אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קבלנים יוכלו למכור למדינה דירות שנותרו במחיר למשתכן - לטובת דיור ציבורי

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
בואו לא נסחף
אני בטוחה שהדירות במכרז שהיה בגליל ים או רעננה יימכרו יפה למרות שהן דירות "מחיר למשתכן" ולא משנה אם יש או אין בהן דיור ציבורי. השאלה שצריכה להישאל, למה שהמדינה תקנה דירות 6 חדרים עבור דיור ציבורי - אחרי הכל זה מה שנשאר אחרי המכרז. ובאופן כללי, ממה שראיתי, השכונות של המחיר למשתכן יפות מאוד ומטופחות, אחרי 5 שנים, הן יעשו יופי של כסף. לדוגמא המכרז ביבנה, נמצא בשכונה מאוד מבוקשת, דירה שם תיחטף לפני דירה זהה בשכונות הישנות
יונית | 12.02.19
7.
שרת הבינוי והשיכון? לא בטוח. שרת הקבלנים? רוב הסיכויים.
בישראל הקפיטליזם עובד עבור האזרח אבל לא עבור בעלי ההון, שכן הממשלה מחלצת את הקבלנים כאשר קשה להם. אם רוצים לקנות דירות להשכרה (רעיון גרוע לדעתי) צריך לקנות אותם בזול, לאחר ירידת מחירי הדירות הצפויה, ולא עכשיו כאשר המחירים בשיא.
אבטליון | 12.02.19
1.
למרות הגירעון המדינה תקנה דירות גן במחיר של 2 מיליון לטובת הדיור הציבורי
ניראה שכחלון כבר השלים סופית עם כך שאתה הכנסת הבאה הוא יראה מצידו השני של מסך הטלויזיה, אחרת קשה להבין את ההחלטה ההזויה הזאות. הוא הולך לקנות דירות גן ודירות ענקיות (כי זה הדירות שנותרות בדרך כלל במחיר למשתכן) ולחלק אותם חינם לנזקקים. כול הכבוד כרגע קברת סופית את התוכנית! איזה זוג ישים את כספו על קרן הצבי בקניית דירה, כאשר מחר יחלקו מחצית מהבניין לטובת הדיור הציבורי. זה מתכון מנצח לסלאמס הבא!
פבליק | 11.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת