אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכה לבנט: מל"ג החליטה - לא תקום פקולטה לרפואה באריאל

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
18-שטויות
לא הרופאים הם אלו שרוצים לשמר את מספרם המועט, אלא הממשלה הדפוקה שאתה (18) כמובן בוחר בה. היא לא דואגת לתקני רופאים (ולתקנים אחרים במערכת הבריאות), לא דואגת לתקני התמחות וגם לא לתקני סטודנטים, מה שמאלץ רבים וטובים ללמוד בחו"ל. גם מיטות אשפוז אין וגם חדרי אשפוז... גם אני מכירה מקרוב.....חידלון מוחלט
18-שטויות | 08.02.19
18.
ליצמן רוצה עוד סטודנטים לרפואה? הרי הבוגרים כעת נשארים מובטלים כי אין תקנים להתמחות.
מחדל! קריסה במערכת הבריאות, אין תקנים ורופאים שסיימו בארץ לאחר הסטאג' לא מוצאים מקום להתמחות וחותמים אבטלה. התפוסה בבתי החולים 200% ורופא שצריך לטפל ב X חולים נדרש לטפל ב 2X חולים. מתמחה בתורנות של 26 שעות ללא שינה וללא הכשרה מספקת מסכן חיי אדם. הממשלה בראשות ביבי הרסה את מערכת הבריאות, לא מתקצבת תוספת בתי חולים/ מיטות/ תקנים. זיהומים בבתי חולים שלא מטופלים ואלפי אנשים מתים מזה. (מכיר מקרוב).
יש ר אלי | 08.02.19
13.
בשנת 2017 עברו 1,480 את מבחני הרישוי לרפואה, רק 40% מהם למדו בישראל
60% מהרופאים החדשים למדו בחו"ל ולא בישראל. על מה ולמה? הצלחה בבחינות הרישוי של סטודנטים שלמדו בישראל- 97% הצלחה בבחינות הרישוי של סטודנטים שלמדו בחו"ל- 50% תפסיקו עם ההחלטות הפוליטיות ההזויות הללו. קצת אחריות לאומית לא תזיק לאף אחד. צריך לפתוח פקולטות לרפואה גם באריאל וגם בצפת וגם להגדיל את מספר המקומות בכל אחת מהאוניברסיטאות הקיימות.
תחליפו את הכותרת - זו מכה לישראל, לא מכה לבנט | 07.02.19
8.
ברכות לות״ת ובוז לאוניברסיטת חיפה
כול הכבוד לות״ת על ההחלטה הראויה. אסור להוריד מעל סדר היום את נשיא אוניברסיטת חיפה פרופ רון רובין (״חברת הנדל״ן שיש לה במקרה גם אוניברסיטה״) המושחת, שנפתלי בנט שיחד כדי שיסיר את התנגדותו להקמת הפקולטה לרפואה באריאל. שלא לדבר על רעיון ההבל של ״מולטיברסיטה״ שאין מאחוריו דבר, רק סיסמא ריקה. במקום להתמקד במצוינות אקדמית מבזבזים כספים על פירסום ונדל״ן, עד כדי הבאת האוניברסיטה למשבר פיננסי. איפוא מולי אדן יו״ר הוועד המנהל של האוניברסיטה ויתר חברי הוועד המנהל שיעשו את מלאכתם ויפטרו את הנשיא
אבי | 07.02.19
5.
מכה למדינת ישראל
נישצע כאילו עושים דווקא לשר בנט העוול שנעשה הוא לציבור גדול של תושבי המדינה ולפיתוח ההיתיישבות ביהודה ושומרון לו היה מדובר על מוסד איסלאמי בטוח לא הייתה היתנגדות של ה"מחליטים עלינו" פקידונים קטנים ורדודים שהעם לא מינה ולא בחר בהם להחליט עלינו.
גקי  | 07.02.19
2.
מאכזב
אני לא מבין. חסר רופאים. תנאי הקבלה הם כמעט בלתי אפשריים והם מסננים גם אנשים אשר היו יכולים להיות רופאים מצויינים. הפקולטה הייתה יכול להביא עוד רופאים (בעוד 7 שנים!!!) אשר היו משפרים את המצב בארץ. בשביל להוציא עין למחנה השני אנשים מוכנים להוציא לעצמם שתי עיניים?! מה נסגר איתנו?
מאוכזב | 07.02.19
1.
המל"ג הוא קרטל דורסני שמנסה בכח למנוע תחרות לאוניברסיטאות
כל אוניברסיטה מרשה לעצמה לפתוח איזה תכנית לימודים שהיא רוצה ומקבלת בדיעבד את אישור המל"ג אבל למכללות לוקח שנים לקבל אישור מהמל"ג לפתיחת תכנית. בנט חייב לעשות רפורמה במל"ג. לפטר את כל הפרופסורים הזקנים שמושלים בה. להצעיר ולאזן אותה עם נציגים של המכללות.
ציון | 07.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת