת ביותר.
היא לא מוכנה לקבל שום דעה אשר שונה מדעתה. לאשה כזאת הצליחה - מבחינתה - לבצע מהפכות ברשות השופטת, תהיה כעת מוטיבציה והמון בטחון שיאפשר לה לעשות ככל העולה על רוחה גם במקומות שלטוניים נוספים. אני מאוד מקווה שהיא סיימה את תפקידה המיניסטריאלי לעוד הרבה מאוד שנים.
עמיר | 06.02.19
15.
יועץ או רועץ
עדיין לא ברור מהוא תפקידו המוגדר של "יועץ משפטי לממשלה" אם כשמו כן הוא אז שייעץ והממשלה תחליט ואם הוא המחליט אז שישנו את תפקידו ל"מחליט על הממשלה" וכפוסק אחרון כיצד הממשלה והעומד בראשה יתפקדו יפגשו ידברו ו"הרועץ" יחליט ואם כך בבחירות הבאות צריך העם לבחור מי יהייה ה"מחליט המשפטי לממשלה" אשמחמאם תפרסמו למרות השיטה של סתימת הפיות של הדוגלים בזכות הבעת הדעה והדמוקרטיה
גקי | 06.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת