אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נחשפה זהות מדליף ההודעות האינטימיות של בזוס: אחיה של המאהבת

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
ל 4 ו 5, אתם פשוט לא מבינים, או לא רוצים להבין, מה הבעיה בסיפור הזה ומה הקשר לטראמפ.
הבעיה בסיפור אינה הבגידה עצמה וגם לא איך היא התבצעה אלא מה ש AMI (המפרסם את הנשיונל אינקוויירר) עשתה עם המידע. החברה ניסתה לסחוט את בזוס (במכתב, לא פחות) ודרשה שירסן את עיתון הוושינגטון פוסט שבבעלותו אם אינו מעוניין שהם יפרסמו את המידע (שכלל תמונות אינטימיות). זו מעשה חמור של סחיטה. זה מתווסך לכך שהבעלים ש AMI מקורב מאוד לטראמפ, והחברה נהגה לשלם לאנשים עם מיידע לא רצוי על דונלד טראמפ ואז לקבור אותו אלא שבעקבות מעשה כזה בבחירות, דבר שמהווה עבירה על החוק, היא עמדה לפני כתב אישום ונאלצה לחתום על התחייבות לא לחזור על כך במשך 3 שנים, מה שהם עשו עם המעשה החמור הזה. לגבי איך הוסג המיידע. ראיתי הרבה דיווחים, אף אחד מהם לא טען שהמיידע הגיע ממקור מסויים אך נאמר שם שיש רק שתי דרכים להשיג אותו, מערך גדול של מומחים או אדם מקורב למקור, וזה אכן היה אדם מקורב למקור.
אמיר | 11.02.19
10.
מאהבת לא מאהבת, המריבה היא פוליטית בין טראמפ לבזוס.
צהובון ה-"נאשיונל אינקוירר" הוא השופר של טראמפ, עיתון ה-"וושינגטון פוסט" הוא השופר של בזוס. הצהובון מלקק לטראמפ, העיתון מבקר את טראמפ. טראמפ מפעיל את המו"ל של הצהובון, בזוס מפעיל את המו"ל של העיתון. בין השניים סתירה בין תפישת העולם, ומה שקרה לאחרונה הוא ניסיון סחיטה של מנהל הצהובון, ככל הנראה עם גיבוי נשיאותי, את בזוס - איימו עליו כי עליו למתן את העיתונות החוקרת של הוושינגטון פוסט. מה נוצר? בזוס יכל להתקפל, לאיים או לרדת לרמה של טראמפ. אבל בזוס זה גבר אמיתי - בזוס שתק לתקופה, לאחר מכן מסר נבואת תוכחה, ואז הגיע העת התנ"כית הזו - הוא בא בהפוכה לסוחטים - שמר על המילה שלו, הצהיר כי הוא יחקור את האמת במחיר הפגיעה, והבהיר לתקופיו שאחרי הספיגה - הוא יחריב את עולמם. גבירותי ורבותיי - אלו התוצאות. הצהובון הבין כי האיומים והסחיטות לא עזרו, ומולם ניצב נחש נחוש - לכן ההתקפלות וההסברים והסליחות והתירוצים והרפיסות הימנית במיטבה.
ינון | 11.02.19
9.
ל-3: אישתו נראת כמו אחת שבאה עם רשימת תנאים
יש שני סוגים של נשים. יש כאלה שעושות הכל ואוהבות את מה שהן עושות, ויש כאלה שבאות עם רשימת תנאים "זה אני לא עושה, גם את זה אני לא עושה, זה מגעיל אותי, זה דוחה, וגם זה וזה וזה וזה וזה אני לא עושה". בדרך כלל על פי המראה החיצוני ניתן לדעת באיזה סוג מדובר, אישתו נראת מהסוג השני.
שלומי | 11.02.19
4.
חחחחח העיקר השמאלנים ניסו לעשות חגיגה על טראמפ, סעודיה וחברה המודיעין הישראלית
פייק ניוז מגעיל, של כל הרשתות השמאלניות בעולם, טוב, לפחות באמריקה וכאן. העיתונאים בעולם, כמו קיבלו פקודה מלמעלה, לקחו ביחד הרבה אוויר, ניפחו חזק בכל הכח, ויצא להם סיפור חמור (ממש פרשה 7000) שמעורבים בו שלושת הרעים: טראמפ , הסעודים והמודיעין הישראלי. ומי שראה את הפנים החמורות של הכתבלבים, את הבוז שבו הם מתייחסים לטענות של טראמפ והסעודים, שאינם קשורים לפרשה. לא ראה שמאלן יהיר מחייו. מעניין אם יתנצלו על הפייק ניוז שסיפרו לנו?
פייק ניוז | 11.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת