אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עיריית ירושלים: רמי לוי לא משלם ארנונה

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
לא שילמתי ארנונה מספר חודשים, לא מעקלים חשבון.
אפילו הפקידה הבכירה אמרה לי שזה רק מעט ריבית. הסיבה? יש כאלה משלמים תשלום על השנה מראש ויש כאלה משלמים על כל השנה בסוף השנה בלבד. ארנונה זה לא חשבון מים ששולחים לגבייה והוצאה לפועל תוך 3 חודשים מאי קבלת התשלום. במידה ורמי לוי שילם, הוא פשוט היה צריך להציג אישור תשלום ופה הסיפור היה מסתיים עוד לפני בית המשפט. ובשביל שתבינו ראש עסקי, הריבית בבנק הרבה יותר יקרה מאשר הריבית בעירייה.
בועז | 12.02.19
15.
שטות מוחלטת, ארנונה מספטמבר עילה לתביעה ??
סופרמרקט גדול אחד משלם ארנונה בסביבות המיליון שח בשנה. לרמי לוי מספר סניפים בעיר, סביר שהתשלום השנתי שלו בסביבות ה5 מיליון לשנה. אז חוב של 2 מיליון שווה ערך לכ4 חודשי ארנונה גרוש וחצי ביחס לאימפריה שלו... שאלה מאוד מעניינת מדוע לא עיקלו את החשבון שלו, ברור שלרשת עצמה היה יותר קל אם העירייה הייתה לוקחת את הכסף מאשר לחפש מי מהעובדים התרשל בתפקידו ולא שילם את החשבון...
אברהם | 12.02.19
14.
ברצינות?
אין לכם משהו טוב יותר לעשות עם החיים שלכם מאשר ללכלך על אחרים? אם הוא חייב הוא ישלם, אם הוא לא חייב הוא לא ישלם. תשאירו את זה לבית המשפט במקום להתחיל עם כל השטות הזו. ול9: אנשים כמוך הם הסיבה שיש שנאה בישראל, אני חרדי ואני משלם ארנונה, וכל השכנים החרדים שלי משלמים. לפני שתתחיל ללכלך על ציבור שלם אני ממליץ לך לנסות לברר. למעשה אני בספק עם אי פעם ניהלת שיחה אמיתית עם חרדי, סביר להניח שאתה שואב את רוב הידע שלך מהטלוויזיה. וזה לא סוד גדול שהיא אנטי חרדית.
אדם שפוי | 12.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת