אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אחמד טיבי: "היעדר הפיתוח דוחף ערבים לגור בערים יהודיות"

98 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

93.
מוזמנים לבוא באהבה.
אני מזמין את הציבור הישראלי ערבי לבוא ובצדק לגור בערים ישראליות כדוגמת ראשון לציון,תל אביב, חולון, הרצליה, קיסריה, אשדוד ועוד.. אם מר טיבי וחברי מפלגתו לא דאגו (בחסות הממשלה)במשך יותר משני עשורים לשיפוץ ולשיפור ערים וכפרים של ערביי ישראל כדוגמת: כבישים סלולים מדרכות בשבילים תעלות ניקוז חשמל ברחוב ואפילו שמות לרחובות, אז אני חושב שערביי ישראל לא צריכים להרגיש רע בתור תושבים בערים עם צביון יהודי.
אזרח | 09.02.19
91.
מצטיין בלירוק בבאר שמשקה אותו
זה אדון טיבי שיורק עלינו בשביל לקושש קולות במגזר שלו הוא מצטיין אז ראשית בכדי לפתור את בעיית הדיור שיבנו לגובה לא רק בערים יהודיות צריך לבנות מגדלים ורבי קומות והם גרים בבתי קרקע שנית כאחד שמכיר את הפיצוח בישובים. ערבים יש הקצאה לא פרופורציונלית במגזר הערבי בתחום התשתיות ועוד אבל מה לעשות שהם מעדיפים לא לגבות ארנונה לא לגבות מס על תשתיות בהקמת בית חדש ולבכות שאין להם תתחילו לשלם כמו כל אזרח במדינה ויהיה לכם הכי טוב אתם מקבלים הרבה יותר ממה שמספרים לכם העסקנים שלכם בנוסף בחרת גנץ קיבלת טיבי
גנץ | 08.02.19
88.
לאחרונה אושרה הקמת עיר ערבית חדשה בגליל המערבי
באזור ג'דיידה. הערבים הם מגזר משמעותי והגיע הזמן שיקימו עבורם ערים, אולם עדיף שאלה תהיינה הרחבות של יושבים קיימים, אם אפשר, ובנוסף ערים חדשות כמו גד'יידה העתידית. מה שלא ניתן להסכים לו זו הבקשה של טיבי שזוג ערבי יקבל קרקע. יש לצמצם למינימום את בניית צמודי הקרקע בישראל, ולא משנה מה חובש האזרח: כלום, כיפה או כפיה. לצעירים ערבים אין שום בעיה לגור בקומה 15, כפי שיודע כל תל אביבי/חיפאי/ירושלמי שגרים לידו סטודנטים ערבים. אולי לאבאמא יש בעיה, אבל להם כבר יש בית.
dw | 08.02.19
87.
במחשבה שניה יש משהו מעעניין במה שלא אמר
הוא מתחיל להבין שעידן ה "פלסטינים" נגמר, ובכוח זה לא ילך. עצם הנכונות ללכת עם הימין זו כניעה ללא תנאי! תעזבו את המחיר זה בשביל השואו, הרעיון שבלי להתחבר למפלגה יהודית דבריים לא יזוזו הוא בעיני חלק מהערבים בגידה ובעיני אחרים כורח המציאות.הוא מוכן להצהיר על זה . זה חדש!
סתם אחד | 07.02.19
84.
כאשר לאזרח ערבי בישראל
יש שאיפות לאומיות המנוגדות לאינטרסים הביטחוניים של המדינה שבה הוא אזרח, הוא לא יכול לשאוף לשוויון. ההשוואה לשוודיה ולקנדה היא כל כך מופרכת, שלא מתאים לטיבי להעלות אותה ברצינות על דל שפתיו. עצם העלאת המחשבה שלמפלגות הערביות תהיה אפשרות להצטרף לגוש החוסם משחקת יפה לידי נתניהו ומפלגות הימין הקיצוני, ותזרים מצביעים ימניים ש"ינהרו בכמויות" לקלפיות.
אלי | 07.02.19
76.
אינטרס פרגמטי, בעל תוחלת מעשית , ידרבן את מנהיגי הציבור הערבי בארץ לעסוק פחות בפלסטינים
למצוא אינטרסים משותפים יקדם שיתוף פעולה בין מגזרית, ואולי ישכיח מעט את הדם הרע שבין הציבורים האלה. לא יזיק לעסוק קצת בעשיה מעשית לתועלת הציבורים אותם הח''כים הערבים מייצגים בכנסת, במקום להריע ולתרץ כל פיגוע נבזי ומיותר.
האדם החושב | 07.02.19
74.
מה רע במעבר ערבים לערים "יהודיות"?
למה צריך להמשיך לתמוך בהפרדה? רק כדי שהח"כים הערבים יוכלו להמשיך להסית? ליצור פילוג? להמשיך "קיפוח"? הרי ההפרדה היא שמונעת שיוויון. שיגורו בערים כלליות, ילמדו בבתי ספר ממלכתיים בעברית (ושילמדו שם גם ערבית כשפה שלישית) ואולי אפילו ישרתו בצבא או מסגרות התנדבותיות. ככה יזכו לאותה מקפצה שווה.
א | 07.02.19
60.
כן אדון טיבי
החוסר יכולת שלך להפנים שעל מנת שתתקיים פה מדינה יהודית ודמוקרטית היינו צריכים להילחם בערבים שרצו להשמיד את העם שלנו מסבירה לי כמה אתה הזוי ושבשעת מבחן אתה הראשון שיבגוד באזרחי המדינה. אתם מיעוט נחות וללא תשתיות הולמות רק בגלל פוליטיקאים גרועים כמוך שמתעסקים בענייני חוץ כאשר דעתכם אינה רלוונטית ולא משום סיבה אחרת.
יהודי ישראלי | 07.02.19
39.
המבין צחי צריך להבין דבר פשוט מאוד.
אינטגרציה היא תולדה של רכישת כלים. רכישת כלים היא תולדה של יצירת הזדמנויות. הזדמנויות נוצרות כאשר יש תקווה. תקווה מושגת עם השקעת כספים באפיקים חיוביים. זה מאוד טוב ויפה לדבר על "בואו נהיה זהים" ודי לבדלנות, אך לו היית ניגש לפריפריה היהודית או לכפרים הערביים, היית מבין היטב מדוע פערים בחברה הישראלית קיימים - רמז: הכל מתחיל ונגמר עם השקעת כספים באפיקים חיוביים - תשתיות בכלל התחומים.
AlphaBio | 07.02.19
33.
הוא רק שכח את כל ההקלות שנותנים מורים מהמגזר
לבני המגזר במבחנים, את ספרי הלימוד שמלבים את הנרטיב השקרי והאלימות , את ההפליה של פרופסורים מהמגזר לסטודנטים מהמגזר על חשבון הסטודנטים היהודים, ואת חוסר התרומה למדינת ישראל. אנחנו יודעים הכל. חשבתם שאתם מרמים מישהו? הרמה שלהם היא ממש לא אותו דבר. והם גם פועלים נגד המדינה ולא מתגייסים. רוצה הטבות? תתרום למדינת ישראל ולא למדינת נרניה הדמיונית.
חגי | 07.02.19
32.
ד"ר טיבי אני מברך אותך
ומאחל לך הצלחה. מתי שהוא במדינה הזו צריכים לקום מנהיגים יהודיים וערביים שישלבו יד בכדי לבנות מודל של דו-קיום. יש כמובן את המנטרה הקבועה של העליונות היהודית. אך זו חייבת להיפסק. אני מקווה בכל ליבי שטיבי יצליח להשיג הרוב חוסם וגם יתקן עוול שנמשך 70 שנה.
מוטי | 07.02.19
28.
קודם שיעבור את אחוז החסימה.
הסיבה שהוא קיבל מנדט וחצי היא כי זה בערך היה כוחו. טיבי מעולם לא רץ לבד, והסיקור העיתונאי מנפח לו את האגו כך שהוא מאבד קשר עם המציאות. הכל יודעים כי הפער בין הסקרים והמציאות במגזר הערבי ענק. התוצאה של המהלך שהוא יזם על דעת עצמו היא לא תוספת של מנדט וחצי לתע"ל, אלא פשוט אובדן של עשרות אלפי קולות. ליברמן חוגג.
עמוס | 07.02.19
17.
בקיצור, הוא אומר שהיהודים רוצים שיוויון ושהערבים יחיו איתם והערבים רוצים יישובים ללא יהודים
ממש נפלא! גם הטיעון שלו שהערבים לא מצביעים לממשלה כי היא ציונית והיתר חושבים שזה לא חשוב מסביר למה הם גם לא משתפים פעולה עם מאמציי המשטרה להחרים נשק ולטפל בעבריינים. בנוסף, לאחר שהם נבחרים החכי"ם הערבים רק מתעניינים בלעזור לפלסטינים וללבות שינאה.
יוני | 07.02.19
15.
תמשיכו תמשיכו לשחק באש, יום יבוא וייגמרו הקומבינות של הפוליטיקאים ששובים את העם.
יש ליהודים סבלנות גדולה, חלקה הגדול מגיע מתוך שינה, כשיגיע היום להתעורר, יתקבצו האריות שינהיגו את המדינה למקום מבטחים. הפירצות בכל התחומים ייגמרו, הכספים שבודדים מושכים לעצמם על חשבון הכלל יבואו איתם גם כן בחשבון. מרוב פירצות מטופשות של המחוקקים, אינספור ליצנים נוגעים במי החיים של האנשים ומעכירים אותם לעייפה.
אליהו | 07.02.19
5.
אחמד טיבי
דיבר על חשיבות השאהיד. קיבל מה שקיבל בזכות הטבות שמקבלים מיעוטים. מקבל את זה כי בין השאר הוא גר בישראל עם הקידמה שבה. הוא מתלונן על גנץ והחוסר אנושיות בהריגת אויב בזמן שברשות הפלסטינית מראים תוכניות לילדים על כמה זה טוב לדקור יהודי. הוא האחרון שיכול להתלונן ושצריך לקבל משהו . צריך רק על זה שהוא הנציג של המגזר לסרב לתת לו כל דבר שהוא מבקש.
שחר | 07.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת