אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון בכנס גמלאי המשטרה והשב"ס: תוספות שכר - כבר בימים הקרובים

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
בלי משטרה (טובה או גרועה) אין משטר!!!
בלי משטרה (טובה או גרועה) אין משטר!!! ורוה"מ יודע וגם פוחד שהשוטרים יתחילו לחשוב!!! שוטר חושב זה לא טוב לשום משטר, לא ברוסיה ולא באירן ולא בארצות-הברית, אין מה לעשות, אם השוטרים ישבתו, אי אפשר להכניס במקומם את נוער - הגבעות. (למרות שבפורום קהלת היו רוצים).
ג'ו | 15.02.19
43.
דרגות
הדרגות במשטרה סגמ = מפקח משנה סגן = מפקח סרן = פקד רב סרן = רב פקד סגן אלוף = סגן ניצב אלמ = נצמ ובנגדים גם אותו דבר רק צריך להבין שפקד במשטרה יכול להיות גם בן 40 וגם יותר מ40 אפילו 45 . וסרן זה בן 23 24 מייד אחרי הסדיר . ומפקח בן 35 כאשר סגן עדיין בשירות סדיר .כאשר קצין משטרה כבר עם משפחה ואבא לשני ילדים .ותואר ראשון או שני בייד .גם רסל בצבא זה מייד צמוד לסדיר ובמשטרה רסל בגיל 30 או אפילו יותר בעל משפחה כבר .
גיל גיל | 12.02.19
42.
תגובה נכונה ואמיתית
כבר משנת 1981 יש פסק דין בבית דין ארצי ששכר השוטרים צריך להיןת צמוד לאנשי הקבע .וגם יש החלטת ממשלה . במידה ומישהו כאן לא מוכן וייש לו התנגדות אני מסכים איתו ,ואין בעיה עם זה , אז שיתנו לשוטרים שכר ומעמד של עובד מדינה רגיל כמו עובד משרד הפנים או עובד רשות המיסים או עובד מדינה של משרד לבטפ .אי אפשר לאכול את העוגה מכל הקצוות . רוצים השוואה לעובד מדינה אז שיתנו תנאים של עובד מדינה כמו משמרות של 8 שעות ותוספות עבור שעות לילה שבת וחג .ולא משמרות של 12 שעות ומעלה ללא כל תוספת וללא תוספת על לילה ושבת.
גיל גיל שבח | 12.02.19
41.
תגובה אמיתית ןנכונה
את התוספת של ביטחון תעסוקתי קבעו כבר שלוש פעמים של בית דין לעבודה שצריך לקבל פעמיים בבית דין איזורי לעבודה ועוד פעם אחת בבית דין ארצי לעבודה כאשר בדרך עוד דיון בבית דין ארצי לעבודה והתוספת בפועל כרגע אם תיכנס ולא נראה לי שתיכנס בזמן הקרוב היא רק 3 אחוז ןלא 7 אחוז וזאת עפ הסכם שנחתם ולא מכובד עיי האוצר , גם ה3 אחוז לא משולמים והם חתמו הסכם כדי לא להגיע לדיון הרביעי בבית דין ארצי שבו יתבזו ויתברר שלא כיבדו את הפסקי דין הקודמים . גם ניסו האוצר להגיש בגץ ולא צלחו .לכן הלכו להסכם פשרה .
גיל גיל שבח | 12.02.19
38.
שקרים
הייתי רושם לך שאתה אפס מאופס ושקרן לגבי הנתונים שפרסמת אבל אתה לא שווה את זה ודעתך ודעת חברך עיתונאי חצר של האוצר לא נספרות....השתחררתי רסב מהמשטרה אחרי 25 שנות שירות והשכר שלי היה בממוצע 14 אלף ויש לי תלושי שכר להוכיח לך ולכולם זה השכר הממוצע של רסב במשטרה
שמעון | 11.02.19
22.
אי אפשר להשוות
סגמ היא בכלל לא דרגה מקבילה למפקח הדרגה הנכונה היא סגן, מצד שני יש תפקידים מנהליים שבהם גם גם המפקח מרוויח שכר נמוך..בנוסף כל קצין במשטרה הוא אקדמאי מה שלא קורה בצה"ל ורק אחרי מספר שנים. אז אם נשווה סתם לדוגמא פקד שהוא סרן בצהל..בתפקידי ליבה ושטח ששניהם בעלי תואר, נגלה שבצבא מרוויחים יותר.
דניאל | 11.02.19
21.
כתבה של שקר אחד גדול
כמה שקרים בכתבה אחת...זה פשוט לא יאומן הדרגה המקבילה לסרן היא פקד...ופקד ממש לא מרוויח 24,000 שח . חצי מזה ,במקרה הטוב. למען האמת , גם רפ"ק לא מגיע בכלל ל20,000 שח. רוצים לשמוע עובדות ,ולא פייק ניוז ? הנה ,בבקשה : אני עובד במשטרה 12 שנים ,בדרגת רס"ר. בוגר תואר ראשון ושני. עובד משמרות של 9.5 שעות (וברוב המקרים ממשיכות לכיוון ה12 שעות) , משמרות שכוללות לילות ,צהריים ,שבתות וגם חגים. מטפל באוכלוסייה הכי קשה שיש. והשכר שלי ? 11,000 שח. זו האמת
ניר  | 11.02.19
9.
עמרי אתה מבלף מטעה ומשקר
נצ״מ במשטרה מרוויח 40000 שח ? מהיכן המצאת את זה? הקינאה מבצבצת בין השורות של כתבתך תוספות אדירות ? מתי פעם אחרונה עבדת יותר מ7 שעות אצל כל איש קבע ואו גימלאי 10 שעות זה יום עבודה רגיל, מה עם שבתות וחגים אתה עובד בימים האלה כתב חרטטן, הקינאה מבצבצת מהכתבה בושה לכתב עומרי הכזבן
גימלאי | 11.02.19
8.
פראייר מי שבמגזר הפרטי
16 אלף שכר ממוצע במגזר הציבורי לעומת 10 אלף בכללי (כנראה בערך 8 אלף בפרטי). פנסיה מגיל 53 או אפילו 42 אם אתה בצבא. תשלום על יתרת ימי מחלה בפרישה. והכי חשוב, קביעות, או במילים אחרות תעשה מה שבא לך כי בחיים לא יפטרו אותך. והפראיירים במגזר הפרטי משלמים את המחיר.
פראייר | 11.02.19
3.
בכסף ציבורי מממן תוכניות שהם שוחד בחירות
בשקט בשקט שר האוצר מממן בכסף ציבורי שוחד בחירות קלאסי : תוכנית למשכתכן הינה שוחד אמיתי ללא כל היגיון כלכלי , תוספת לשוטרים הינה ביזבוז כספי ציבור ללא הגיון , אי העלת מס על סגריות מגולגות זה נסיון לשחד את משתמשי הסיגריות על חשבון הקופה הציבורית ובריאות הציבור כחלון הינו גדול המשוחתים שהיו כאן עם קצת מזל יעלם מהמפה ולא יעבור אחוד חסימה אמן
מושחת עד העצם  | 11.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת