אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קו הרקיע החדש של גוש דן נחשף: המצטרפות החדשות למועדון ה־40 קומות

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
בקנדה במגדלים דמי אחזקה לחודש 550$, אבל יש בריכה וגקוזי, חדר כושר, שומר וחנייה+מחסן
שם יש סטנדרד של מיון אשפה וניקיון ברמה גבוהה. אסור לתלות במרפסת כביסה, אסור לתלות וילונות צבעוניים-רק לבנים! הבנינים מרוחקים זה מזה ומאפשרים נוף ואויר וקו רקיע לכל דירה בבניני הקונדו. אבל אצלנו בונים צפוף וזה יהפוך מיד לסלמאס עם אופניים וכביסות במרפסת ובחדרי המדרגות, סוככים בצבעים שונים וחובות לא משולמים לתחזוקת הבניינים.
טורונטו | 11.02.19
12.
נו...תחת השמש אין כל חדש: "שבילי אופניים ומרחבים ירוקים"- ססמאות שנאמרו כבר לפני עשרות שנים
מחזור ולעיסה של אותם משפטים, אותן הכרזות על איכות חיים מרהיבה בנכונותה; כשהמציאות המתדפקת על שערינו אחרת לחלוטין: פקקי ענק, תחבורה ציבורית מזעזעת, חוסר משווע בשטחים ירוקים, ללא פארקים, ללא מרחבים מטופחים ו/או פראיים לשימור כריאות ירוקות הכרחיות.
יהוקמץ | 11.02.19
9.
זה מה שצריך
עוד בתים ב3-4 מליון שקל בשביל שהעשירים ישכירו ב8000 שקל לחודש..פרוייקטים למשקיעים מסין וצרפת,חצי מהבתים בתל אביב הם להשכרה רק העשירים קונים לילדים שלהם דירות בלי משכנתא וכל השאר משכירים במחירים הזויים שבחיים לא יצליחו לחסוך לקנות דירה עוד 20 שנה לחצי מהמדינה לא יהיה דירה,והיום ל66 אחוז יש דירה וזה רק ירד,עד שיבוא מישהו ויעשה סדר בשוק,ולא נראה שיש פה מישהו אחד במדינה שיעשה את זה כי המדינה שייכת ליצחק תשובה ולבנק הפועלים..קודם שיבנו רכבת תחתית בכל איזור השרון שתספיק לשרת מליוני אנשים ביום,ואז שיבנו לגובה גם 100 קומות אבל לא הפוך כי אחרת לא תהיה רכבת תחתית באיזור השרון-תל אביב ואז יהיה פה כמו בסין רק בלי תחבורה ציבורית
שחר | 11.02.19
3.
יעשו עוד שבילי אופניים עם הפסקות
כדי שיהיה אפשר לשים רביעיות שוטרים שיתנו דוחות לסבתות על אופניים רגילים שלא ירצו להדרס בדרך זבוטינסקי.וכן ,בטוח שכולם יוותרו על הרכב הפרטי כי בשבת יש מלא תחבורה ציבורית.יס.כמו כבוד השר כץ שגר ביישוב בשטחים ש(בימי חול) מגיע אליו אוטובוס פעמיים שלוש ביום.ובטוח שכץ לא יוצא מהבית בשבת,לא?
רוכב אופניים | 11.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת